Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jakie to uczucie zsikac się mimowolnie

Polecane posty

Gość gość

Jakie to uczucie zsikac się mimowolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Ci się siku już nie możesz wytrzymać i leci zatrzymujesz a się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak że nie można zatrzymać? Miałaś Tak? Bo mi czasem się zdarzyło że już nie mogłam Ale tylko popuscilam a żeby wszystko to nie. Ile trzeba trzymać by wszystko poleciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie miałam. Jak długo trzymalam to tylko popuscilam raz lub dwa. W najgorszej sytuacji gdy trzymalam już jakieś 2 h i byłam po piwie to leciały tak szybko kropelki Ale zatrzymałam i znów za jakiś czas . Całkiem nie . A wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie miałam. Jak długo trzymalam to tylko popuscilam raz lub dwa. W najgorszej sytuacji gdy trzymalam już jakieś 2 h i byłam po piwie to leciały tak szybko kropelki Ale zatrzymałam i znów za jakiś czas . Całkiem nie . A wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest popuscic opowiedzcie wasze historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś zsikalam się przed samymi drzwiami ale sama już puściłam bo juz mnie wszystko bolało i kul pecherz i otwierając drzwi mieszkania stwierdziłam że już nie trzymam bo nie mam siły. Chce niech leci i poleciało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bieglam do domu i trzymalam już ręką za @ bo wtedy mi się tak nie chciało. Dobieglam do klatki wyjęłam rękę żeby otworzyć drzwi i poleciało sporo jakbym korek zdjela ale reszte zatrzymalam. Ale tyle poleciało że zrobiła się plama w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz szłam z piwka byłam w spódnicy i stoję że znajomymi już łzy w oczach i myślę niech już idę bo się zsikam przy nich . Oni stoją i stoję ja krzyżuje nogi i się modlę by już poszli i czuje że moja @ tak dziwnie pulsuje. Matko zaraz pęknie myślę sobie. Uf część część poszli . Idę do domu podworkami jakieś 5 min drogi mi zostalo trzymam dzielnie a mimo trzymania ż całych sił czuje jak mała stronka spływa mi po nodze . Zacisnelam jeszcze mocniej ale znów strozka kolejna płynie za chwilę . Stanąłam skrzyzowalam mocno odeszło na chwilę. Idę dalej znów wypłynęła strozka mała i trzymam mocno a tu te strozki coraz częściej płyną takie małe kropelka spłynęła i kropelka spłynęła i coraz częściej te kropelki i coraz częstsze i częstsze Ale nie tak że siurrrr i wszystko naraz. To chyba tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracałam z koleżanką z piwa i obu nam sie chciało siku bardzo. Poszłyśmy za sklep ona że idzie pierwsza bo nie wytrzyma ja pilnuje. Pilnuje już że skrzyzowanymi nogami . Ona zdejmuje spodnie i sika głośno a ja jak to usłyszałam to zaczęło mi samo lecieć na stojąco po skrzyzowanych nogach . Sciskam nogi mocno w krzyż mocniej już się nie da ona sika a ja z nią i nie mogę zatrzymać bo mimo zaciskania samo leciało. A nie wiedziałam co zrobić bo myślę jak dam krok to koleżanka zobaczy że sikam . Dobrze że byłam w sukience gole nogi i klapki. Ona skończyła sikac i mi się udało zatrzymać ale juz polowe wysikalam. Ona mówi teraz Ty ok poszłam przy okazji wytarlam sobie nogi . I w tych mokrych majtkach szłam do domu przez miasto. Ona nic nie zauważyła. A miałam 28 lat wtedy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wracałam do domu i chciało mi się bardzo siku . Lato sukienka . I juz biegnę po schodach na 4 piętro a tu samo sik sik spore ilości moczu bo aż na schodach plany były. To popuscilam czy się zsikalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz wracałam ostatnim autobusem i chciało.mi się mocno siku i miałam do wyboru zsikac się z nadzieją że dowioze lub wysiasc i iść w nocy 10 km . Wybrałam jadę dużo ludzi nie było siedziałam sama na tyle . Jadę i się modlę by dojechać nagle popuscilam. Raz . Kolejny i znów mimo zaciskania z całych sil. Ale stwierdziłam trudno ciemno nikt nie widzi a nie będę szła 10 km lub 5 km . Nim wysiadłam to miałam całą pupe już mokra. I nie dało się tego utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja historia. Wracałam z koleżanką z pikniku i chciało nam się bardzo już siku . Koleżanka że choćby do wc bo było po drodze ona się wysikala a ja nie chciałam sprawdzić ile wytrzymam a przed nami była jeszcze droga pociągiem 20 min i czekanie ok . Dalej droga 20 min pieszo . A trzymalam już z godzinę i wypiłam piwo. Koleżanka myślała że ja też skorzystałam z toalety więc się nie spieszyla. Mów o chodź do sklepu . Mówię idz ja poczekam bo bałem się juz że mogę nie wytrzymać a w sklepie dużo ludzi . Stoję przed sklepem krzyżuje nogi Ale jak stałam to mi się bardziej chciało więc chodzę sobie w koło. Idziemy dalej kolejne 15 min . Trzymalam już że 2 godziny . Poszłyśmy do domu zaczęliśmy pić znów piwo i po wypiciu pół piwa stwierdziłam że nie dam rady dłużej a nie chciałam przy koleżance się zsikac. Splawilam koleżankę że muszę się położyć dopila piwo i poszła po 15 minutach. Ja też jeszcze dopilam swoje piwo i do póki siedziałam ok ledwo bo ledwo Ale siedziałam. Wstałam i wszystko polecialo nie dało się tego zatrzymać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne

To jest takie uczucie, że chce ci się mocno siku i nagle siuuu i leci wszystko 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×