Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kroska

Inteligentne urządzenia smarthome do domu

Polecane posty

Gość kroska

Ma ktoś takie urządzenia? ostatnio jak odwiedzałam z mężem jego kolegę z pracy to pokazywali nam z żoną takie urządzenia, którymi zdalnie można sterować różnym sprzętem w domu, jakiś pilot uniwersalny itd. Myślicie, że warto kupować takie urządzenia? ułatwiają życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elise27
Tutaj zobacz - https://smarthome24.pl/ tam tego pełno, pilot uniwersalny BroadLink osobiście posiadam i przydaje się często , znacząco poprawia komfort życia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolabet
a co ciekawego warto kupić z tego sklepu z linku? bo czytałam na jakimś blogu o tych urządzeniach smarthome i mąż mnie namawiał na zakup czegoś takiego jak własnie pilot uniwersalny czy inteligentna wtyczka ale jestem sceptycznie nastawiona do tego i nie wiem , warto to mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaow
Pilot uniwersalny BroadLink - bardzo polecam, my mamy w domu i się naprawdę przydaje, a kosztuje niewiele, w smarthome24 znajdziesz go, dużo jest przydatnych urzadzeń inteligentnych, jak macie np piecyk czy kominek to warto zaopatrzyć się w inteligentny czujnik dymu/czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dostałam paczkę z czujnikiem czadu z tego sklepu smarthome24. Zamówiliśmy z mężem kilka dni temu, bo sezon grzewczy się rozpoczął a my idziemy codziennie do pracy. Dzieci w sumie już duże ale jednak jeszcze się boimy mam nadzieję że teraz będą bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moozy2
z tym czujnikiem czadu to masz racje, ze dmuchac na zimne trzeba co prawda nie mam ze sklepu smarthome24.pl , ale az sprawdzilem i dobrze trafilas bo te czujniki sa dobre jakosciowo. za bezpieczenstwo nie ma co oszczedzac pamietajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aremskic
Ja kupiłem sobie szkolenie z projektowania instalacji elektrycznej od Smart Home Ready http://www.smarthomeready.pl/ Z pomocą szkoleniowca dałem radę samemu zaprojektować wszystko i przygotować instalację pod inteligentny dom. Też mam czujniki dymu, różne alarmy i monitoring. Warto poświęcić chwilę i potem wiedzieć, że można spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlinkao
Ja planuję kupić do domu pilota uniwersalnego i czujnik czadu. Tylko nie wiem gdzie tanio dostane, te ze smarthome są niedrogie, a jak z jakością, naprawdę takie dobre jak ludzie piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia89q
My mamy czujnik czadu i dymu z tego smarthome24 także co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń chociaż teraz wiem co dzieje się w moim domu w czasie nieobecności. Bardzo fajne urządzenie naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka345
Super opcja, od jakiegoś czasu się tym interesuję. Tutaj na przykład bardzo dobry artykuł na początek: http://kobieta.interia.pl/porady/news-domowe-centrum-sterowania-swiatem,nId,2409493 . Generalnie, gdybym teraz miała budować dom, na pewno byłby wyposażony w inteligentne sterowanie. Wystarczy tylko uświadomić sobie, ile czasu i nerwów można dzięki temu zaoszczędzić. Jak dla mnie idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina31mazo
warto zainwestować trochę w zdalne sterowanie np. światłem bądź klimatyzacją, telewizorem, kwestia kto co ma ale jest bardzo wygodna opcja i osobiście nie wrociłabym do czasów gdzie tego nie było;) kupujesz pilota najlepiej broadlinka, strone ktos wyzej podawal smarthome24, i kontroluejsz z poziomu telefonu, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikimarzycielka
Inteligentne domy są teraz bardzo popularne. Zobaczcie tutaj http://ecoreadyhouse.com/ aż szczęka opada na to, jak cudnie wyglądają i jakie rozwiązania są wprowadzone. Cechuje je ogromna oszczędność i dbałość o ekologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia33
@andrasta pilot ma więcej funkcjonalności, ja polecam tego pilota BroadLinka, posiadam od kilku miesięcy i naprawdę poprawia komfort codziennego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diodzisak
Hej zanim inteligentne urządzenia zarządzające naszym domem trzeba przygotować konkretną instalację elektryczną. Dlatego warto zastanowić się nad ofertą firmy Smart Tech Ready. Prowadzą oni szkolenia jak zaprojektować odpowiednią instalację elektryczną pod inteligenty dom lub sami na zamówieni zrobią ci taką instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajovka
Szczerze powiedziawszy to mi się inteligentne urządzenia w domu bardzo podobają i od kilku miesięcy co jakiś czas ze sklepu smarthome24.pl zamawiam coś nowego. Ostatnim zakupem był tzw. detektor zalania czyli jak np. nie ma Was w domu, a zrobiła się "powódź" i podłogi są mokre to dostajecie powiadomienie na telefon o tym od razu. Czyż to nie jest świetne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguraa123
krajovka tutaj masz rację. Jakiś czas temu miałam powódź w domu, oczywiście w trakcie mojej nieobecności. Teraz cała podłoga od góry po dół do wymiany. bardzo by mi się w tedy właśnie przydał ten detektor zalania ze smarthome24 kupię jak najszybciej będę mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest bardzo wiele ciekawych rozwiązań o których nie mamy zielonego pojęcia. Ostatnio u męża w magazynie ekipa z http://www.termopolice.com/ montowała jakies urządzenia do osuszania powietrza, żeby nie było wuilgosci i taki sprzet pokazywali, że naprawdę można sobie usprawić codzienne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkaa23
Ciekawe rozwiązanie do domu nie powiem na pewno ułatwia życie i ogólnie. Ja na chwilę obecną mieszkam z rodzicami ale jak tylko uda nam się zacząć budowę czegoś swojego to pomyślę nad zakupem chociażby tej wtyczki ze smarthome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciuchcia
dla mnie najlepszym systemem jest zdecydowanie system presto z Ospela . Używam go od roku czasu i ani razu mnie jeszcze nie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliove
Tego typu urządzeń jest na naszym rynku coraz więcej. Niektórzy deweloperzy od razu mają je zainstalowane i jak kupujesz nowy dom lub mieszkanie, to masz "pilota" do wszystkiego. Moim zdaniem warto wybierać takie systemy, ale z głową. Fajne opcje mają w F&Home, gdzie systemy są i przewodowe i bezprzewodowe. Na stronie fif.com.pl mozna sprawdzić pełną ofertę, a nawet poczytać poradniki. W tej firmie plusem jest to, że system pomaga wybrać doradca, a później i tak przez cały czas ma się wsparcie technika. Przy systemach modułowych w każdej chwili można go rozbudować, albo zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie podstawą nowoczesności w domu jest klimatyzacja i bez niej chyba nie przetrwali byśmy tych tegorocznych upałów. Z pomocą przyszła nam firma http://puchlodz.pl/ i to było dwa lata temu. Firma zamontowała klimatyzację za super cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×