Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

royal dance center opole

Polecane posty

Gość gość

Czy słyszał ktoś o szkole tańca royal dance center w Opolu? chciałabym zapisać się tam na pole dance, a widziałam, że mają go w ofercie. Chciałabym głownie popracować nad swoją sylwetką i pomyślałam, że taki taniec przyniósłby mi wiele korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja znam tą szkołe, jest dosyć popularna w Opolu i z tego co wiem mają dużo zajęć, zarówno dla dzieci, jak i dla doroslych. Z tego co mi wiadomo maja dobrą renomę, więc jak najbardziej, możesz się zapisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że royal dance center to bardzo dobra szkola tańca. Wiem, że mają siedzibę w Opolu, ale także w Głubczycach. Zależy gdzie kto ma bliżej, bo z tego co wiem obie są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma chodzi do royal dance center wlasnie na pole dance i mowi, ze zadne cwiczenia jej nie daly tak popalic i ze mega cialo rzezbi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na pole dance do royal dance ponad pół roku temu i jestem zachwycona. Zawsze chciałam spróbować i jest mega! Bałam się zacząć bo nie byłam jakoś super wysportowana a jednak trochę siłki trzeba mieć żeby utrzymać ciało. Super zamiennik dla typowej siłowni :) Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe miejsce ludzi z pasją. Grupy małe, układy bardzo przemyślane, prowadzący cierpliwi i bardzo życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę już od roku do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Zarówno zumba jak i pole dance na najwyższym poziomie. Można spotkać super babeczki z pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna szkoła. Chodzę tam na latino solo - Reggeaton itd. Super organizacja zajęć, cudowni nauczyciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na pole dance i gorąco polecam nie tylko tę szkołę tańca i genialnych instruktorów, ale także ten rodzaj tańca. Świetnie wzmacnia ciało, uczy gracji i seksapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna8934
Oczywiście, że słyszałam, chyba nie ma takiej osoby w Opolu która nie słyszałaby o tej szkole tańca. Moje dzieci są tam zapisane na balet, tak samo dzieci koleżanek na różne zajęcia taneczne. Nawet sama się zastanawiam czy nie zapisać się na coś bo maja zajęcia dla osób w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonamama
Moje dzieci chodzą do szkoły tańca royal dance center opole i jestem bardzo zadowolona z tego jak ich to cieszy. Młodsza chodzi na balet a synek na taniec nowoczesny :) Warto ceny też są przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
royal dance center jest najlepszą szkołą tańca! chodzą tam ludzie z pasją, szkoła ma klimat.. uwielbiam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota34
Znam tę szkołę i myślę, że spokojnie możesz się zapisać. Ja na pole dance nie chodziłam ale moja kumpela tak i bardzo się jej podobało ;). To świetny sposób na wyrzeźbienie ładnie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia64
Warto tu dzieci zapisać, bo sporo uczą w tej szkole. Mają dobre podejście, moja córka zawsze z niecierpliwością czeka na zajęcia taneczne ;) my akurat córkę posłaliśmy na balet i robi z miesiąca na miesiąc co raz większe postępy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonamama
Według mnie to znakomita szkoła. Ja tam posyłam dzieci, zawsze wrócą wygonione, zadowolone, ja mam ciszej w domu, bo szybciej idą spać, integrują się z innymi, uczą sie obycia w towarzystwie, ruszają się a nie siedzą tylko przy komputerze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam same dobre opinie o tej szkole, czasami nawet piszą o nich gdzieś w internecie że wygrywają zawody taneczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalakula
Dla mnie ta szkoła jest bezkonkurencyjna, ćwiczę jazz od dzieciństwa i 3 lata temu przeniosłam się do Opola i wylądowałam w Royal Dance Center. To chyba jedna z najlepszych rzeczy jakie mi się przydarzyły. Super instruktorzy nie widzę, abym się cofała, a umiem już sporo, a wręcz przeciwnie uczę się nowych dla mnie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta9
jak dla mnie szkoła kompletna, dobrzy instruktorzy, fajne godziny kursów tańca, duży wybór stylów oraz fajnie ilościowo grupy osób nie za małe nie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja0
Szkoła tańca w porządku, moje dziecko uczęszcza tam na balet tak już około rok. Chwale sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataLech32
Teraz jest tydzień otwarty w Royal Dance Center, więc można iść popatrzeć jak to tam u nich to wygląda. Jak się teraz zapiszesz to można fajny rabat dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina22143
Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej szkołe, to dobre miejsce dla dzieci, sporo się tutaj nauczą. Moja Jula już drugi sezon tańczy i niewyobraża sobie nie chodzić do Royala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
A ja od ponad roku chodzę na salsę i zakochałam się w tym stylu tanecznym! Mają bardzo dobrych trenerów, podoba mi się ich podejście do ludzi, tacy życzliwi są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaknapik43
A ja z mężem nauczyłam się u nich pierwszego tańca weselnego! mają fajnych i cierpliwych nauczycieli ktorzy mają dobre podejscie nawet do ludzi z dwiema lewyi nogami haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafiarka

Same dobre opinie o tym miejscu i ja muszę się z nimi zgodzić! Royal Dance Center ma świetne kursy dla dzieci. Córcia zawsze wraca zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczek

Taaak, ja właśnie chodzę na zajęcia pole dance do Royal Dance Center już od jakiegoś roku i jestem mega zadowolona. Wyrzeźbiłam swoje ciało i zrzuciłam zbędne kg, które nazbierały się po ciąży. Nie spodziewałam się, że to wymaga tak dużo pracy, więc na początku myślałam, żeby zrezygnować, ale instruktorka przekonała mnie, że warto i jestem jej niesamowicie wdzięczna, bo miała rację.. Kocham to i rozwijam się coraz bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Świetna szkoła tańca, z nauczycielami z pasją 🙂 Chodzę tam od dwóch lat na latino fit, niezły wycisk i fajny sposób na spalenie kalorii, a do tego mnóstwo ruchu i czas spędzony ze świetną, małą grupką kobiet, uwielbiam te zajęcia 🙂 Córka z kolei od roku chodzi na akrobatykę i też jest bardzo zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zapisałam tam córkę już jakiś czas temu, młoda jest bardzo zadowolona z zajęć, bardzo chętnie chodzi i widzę, że robi duże postępy, bardzo fajna szkoła i przesympatyczni nauczyciele pełni pasji 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronica Tokarska

Zapisałam tam córkę na zajęcia. Jest w grupie Royalki🙂. Uwielbiam patrzeć na jej zaangażowanie i postępy. Polecam każdemu tą szkołę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×