Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ma fajnych imion dla chłopca

Polecane posty

Gość gość
czesc jestem adam *********,m sie i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dodam że błędy ort napisałam specjalnie to taka aluzja ma być tłumaczę bo wiem, że dużo osób tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdego imienia można wymyślić głupie skojarzenie albo rymowankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie będziemy dyskutować o imionach, widzę, że tu się głównie maciorom nie podobają imiona. Zazwyczaj to są puste D.U.P.O.D.A.J.K.I. którym nawet imię przeszkadza. Jak wam nie pasują męskie imiona to nadajcie żeńskie np. taka Krzysztofa VEL Bengowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew albo Marian ewentualnie Zygmunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.24 dokładnie. Prawie Każde imię ma jakieś skojarzenia i z czymś się rymuje. Wszystkim i tak nie dogodzisz nie ma uniwersalnego imienia które by u wszystkich wzbudzalo zachwyt dlatego trzeba dac dziecku imię jakie nam się podoba i dobrze kojarzy i nie patrZeć na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a co powiesz na imię Mateusz? Znaczy dar od Boga. Tak nazwaliśmy naszego synka. I jestem wdzięczna mężowi, że się uparł na to imię bo ja chciałam Sebastiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Co uważasz za "fajne" imię? Jeśli się chce, do wszystkiego można się przyczepić.Mnie się podobają Adam, Andrzej, Aleksander, Piotr, Paweł, Jarosław, Marek...A mam Antka i Bogdana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ccc
Piotr Radek Marcel Igor Kamil Wojtek Marek Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się Mateusz nie podoba, tzn nie uwazam ze jest jakies straszne, jest takie zwykłe ale kojarzy mi się z uszami. poza tym zawsze miałam takie wrazenie, że jak rodzice nie wiedza jakie dac imie synowi, to daja mu mateusz. to takie dla mnie troche nijakie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosław, Bogdan, Radek, Janusz, Wojtek, Mieszko, Leszek Zbigniew- bardzo duzo imion meskich tutaj wymienionych mi sie podoba. Od siebie dodam Sambor. Ciekawe jakie wybraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też nic się nie podobało, w koncu wybraliśmy Milosza. To był dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No na pewno żadne z tych, co jedno to gorsze. Szkoda, żeś Bonawentury czy innego Onufrego nie wymyśliła :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech. Aleksander. Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech, Miłosz, Mieszko i Sambor fajne. Aleksandra, Alka tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz jest jednym z najmilszych imion hihi. Super ma zdrobnienie Miłek. A tak na serio bardzo podoba mi sie to imie chociaz nigdy nie przypuszczałam, ze raczej mało uzywane imie dawniej moze byc tak popularne. Dla mnie super imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za c**a odkopuje tematy sprzed roku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda nie ma ładnych polskich męskich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest całą masa, choćby: Błażej Cyryl Damazy Ernest Eryk Florian Gabriel Gwidon Hubert Ignacy Joachim Jonasz Julian Kajetan Klemens Kornel Kosma Ksawery Leonard Maurycy Roch Samuel Teodor Teofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobal Eryk, corce Rafal a mezowi wlasnie Mateusz albo Adam, babci Adrian. Ostatecznie syn ma na imie Artur. Dogadalismy sie jak jyz byl na swiecie hehe. W doboe Szymonow, Jakubow, Aleksandrow, Stasiow i Frankow wyszlo oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dla chłopca podoba się tylko jedno : Jakub. Ale mam już syna Jakuba i drugiego tak nie nazwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka Bruno , jak się rodził nie było tyle a teraz już coraz częściej się to imię słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam Jakuba :) a drugi syn ma na imie Mikołaj, uważam że to piekne imie i dla małego chłopca i dorosłego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz i Mieszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam bardzo ladne imie dla chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie podpowiedzial temat. Jedynie Jonasz i Konrad . No nic , pozostaje miec nadzieje ze jednak dziewczynka. Mam Roberta - wybral maz, a maz to Albert. Troche narcystycznie, ale udaje ze nie skojarzyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błażej, Hubert, Ignaś i Kornel mi się bardzo podobają. Jeszcze dorzuciłabym Olgierda, Norbeta i Tobiasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jest patriotycznie wiec podam Mieszko, Bolesław, Kazimierz, Wojciech, Stanisław, Ziemowit, Borysław, Miłosz, Radosław, Przemysław, Sławomir, Zbigniew, Gniewomir lub Gniewko, Władysław, Jarosław, Mirosław, Bogdan, Mieczysław, Lech lub Leszek, Bogumił, Czesław, Bronisław, Krzesimir, Dobromir, Dalwin, Barnim, Sambor, Jaromir, Radzimir, Lubomir, Bogusz, Radomir, Lesław, Sobiesław, Witosław, Witomir, Czcibor, Miłosław, Zdzisław, Wiesław, Sławosz, Tomił, Dobiesław, Sławoj, Gniewosz, Zbysław, Toligniew, Kajmir, Dalbor, Wacław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×