Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis budowlaniec ?

Polecane posty

Gość gość
parterowy dom, to kanciapka, a nie dom🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z inspektorem. to tylko komin nie sciana nosna. jak nie chcesz w fazie budowania to go nie musisz stawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, dzięki :) przyniosę ciasto i ......... paproć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chcialam miec kanciapke. Pietrowy mam, ale co by na starosc windy nie montowac potrzebuje parterowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a łazienka będzie ślepa, zgadlem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasto tak, ale z ta paprocia moze byc kiepsko.. miejsce mi zajmie. Przepraszam moja przestrzen :d moze jakis kaktusik ? Heh No to juz brzmi lepiej, ze komina wcale nie musze wstawiac, ale to nie zmienia faktu ze tam i tak jest nosna sciana. Inspektor powiedział ze do komina da sie ja skrocic.. ale zapewne jak zrezygnuje z komina to ten mi powie ze w takim razie sciana musi zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie autorze, zerknij tylko w plany czy to jest oby ściana nośna, czy działowa? (chodzi o grubości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lazienka bedzie w kafelkach, a czy slepa ? Zapytamy o to, osobiscie ? Dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, piwnica będzie w palnach tej kanciapy ? bo, pewnie będziesz chciała ją zasypać, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nosna na sto procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwnicy nie ma w planie. Jedynie gora z mozliwosca zagospodarowania, gdybym jednak dlugo sie starzala i jeszcze kilkoro dzieci w posiadaniu miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aj no to trochę bieda, bo z drugiej strony są drzwi do przedpokoju. Jakby ich nie było, to wtedy mozna by spróbować, wybić i przesunąć o tą długość tam gdzie jest teraz kominek. Ale to pierw trzeba pod obliczenia dać. p.s. Dobra będzie kaktusik malutki, ale w zamian poproszę o ten pokoik przy kotłowni, bo zmarzluch jestem :) A domek jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z inspektorem. ona jest nie do ruszenia przez komin . jesli go nie potrzebujesz to sytuacja sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, pokoik bedzie gotowy na tip top :) Dzieki za rady i uswiadomienie mnie ze nic z tego nie bedzie, poradze sobie z tym ;) jeszcze raz, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blednygosc noooo dajesz mi nadzieje. Porozmawiam z nim w takim razie jeszcze raz. I ostatecznie sie upewnie. Ale juz nie snuje zbyt za daleko planow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się .... nośnej ściany ;) i powodzenia z domkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu pierniczycie ? Jaki inspektor? Kierownik budowy pod wszystko sie podpisuje na koniec ! A taka zmiana to jest :zmiana wpływająca na konstrukcję domu i trzeba ją nanieść na projekt ,taką zmianę nanosi projektant który robił ci adaptację ,jak sie nie zgodzi (raczej) to kierownik nie powinien pozwolić na takie zmiany bo wtedy bierze odpowiedzialność katastrofy na siebie! A ci , którzy tu doradzają to mogą co najwyżej chlewik do królików budować a nie wypowiadać sie o domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co tu pierniczycie ? Jaki inspektor? Kierownik budowy pod wszystko sie podpisuje na koniec ! A taka zmiana to jest :zmiana wpływająca na konstrukcję domu i trzeba ją nanieść na projekt ,taką zmianę nanosi projektant który robił ci adaptację ,jak sie nie zgodzi (raczej) to kierownik nie powinien pozwolić na takie zmiany bo wtedy bierze odpowiedzialność katastrofy na siebie! A ci , którzy tu doradzają to mogą co najwyżej chlewik do królików budować a nie wypowiadać sie o domach. x weź nie pier**ol bo sie w tym szale wsciekłości zes*rasz i nawet w twoim chlewie będzie śmierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie wsiekam oszczymurze ! pisze jak jest bo nie mogę czytać takich wypocin wiejskich złotych rączek a buduje domy 25 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zanim "zamądrujesz" jak powalona, to naucz się czytać ze zrozumieniem i zauważ że padło tu kilka razy, że trzeba by to obliczyć od nowa. To chyba nie kapujesz, że obliczenia zrobi własnie projektant, a nie pani Halina z warzywniaka. I zluzuj gumę, bo nawet nie wyłapałaś żartów i ironii, jak pisali o wyburzeniu. A teraz poszczekaj jeszcze głosniej, niech cię sąsiedzi usłyszą. Bez pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wcale sie nie wsiekam oszczymurze ! pisze jak jest bo nie mogę czytać takich wypocin wiejskich złotych rączek a buduje domy 25 lat!!! x Widać że lubisz lać po murach pewnie tam i zwalasz obcym k***a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wulgarnie pyskata, czytaj w/y/p/i/e/r/d----j bo jak przylazłaś to z/j/e/p---ś i temat i atmosferę trutniu ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mizdrzenie i włażenie w d...e nazywasz atmosferą??? Jak będziesz wychodził to zabierz swoje gumofilce i beret x antenką ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylam temat, dowiedziałam sie ile mogłam tak naprawde. Doceniam tez twoja opinie. Zapewne duzo w tym racji i byc moze bede zmuszona napisac do ludzi którzy ten projekt stworzyli. Chociaż i tak czuje sie przegrana na danej pozycji.. bo tak jak w sumie wszyscy zaznaczyli ze to sciana nosna i tyle moge zrobić co nic. Nikt nikomu w tyłek tu nie wlazi, ale po chamsku tez nikt do tej pory sie nie zwracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×