Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek exit

znalazłem zdiecja

Polecane posty

Gość maciek exit

Mam 34 lata jestem żonaty mam dziecko ,pochodze z normalnej rodziny matka nauczycielka w szkole sredniej ojciec jest inżynierem Podczas remontu pomieszczen gospodarskich znalazłem dwie kasety vhs w takim schowku po obejrzeniu dostałem szoku była na nich moja matka Na jednej nie było głosu tylko obraz na kolejnej dzwiek był Tresc wiadoma ,relacje z rodzicami mam srednie Po tym co zobaczyłem swiat mi sie zawalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari82
A te fotki? Co na nich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Na fotkach była w bieliżnie na jednej bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari82
A filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Pochodza chyba z lat90 tych jakis lokal lub duży dom ona siedzi z trzema facetami rozmowa a własciwie awantura o cos ogladaja jakis katalog czy cos w tym stylu Pozniej sie rozebrała była to chyba zima stała koło okna ,chodziła po tym lokalu i krzyczała Nieatety nie ma głosu a jesli jest to słychac tylko pojedyncze słowa i jakis szum Nastepnie wyszła wraca z płaczem rozmwa z jednym z nich ,macha rekami Pozniej doszło jeszcze trzech wtedy zrobiła striptiz jeden dotykał ja i smiał sie z niej I tak pare razy ,widac z tego ze była tam pare razy ten ktory ja dotykał był tam zawsze pozostali byli rozni Nie wiem o co w tym chodzi i po co jej ta kaseta była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispawel
Kazdy z nas ma jakies tajemnice moze ktos ma lub mial jakies haki na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscz
Ja znalazłem takie nagrania swojej żony gdy była panną ona nie wie o tym tylko u niej był to jakis casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna flaga
Pomoge opisz precyzyjnie ci widziałes na tych kasetach Kilka lat temu miałem podobną sprawe i udało sie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atut biust
Jesli nie uprawiała tam sexu to w czym problem? Wiadomo to matka i takie cos nieboglada sie przyjemnie ale to nie twoja wina Znasz tych facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
Była w cos uwikłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Nie znam i nigdy ich nie widziałem Było tez tam widac ze cos podpisywała raczej nie były to dokumety Jest to przykre cos takieg onogladac Nigdy bym o czyms takim nie pomyslał Co to moglo byc ze robiła cos takiego i po co jej te kasety dlaczego ich nie zniszczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
W jakim wieku oni wtedy byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
20- 50 lat raczej prosci i ordynarni w zachowaniu pili dużo alkoholu co bylonwidac na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak przezywasz jak male dziecko!? ty facetem jestes? buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Wiem ze to mało prawdopodobne ale zapytam czy ktoś z was miał podobną sytuacje w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co opisałeś to wszystko wygląda na klasyczny szantaż nagrany z ukrytej kamery. Teraz pytanie, kto i w jakim celu Twoją matkę szantażował i to jeszcze w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Nie daje mi to spokoju bo nie wiem czy miało to ciąg dalszy Wiadomo jej nie zapytam Też myslałem ze to szantaz to dlaczego nie było sexu szantażysta by to zrobił i dlaczego byli tacy ordynarni dla niej i tak ja ponizali? Może ktos ? Cos? Podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atut biust
Podpowiedzą jak podasz wiecej detali takich jak Dokładnie co robiła kiedy i w czyjej obecnosci sie rozbierała Co to znaczy ''zachowywali sie ordynarnie'' W jakim przedzialeczasowym to sie działo czy to były tygodnie czy też np lata Kto i jak ją dotykał to jest istotne Ile czasu trwało takie spotkanie bo napisałes ze było ich kilka Znajac pojemnosc tych kaset zakładam ze to były zgrywane co pikantniejsze kawałki lecz nie koniecznie Napisz to wszystko a odpowiedzi sie znajdą Wiem ze jeat to bolesne i przykre ale jesli chcesz znac odpowiedzi to opisz wszystko ze szczegołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona jak się zachowuje? Boi się ich? Jak ją dotykają? Musi się rozbierać? Pewnie nie wszytko zostało nagrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co było na kasecie z dźwiękiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Przedział czasowy kilka miesiecy widac było po zmianach farbowania włosow Dotykało ją kilka osob w rózne miejsca piersi, tyłek ,wypinała sie ,klepali ja po tyłku ,robiła striptiz ,tanczyła z nimi , raz kleczała Tam gdzie był dzwiek rozne pojedyncze słowa szum i zakłucena cos piszczy Slyszałem teksty typu''chodz tu z tymi cyckami''lub ''wypni sie bardziej'' ''patrz mariusz ona se cycki zasłania''''czego beczysz krowo''''co stary sie cyckami nie bawi''''nie udawaj cnotki '' Muzyka jakas dziwna cos w stylu arabskiego disco Siadała też na kolanach u nich Raz przyklejali jej na tyłek jakies naklejki Byla w roznej bieliznie staniki zwykłe i takie wyzywajace majti i stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Nie jest łatwo o tym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ona się zachowywała? Płakała, bała się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Tak czesto płakała ,czy sie bała nie wiem chyba za kazdym razem wiedziała co ja czeka ,miała dużo makijazu i czesto korale na szyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atut biust
A co z tymi nakejkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie była do tego zmusza, zastraszona, biedna :( Ile było takich "spotkań"? Jak długie są to nagrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek exit
Nie mam pojecja o co chodziło Była w samych stringach tanczyła z jednym z nich oni siedzieli na takiej kanapie podchodziła do kazdego odwracała sie tyłem a oni przyklejalinjej na tyłek jakies jasne nalepki i cos pisali flamastrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz: Nastepnie wyszła wraca z płaczem rozmwa z jednym z nich ,macha rekami - długo ich nie było? Wygląda jakby coś jej się stało złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×