Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaciekawiona2330

Rozwód z orzekaniem o winie

Polecane posty

Witam, Mój chłopak ma żonę od prawie 10-ciu lat,mają też dziecko,jednak od trzech lat nie żyją ze sobą,ponieważ żona go zostawiła.Jestem z nim od 1,5 roku,On chciał być dobry i dogadać się ze swoją jeszcze żoną co do rozwodu,tak,aby nie orzekać o winie,a także odnośnie alimentów.Sprawy jednak potoczyły się inaczej i kobieta ta postanowiła złożyć pozew z jego winy(pomimo tego,że sama go zostawiła,a On chciał do niej wrócić),tylko dlatego,że chce mu zrobić na złość.Co w takiej sytuacji może zrobić mój chłopak ? Jak ma się bronić w sądzie ? jak ma udowodnić,że to nie z jego winy się rozstali ?Takie rozprawy ciągną się bardzo długo,a my sami chcemy wziąć ślub,bardzo chcemy,żeby sprawa zakończyła się jak najszybciej. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej sytuacji ten twój "chłopak" może ( nawet powinien) obciąć sobie ptaka (a przynajmniej skrócić go o łebek). Jeszcze nie wygrzebał sie z jednego kłopotu, a już sie w kolejny pakuje. Jak utnie ten łebek, to może zacznie myśleć głową (a nie łebkiem). Moim zdaniem, to jedyna jego szansa żeby nie skończył na śmietniku z gołą dopą ( i nie mam tu na myśli ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezałatwione sprawy się mszczą - masz najlepszy dowód. Mógl wnieść o rozwód jak go zostawiła - na co czekał? Jeśli ona wniosła teraz z jego winy to po otrzymaniu kopii pozwu z sądu ma 14 dni na przygotowanie odpowiedzi na pozew. Powinien napisać, że zgadza się na rozwód Z JEJ winy (to zawsze może zmienić) i uzasadnić to opisując wcześniejsze sytuacje, chyba, że ona wcale się nie powoła na wasz związek, ale na zupełnie inne powody. Samo to, że go zostawiła to jeszcze nie dowód winy. Jak udowodnić? powołać świadków, którzy zeznają kiedy ona się wyprowadziła - o ile to możliwe poszukać dokumentów, które to potwierdzą (to ma większą wagę niż zeznania świadków). Można wnieść do sądu o mediacje (płaci się ok. 100 zł ryczałtowo)- na to muszą się zgodzić obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuńcza jakaś auto mobiles kitraj oponę w Afryce jest jutrznia adijos muczaczos może być inspiracją klejnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×