Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anty chłam

RMF FM najgorsze radio jakie istnieje

Polecane posty

Gość anty chłam

RMF FM to chyba najgorsze radio w Polsce strasznie działa mi na nerwy. Codziennie te same głupie piosenki pop do znudzenia. Co chwilę grają te żałosne gwiazdki pop Ariany Grandy Seleny Gomez czy Bibery. Pracuję w sklepie i koleżanki z którymi pracuję katują mnie tym chłamem caly czas. Już nie mogę tego wytrzymać bo ta muzyka i głupie gadki tych dziennikarzy z tego radia utrudniają mi pracę. Niestety nie potrafię im przemówić do rozumu. Jak zmieniam stację na coś ambitniejszego jak Trójka czy Antyradio to za chwilę obydwie wyskakują do mnie z buntem i zmieniają z powrotem na ten chłam twierdząc że to dobre radio i fajna muzyka i one są we dwie więc mają większość i ma lecieć to co chcą. Poza tym załamuje mnie to jak można mieć tak byle jaki gust. Jak można lubić słuchać w kółko takiego wycia i nie mieć żadnej chęci poznania i posłuchania prawdziwej muzyki. Ciężko mi się pracuje z takimi paniusiami. Zygam już jak co chwilę słyszę Bibera, Ariane, Rihane i Selene a pomiędzy tym idiotyczne reklamy środków do higieny intymnej i głupie dowc**y na poziomie wiejskiego gimnazjum. Takie właśnie jest RMF FM Eska czy Zetka. Czy jest ktoś kto nie lubi tych radiostacji ? Czemu radio ma tak niski poziom i oglupia ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo radio, tak jak i telewizja, istnieje po to żeby emitować reklamy. Cała reszta to tylko dodatek i służy temu żeby ściągnąć jak najwięcej odbiorców (bo dzięki temu reklamodawcy więcej zapłacą). Dlatego starają się tak kształtować program żeby trafiał do mało wymagającego słuchacza (lub widza) i dzięki temu rośnie słuchalność (oglądalność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej poprzedniej firmie (typowe skupisko przegrywów, roboli, tępych zdzir po zawodówce, puszczalskich z bachorami w wieku 18-23) leciało non stop - Eska, Eska , Eska...czasem Zet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antyradio też jest lewicowe, non stop szydzą z pińcet plus, jadą po pisowcach a za to lansują Jurka Owsika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy projekt rządowy zakłada zakaz sprzedaży odbiorników które można przestawiać na różne stacje. Wszystkie odbiorniki będą pokropione przez miejscowego biskupa i będą odbierać wyłącznie Radyjo Maryjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość mediów i uczelni jest lewicowa, a co do tematu - radia nie słucham, bo nie lubię, jak ktoś mi narzuca playlistę albo gada w trakcie piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego badziewia nie slucham juz około lat 15, najwyżej Trójki, na playerze "programu alternatywnego" a jak jestem w domu to spotify.. bejonce, riłhanne i bajbera dusze oczyma wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiendziesiont dwa dziś To dobrze że są lewicowe. Muszą być jakieś bastiony obrony przed PiSuarem. x Polskie Radio w tym trójka nie jest lewicowe i naucz sie w koncu odróżniac lewicę od jeabanych liberałów. To nie jest dosłownie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy da się jakoś zakłócić sygnał tego radia tak żeby nie odbierało a one nie mogły go słuchać ? Teraz wpadł mi taki pomysł. Ale nawet jak się jakoś uda to pewnie znajdą sobie inne podobne radio które gra taki żałosny chłam. Arianek Selenek i Dzastinów teraz niestety pełno w każdym radiu a wartościowej ambitnej muzyki nie grają. Do tego dziennikarze prowadzący program to nigdy nie powinni pracować w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic Ci nie pozostaje, jak przetrzymac ten czas w pracy i olać te puste kretynki, traktowac je mentalnie z góry. A w domu sluchac sobie swojej muzyki... To są ludzie na innym poziomie rozwoju, na innych wibracjach, niż Ty i musisz to olać po prostu, nie ma innej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonlight Girl
Nikt ci nie każe słuchać tego radia. Chyba nie zmuszają cię do tego ? Załóż sobie słuchawki i słuchaj swojego brzęczenia. A tak w ogóle to czemu się uczepiłaś tak tych gwiazd muzyki? Co ci one zrobiły? Zazdrościsz im talentu i popularności dzięki czemu radio docenia ich muzykę. Bardzo dużo ludzi słucha ich muzyki więc to akurat ty odstajesz od większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszczanie w przestrzeń nie pochlebnych opini na temat tej audycji.Jest doprawdy głupotą.Nie można szkodzić, psuć wizerunku.To jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tolerancyjna ale wytrzymać przy tym codziennie po 8 czy 9 godzin jest ciężko. Głośniki umieszczone są na ścianie po całym sklepie i mocno mi to przeszkadza ale do nich to nie dociera bo to uparte i przekorne małolaty. Zaproponowałam żeby calkiem wyłączyć jak nie możemy dojść do porozumienia to też nie bo one muszą mieć radio w pracy i to takie jakie lubią bo im to ułatwia i uprzyjemnia pracę a klientkom też się raczej podoba. Ciekawe skąd to mogą wiedzieć. Nic nie mam do tych gwiazdek ale wkurza mnie ich nahalna promocja gdzie się da. Idę do fryzjera leci Rihana, wsiadam do autobusu słyszę Arianę, w pizzerii Biber, w kawiarni TV Eska z teledyskami ich wszystkich. A dodatkowo jeszcze w pracy terror tymi jękami i głupimi reklamami przez cały dzień. Dla mnie to żadne talenty tylko produkty pop kultury sztuczne i podrasowane elektroniką a na twarzy tapetą. Radio i telewizja nie powinny schlebiać najniższym gustom i ogłupiać tej młodzieży a to robią. Teksty tuch gwiazdek to grafomania.Rozumiem gdyby to było tylko jedno radio czy telewizja ale to zalewa wszystko. W pracy katują mnie RMF FM ale ja powoli już tego wszystkiego nie rozróżniam. Wszystkie RMF Eski i Zetki grają ten sam chłam. Dobrze że jest Trójka i Antyradio ale mają o wiele mniejszy zasięg a ja chcąc posłuchać w pracy czegoś normalnego nie mogę bo jestem terroryzowana pop chłamem. Zastanawiam się tylko czemu fanatycy takiego czegoś są tak uparci i nietolerancyjni. Chyba po prostu taka ich mentalność. Nie rozumieją i nie chcą nawet spróbować poznać czegoś innego, muzyki tworzonej przez ludzi i instrumenty a nie takie żałosne komputerowe rąbanie przeplatane piskiem wyrośniętych nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejoncejestchjowa
Psucie wizerunku? Sami sobie psują wizerunek, a bycie osobą publiczną ma to do siebie ŻE JEST SIE OCENIANYM negatywnie lub pozytywnie, jak nie chce byc OCENIANA to niech sie wycofa z kariery - proste, a nie, że jak zle o niej mówią, to trzeba kogoś straszyć, że to jest karalne. Od kiedy to kóórwa wyrazanie swojej opinii jest KARALNE ??? PARANOJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zdania co do tego radia, ja go w ogóle nie słucham, od pewnego czasu wchodzę tylko tutaj http://www.electronicbeats.net/pl/ jest to bardzo fajny portal muzyczny, an którym słyszymy naprawdę świetna muzykę i to nie taka jaką grają w radio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś interesowałem się elektroniką i zlutowałem mały nadajnik radiowy z gotowego zestawu do samodzielnego lutowania. Można go było ustawić na dowolną częstotliwość. Na jakiś 100 m można było zagłuszyć dowolną stację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
przecież pis to lewica:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, tak się składa, że pracuję w tym radiu i możesz mieć teraz proces. chyba że napiszesz króciutkie sprostowanie (osobny temat na kafeterii oraz notatka u nas na stronie), że nie do końca o to Ci chodziło, a jedynie pożaliłaś się na trudne relacje z koleżankami z pracy. możemy tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Też nie przepadam za tym radiem ale zdarza mi sie czasmi słuchać. Bardzo podoba mi się muzyka z http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Do+Biegania Mają muzykę do biegania, weselną itd. Jest w czym wybierac. Ja jestem nauczona ze muzyka musi grać stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty rmffm
Okrutne badziewie. Hasło ,,najlepsza muzyka" powinno się zamienić na ,,w kółko ta sama muzyka" lub ,,24 godziny popowej rąbanki". Jak słyszę w autobusie tą durną stację, to od razu zakładam na uszy słuchawki i słucham swojej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niestety ten sam problem. W pracy jestem zmuszona słuchać tego dennego radia. Ciągle ta sama muzyka, te same teksty dziennikarzy, którzy czekają tylko do piątku, do obiadu etc. Wypowiedzi dziennikarzy są wręcz prostackie np. co zastaliście jak weszliście do roboty! Litości jak można używać takich wyrażeń?Prezenterka śmieję się jak głupia i chyba nawet nie wie z czego. Ciągle te same audycje. Po prostu dno, na prawdę nie chce się słuchać. Po dziewięciu godzinach słuchania tego badziewia czuję się jak skatowana.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszego gowna nie sluchalem,totalne dno co chwila to samo s****wo leci.R.Maryja serwuje lepsze kawalki,smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że nie mieszkasz we Włocławku, tamtejsze radio hit to jest dużo gorszy rakcore niż rmf czy zetka :D. Disco polo i życzenia od Grażyn na antenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kategorii nagród. http://panelariadna.pl/register?ref=987665004 Mam już 4 z tej strony,strona darmowa i nagrody też,wystarczy robic ankiety ktore dochodzą co jakis czas na maila. Profil najlepiej na max wypelnic bo wtedy tych ankiet przychodzi wiecej i jak najwiecej zaznaczyc w profilach. Firma jest z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam Radio Plus. Mimo iż powtarzają się utwory to mi się nie nudzi. Poza tym w nocy jest też świetne urozmaicenie. Disco Polo nawet grają choćby takie kawałki Long & Junior Tańczyć chcę czy Fanatic Czarownica. Idealne Radio 106.1 Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×