Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anty chłam

RMF FM najgorsze radio jakie istnieje

Polecane posty

Gość Gość

Prawda jest taka, że w RMF FM playlista jest krótsza niż w Gta San Andreas czy Gta 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak chcę posłuchać nowości to puszczam sobie radio Helax 93.7 albo HitRadio Orion. Przynajmniej na czeskich stacjach nie leci w kółko to samo ani nie ma długich reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Za dużo reklam powoli zaczyna robić się z radia polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Gość anty chłam Napisano Wrzesień 21, 2017

RMF FM to chyba najgorsze radio w Polsce strasznie działa mi na nerwy. Codziennie te same głupie piosenki pop do znudzenia. Co chwilę grają te żałosne gwiazdki pop Ariany Grandy Seleny Gomez czy Bibery. Pracuję w sklepie i koleżanki z którymi pracuję katują mnie tym chłamem caly czas.

<>

RMF MF  to radio, ktore chętnie słucham, maja super muzykę no i podaja w krótki dostępny dla kazdego sposob aktualne wiadomości. Nie ma przymusu sluchania, jak komus nie odpowiada to zawsze może zmienić stację na inna np RM 😉😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Reklamy są wszędzie bo m.in. z tego się utrzymują ale mogliby puszczać jakieś fajne starsze piosenki z lat 90tych czy nawet 80tych a nie w kółko jedne i te same oklepane kiczowate przeboje, do tego co chwila jakieś dziwne gadanie nie wiadomo z kim i nie wiadomo o czym. RMF było ok w latach 90tych bo teraz nawet w aucie tego nie da rady słuchać bo puszczają piosenki które po prostu nie nadają się do jazdy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

kiedy dzisiaj kilka minut po rozpoczęciu pracy w eReMeFie zaleciała piosenka siku siku to wiedziałem, że stan emocjonalnej bazy lewicowej w eterze został osiągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Beznadziejne radio. Muzyka do bani w kółko to samo i co chwilę reklamy po 10 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.09.2017 o 10:30, Gość gość napisał:

Antyradio też jest lewicowe, non stop szydzą z pińcet plus, jadą po pisowcach a za to lansują Jurka Owsika :O

to szit , antpolski szit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Znacie w ogóle jakieś radio co lecą piosenki z lat 90 i 80 żeby miało ogólnopolski zasięg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 26.01.2020 o 10:23, Gość ŁYSY78 napisał:

Znacie w ogóle jakieś radio co lecą piosenki z lat 90 i 80 żeby miało ogólnopolski zasięg ?

Jeżeli wyłączysz każde radio, to zaleci cisza jaka była dostępna pokoleniom lat 90 tych. To też muzyka, a i masz moralny paradygmat - gdyż działa zawsze i wszędzie, o tym, że słuchasz pomimo, że nie słyszysz. To dobre i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cieszę się ,że poruszono temat RMF FM dla mnie osobiście powinni zmienić nazwę na RMK KK- radio muzyka kasa ,kasa,kasa.

Kiedyś spotkałem w Niemczech stacje austryjacką , muzyka co pół godziny 5-minutowe wiadomości i znowu muzyka i to dobra muzyka.

Taki kiedyś był RMF FM jakieś 15 lat temu potem przestałem ich słuchać z powodu (zresztą nie tylko ich ) konkursów ,typu

wyślij-przyślij za 2,46 SMS a wygrasz.Nie wiem co kieruje szefami tej stacji ale przypuszczam ,że KASA.

Czasami człowiekowi chce się rano żygać ale nie RMF FM tam jest cały czas balanga.Czasami zastanawiam się czy oni w studio nie pracują przypadkiem w Pampersach.

Jednak myślę ,że dopóki będą ich słuchać disco polo 500+ dopóty oni będą nadawać tak jak teraz, a szkoda bo to było naprawdę

fajne radio.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post rok temu, jednak powiem jedno - RMF nie zmienił się najlepsze, najwyżej co to schodzi na psy.

Do 12.07 co 3h nękali ludzi Gambitem do znudzenia (nie mam nic do Beaty Kozidrak, ale co 3 godziny to przesada), etc. (na disco) nadal puszczają co chwilę. Mój kuzyn ostatnio był w trasie, miał włączony RMF i wyliczył 5 razy zagrane etc. Podczas 1 dnia!

I oczywiście co kilka piosenek każą wysyłać SMSa na kupę szans, ale RMF ma tylu słuchaczy że nadal Twoje szanse są poniżej 1%.

Jednak stacja o której jest temat w nocy potrafi puścić ciekawe powieści, oczywiście przeplatane codzienną playlistą. Szkoda, że zamiast audiobooków ludzie są katowani słabymi sucharami z internetu.

Pan Mazurek poniżej krytyki.

 

Najsmutniejsze jest to że reszta stacji się "eremefizuje" i grają to samo.

 

Jak Wy twierdzicie - RMF zmienia się na lepsze czy schodzi na psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nachalna promocja wzrasta... Ostatnio nie widzę różnicy między Meloradiem a innymi stacjami, a Meloradio miało grać muzykę przyjemną, za to sklep spożywczy w którym często jestem zmienił Publicmusic z fajną, przyjemną muzyką bez ZAiKS na RMFa... Gdzie nie wchodzę tam leci to głupie radio. W domu słucham rocka aby uciec od tej gównianej muzyki pop granej w radio, ale w ciągu dnia muszę rzygać tym popem gdyż on leci wszędzie. Nawet na ulicy słyszę jak ludzie słuchają tego dna na full. Czy Polacy już nie mają gustu w ogóle? A może to ja jestem jakiś dziwny?

Prezenterzy... Litości... Żarty z małą ilością napracowania, do tego oczywiście głupie ciągłe czekanie do piątku, weekendu, etc. Co, może jeszcze będą czekać na zmiłowanie? I do tego gadanie o tych SMSach że wygrasz, a szanse na wygraną są megamałe.

 

RMF FM reklamuje się aktualnie jako Radio nr. 1 w Polsce. Chyba Dno nr. 1 w Polsce, a nawet i na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności RMF FM to najgorsze radio, wczoraj (09.03.2022r) jechałam z moim przyjacielem (który wyznał mi miłość, a ja mu złamałam serce) i słuchaliśmy tego radia. Tamtejsza POPLISTA była najgorszą z możliwych na tamtą chwile, żebyście mnie lepiej zrozumieli wydaje mi się że piosenki typu (What can I do, fake love, when I’m gone, shot a friend, Dobrze wiesz że tęsknię) nie były odpowiednie na tą daną sytuacje. Po tej okropnej playliście usłyszeliśmy od prezentera słowa ,,pamiętajcie muzyka nigdy się nie myli”, nie pozdrawiam 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano oczywiście schodzę na dół rano a matka eremefuje... uszy puchnęły, zaraz jak zjadłem śniadanie to wracam na górę i włączam 100x lepszą Eskę Rock, i pisząc tego posta też jej słucham :)

Dobrze znam wymienione przez Ciebie utwory. Wszystkie gówniane, nie pasujące do sytuacji. Shot a Friend szczególnie. A RMF je w koło puszcza czy wojna czy nie...

A jak byłem na 3 dawce - w przychodni RMF leciał i reklamowali ich playlistę że to muzyka premium... Trzymajcie mnie bo zaraz padnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×