Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mbx96

Dlaczego żadna dziewczyna mnie nie chce?

Polecane posty

Witam niedługo 21 lat, i nikomu się nie podobam. Nie chodzę na imprezy, nie palę, nie pije. Staram się być miły i pomocny dla dziewczyn, tylko nie rozumiem czemu żadna dziewczyna nie chce ze mną być. Jestem nieśmiały . Każda dziewczyna mnie odrzuca i nie interesuje się mną, nie jestem jakiś przystojny. Mam wrażenie że nie zasługuje na miłość, zupełnie jak bym jej nie miał w sobie .Nie potrafię zagadywać do nikogo. Nigdy nie miałem związku. Cały czas myślę że robię coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zdobyć dziewczynę, trzeba jej zaimponować. A żeby jej zaimponować, to trzeba mieć czym. Jeśli nie jesteś bardzo przystojnym facetem, żadna Cię nie poderwie. Musisz zacząć wychodzić, znaleźć znajomych i wtedy będziesz miał większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem po sobie, że im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi. Masz niską samoocene, a to nie pomoże. Musisz się ogarnąć, zadbać o siebie fizycznie jak i psychicznie, znaleźć jakąś pasję, oderwać się od użalania nad sobą. Kiedy uda ci się bardziej cieszyć z życia miłość sama ciebie znajdzie. To czy jesteś przystojny czy nie ma znaczenia, znam wiele takich przypadków ładna dziewczyna - przeciętny chłolpak i na odwrót. Najważniejsze jest polubić siebie i znaleźć zainteresowania, to własnie decyduje o naszej atrakcyjności. Każda kobieta woli przebywać w towarzystwie wesołego i lubiącego siebie faceta, a nie marudzącego i użalającego się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×