Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNati

Komuś kawki,herbatki?

Polecane posty

Gość gość
No jak to co?? Podziel sie!! A co do trolli, to mam podobnie, czasem lubie sobie ich podraznic i zdemaskowac, bo to przewaznie dzieci i latwo lykaja prowokacje. Na koniec dnia mam slonce, przesylam troche dla tych, u ktorych go brak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Dzielę się,w takim razie proszę- 🖐️ 🖐️ Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no dziekuje! Marcepanem nie pogardze. U mnie teraz tylko woda. Jakie plany na reszte dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Zaraz napalę w piecu a po tym, już chyba tylko komp :P i ok. 20.00 latte:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko maly kawalek marcepana, dieta ,( a tak z innej beczki, czy reczniki z ikei sa trwale, nie zaciagaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Nic nie wiem o ręcznikach z Ikei,więc nie pomogę.Za to marcepanem,częstuję chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia. Kiedys mialam posciele, baaaardzo trwale. W koncu mialam ich juz dosyc, ale szkoda bylo wyrzucac, ciagle byly jak nowe.. Po kilku latach jednak zostaly poplamione farba i wyrzucilam bez wyrzutow sumienia.. Teraz jednak mozliwe, ze jakosc sie zmienila.. Moze recznikow tez. Mam kila z jyska i jakosc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa o 20, zazdroszcze. Wypilam wczesnym popoludniem i teraz czuje rozbicie. . Smak bardzo lubie, jednak musze odstawic zupelnie.. Samk cudo, dzialanie nie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Zdałam sobie sprawę,że nie mam pojęcia skąd pochodzą moje ręczniki i pościel :D Mąż je kupuje i "po prostu,przywozi" :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Czasem zazdroszczę osobom,które kawa pobudza :) Ludzie mówią:WYPIJĘ KAWĘ,TO SIĘ MOŻE OBUDZĘ:classic_cool: Ja mogę wypić ile wejdzie i co najwyżej mnie "zmuli" :O Za to aspekt psychologiczny, jest w "mojej kawie" ogromny :) Wszystko ma swoje plusy i minusy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za maz wspanialy, slodycze przysle, reczniki kupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Hmmmm....jakoś nigdy tak tego nie postrzegałam....Może ja powinnam sobie siebie przemyśleć....? :P Normalnie łyso mi się jakoś zrobiło,teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ?? to może masz inny asortyment, u mnie w tej sieciówce są szmaty a nie ręczniki, i to za niemałe pieniądze, ceny absolutnie nieadekwatne do jakości towaru, ale to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy "nie male pieniadze"? bo dla kazdego to oznacza cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Raz kupiłam 1 ręcznik!To było w kilka lat temu w Kauflandzie;kosztował 50zł lub mniej.Był duży i gruby,uznałam że jest wart swojej ceny i nie pomyliłam się:classic_cool: Mam + jak stąd do Kalifornii ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na myśli to, że w internecie już za kilkanaście złotych kupowałam porządne ręczniki dobrej jakości, a tam w podobnej cenie widziałam naprawdę totalny bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ile kosztowal "ten drogi recznik"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Zrobiłam latte :) może ktoś się przyłączy?Chciałam dziś zrobić nowość ale stwierdziłam,że jeszcze pozostanę przy tam co dotychczas :) po prostu leń mnie ogarnął :Di nie chciało mi się "eksperymentować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pisalam, ze mialam posciele z ikei, nie reczniki. Reczniki mam z jyska i jestem zadowolona. Jakie sa te z ikei nie wiem. Posciele zachwalalam, bo te stare byly nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Przy kawce,zgrzeszyłam batonikiem marcepanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak, zrozumiałam:) i pisalam o recznikach z jyska, moze dobrze trafilas, ja tam widzialam totalny badziew, no ale jak pisze, moze mam inny asortyment, albo jestem za bardzo wybredna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Być może ,piszecie o IKEI i YSKU z innych krajów.Nie mam doświadczenia w tej sprawie ale jest wiadomo,że inne dyskonty czy też markety, sprzedają w naszym kraju większy badziew niż "na zachodzie" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. No w sumie racja. Ja kupilam biale, takie hmm jakby to okreslic zbite.. I drugi rodzaj z kwadratami na koncach. I sa bardzo dobre. Natomiast maja tez najzwyklejsze cienkie, te sie nie nadaja do dlugotrwalego uzytku. Fakt, nie mieszkam w Polsce, moze tu sie bardziej staraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Jest u nas,takie dość powszechne przekonanie,że "ta sama " chemia wyprodukowana i kupiona w Niemczech, jest lepsza niż "ta sama" wyprodukowana i kupiona w Polsce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tych z kwadratami ktos pisal, ze sa dobre. Tez nie mieszkam w Polsce i musze wymienic reczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie popruly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czytałam kiedyś artykuł na ten temat. Rzeczywiście skład nieco się różni, rzekomo jest on dopasowywany do gustu konsumentów w danym kraju. Ale ile w tym prawdy? Nie wiem, ale sporo ludzi twierdzi, że chemia czy spożywka niby ta sama jest lepsza za granicą niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymienilam reczniki, tzn kupilam nowe i niestety w pralni mi skradziono :O Te z kwadratami sa dobre. Moge polecic. Czesto maja na nie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Idę spać i Wam życzę Dobrej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×