Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Aparat ortodontyczny

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie odnośnie aparatu ortodontycznego. Czy jeżeli mam usunięte górne 6 i 4 to jest możliwość założenia aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to ortodonta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jeszcze nie byłam, bo nawet nie wiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pomoże? Może ktoś zna temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwe, ja nie mam czwórek, usunęłam je właśnie w celu leczenia ortodontycznego kilka lat temu. Wtedy leczenia nie skończyłam, dziś chodzę znów do ortodonty i brak czwórek nie był przeciwwskazaniem, wręcz przeciwnie - było miejsce, aby zęby rozsunąć aparatem. Jednak najlepiej w takiej sytuacji wypowie się ortodonta. Tylko postaraj się dobrze wybrać lekarza, najlepiej z polecenia albo z dobrymi opiniami. Czasem czytam o skrajnych przypadkach niekompetencji i w sumie sama doświadczyłam jej kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy leczyłam się ortodontycznie. Dziś chodzę do super pani dr Chruściel (Rock Your Smile przy Odkrytej w Warszawie) i z autopsji wiem, jak ważne jest dobranie odpowiedniego lekarza, który Ci wszystko wyjaśni i odpowie na wszystkie pytania, a nie będzie zbywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ma sens to sie musisz spytac ortodonty a nie przypadkoqych osob w internecie. Nie rozumiem twojego toku myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapytam czym się kierujecie przede wszystkim przy wyborze ortodonty? Jakie powinna zrobić pierwsze kroki poza odłożeniem odpowiedniego budżety na aparat ortodontyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam opinie, na ich podstawie wybrałam 3 osoby, do których poszłam na konsultację. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie dr Dorota Maciejak - konkretna, z dużą wiedzą (dr nauk medycznych!), bardzo miła i kontaktowa osoba. Przyjmuje w Dent-SM, http://www.dentsm.pl/ortodoncja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina

Nie ma co się bać zakładania aparatu, bo samo zakładanie nie boli. Jeśli jesteś z okolic Łodzi to polecam ci bardzo dobrego ortodontę Joannę Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex. Generalnie ja bardzo dużo czytałam przed zdecydowaniem się ostatecznie o rodzajach leczenia, aparatach i opiniach lekarzy. A zdecydowałam się mając dopiero 27 lat.  Kierowałam się też tym, żeby gabinet był cały czas czynny w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybka78

Ja się leczę u dr Krakowiak w Rock Your Smile i noszę aparat ortodontyczny, taki estetyczny. Efekty leczenia oceniam na 5 z plusem 🙂 Naprawdę jest duża różnica pomiędzy stanem wyjściowym, a tym co jest teraz. Cieszę się, że się zdecydowałam w końcu na leczenie mimo że miałam swoje obawy. Ale teraz wiem że to była dobra decyzja, mam świetną opiekę i leczenie przynosi oczekiwane efekty. Każdemu radzę, aby się nie wahać tylko spełniać swoje marzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak mam martwy ząb-jedynkę to mogę założyć aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka92

Słyszałam bardzo pozytywne opinie na temat kliniki Rock Your Smile i lekarzy którzy tam pracują. Sama przymierzam się do aparatu ale raczej te nakładki by mnie interesowały... Podobno są szybkie i fajne efekty 🙂 Ktoś może nosi takie nakładki i chodzi do tego cntrum ortodontycznego i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja jestem z Olsztyna i chodziłam do ortodonty do   Rojek Dental na Panasa 1/39. Zaczynałam leczenie z bardzo krzywymi zębami a teraz mam ząbki jak z pod linijki 🙂 . Każdemu polecam ten gabinet bo mają naprawdę super ceny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminka456

W Rock Your Smile mają świetnych lekarzy! Ja jestem pacjentką dr Borzymowskiej-Sawickiej i z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona 🙂  Leczenie trwa już pół roku, efekty są mega 🙂 Jeszcze rok i będzie idealnie, co do tego nie mam wątpliwości. Noszę zwykły aparat metalowy, ja akurat na taki się zdecydowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinika przy ul. Nugat 9 na Ursynowie! u mnie był taki problem ze  oprócz krzywego zgryzu często bolała mnie głowa :/ Okazało sie ze to przez naprężenia w stawie skroniowo-żuchwowym i jak założyłem aparat to bóle prawie natychmiast ustąpiły :D Serio polecam..... robią wszystko żeby pomóc no i pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wizyty u specjalisty nic nie będziesz wiedzieć. Ja chodziłam do ortodonty w Eurodental w Warszawie i jestem zadowolona. Na każdej wizycie miałam wszystko dokładnie wytłumaczone. Pracują tam naprawdę świetni specjaliści  podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem zadowolona ze stomatologii cichonia, trafiłam na lekarzy którzy doskonale mi pomogli i założyłam dzięki nim aparat na zęby! teraz czekam aż się wyprostują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o naprawdę dobry gabinet warty polecenia to moim zdaniem tylko Eurodnetal w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×