Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtaktaktoja

Do stalych bywalczyn kafeterii...

Polecane posty

Gość gość
9;52 po co się tłumaczysz jak to cb nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikkk
Ja tu tylko Idy szukalem i tak tu zostalem...sam jak pies... ale to moja muzyka,moje uczucia i niech zaden urzad skarbowy sie nie wp*****la...!widocznie byla tego warta... https://www.youtube.com/watch?v=uMT06Apbn-o... milosc jest slepa ale nie glucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtaktaktoja
Nie wiem kto to tajemniczy i nie znam znaczenia slowa maszkaron, nie bede guglac bo nie zamierzam tego slowa uzywac raczej. Dowody? Gdybym napisala dlugi referat nikt nie mialby watpliwosci ale jak wspomnialam nie zalezy mi na tym czy mi wierzycie. Ufam ze jest kilka kobiet ktore przeczytaly, wziely sobie moje slowa do serca i niczego tu nie napisaly. Nie wiem kto podbijal tematy o Madzi (moze Jareczek a moze jakis nastolatek ktory sie nudzi). W kwestii Jareczka nic mnie juz nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko trzeba byc stuknietym ,zeby tu brac kogos na powaznie . zadna normalna kobieta nie bedzie tu podawac maila , brac tematy ut , Jareczka , szrika i innych gosci na powaznie . To co opisujesz i jesli to robi jedna i ta sama osoba to stalkowanie , ale nie msza na to dowodow , sama mozesz wpasc w pulapke zludzen i brac calkowicie obce osoby za jedna . Jak mozesz udowodnic , ze to ten glina ? Jak ? tu pisze masa ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtaktaktoja
Po pierwsze w obronie tych kobiet ktore tu koms podaly maila..nie nazywaj ich nienormalnymi, zalozenie maila na potrzeby jakiegos forum to zaledwie jedna minuta. Po drugie, czy mam dowody? Widzialam pana Jarka kilka razy kolo mojego miejsca pracy i kolo domu tez. Czy moge to udowodnic? :) Gdybym zalozyla mu sprawe i powiedzialabym ze go widzialam...wiesz co powie? Mnie tam nigdy nie bylo chora psychicznie kobieto. Odsylam do tematu o policjantach... Po trzecie, ostatni raz piszę ze to wasza sprawa czy mi wierzycie. Po czwarte persony uta nie mozna traktowac powaznie w realu a co dopiero tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz dowody , ze to on tu pisze i zaklada te tematy ? Na ulicach jest monitoring , moze w ten sposob moglabys udowodnic ,ze to on . Zreszta to ,ze ktos byl w poblizu twojego miejsca pracy to za malo . Nie odbieraj tego jako atak , bo takie cos moze zniszczyc zycie i wpedzic ludzi w paranoje , ale najpierw piszesz tu, podajesz niki , tematy itp. , a potem ,ze tylko byl w miejscu pracy . Uwierz to za malo . Udowodnij ,ze te wszystkie osoby , ktore wymienilas to on . I naprawde to nie jest atak , ale dlaczego nic z tym nie robisz ? Probujesz uchronic inne kobiety , ale po co ? Bo z tego co piszesz wynika ,ze on sie uwzial tylko na ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zreszta to ,ze ktos byl w poblizu twojego miejsca pracy to za malo ." ona pewnie to wie. Lusta tematów o Madzi jest faktycznie imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jak facet tak kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oznaka choroby psychicznej a nie kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtaktaktoja
Jestem teraz z malym dzieckiem u rodziców. Napiszę do was wieczorem. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest choroba psychiczna, normalny facet nie stalkuje kobiety ktora nie jest nim zainteresowana :O normalny facet nie zaklada setek tematow wyobrazajac sobie, ze jest z ta kobieta w zwiazku itp na odleglosc kija bym sie nie zblizyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesli on cie stalkuje zawiadom Komende Wojewodzka Wydział Spraw Wewnętrznych wlasciwy wedlug jego miejsca zatrudnienia. Pomylilas sie jedynie co do jego wieku. On tu siedzi i jego kolesie tez tu pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 nie przedstaw dowody tylko udowodnij, nie jestes w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samobiczowanie na forum ? W ten sposob sie kajasz. Nie dajesz juz rady zyc w syfie ktory sam stworzyles sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja Tobie wierze.Tyle ze to pytanie o date urodzin zadala mi kobieta bo jestem facetem :o a brzmialo ono dokladnie tak jak napisalas dlatego tez zamieszczam ten post.Czyli co? Inwigilacja? Maja ze mna troche problem bo jestem poza ich zasięgiem :) co najwyzej wiedza jak wygladam i gdzie mieszkam no i ile mam lat.Widze ze buduja sobie baze danych na anonimowym forum wykorzystujac tzw sposob na rosjanke :( od dzisiaj musze byc bardziej ostrozny.Juz raz mi jakas kobieta napisala tutaj z jakiego serwera pisze :( a ze maja ograniczony dostep zbanowali mnie bo nie moga sie za wiele o mnie dowiedzieć :o ale jak widac znalazlem inny sposob by tu pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jej wierzę i też uważam że temat powinno przeczytać jak najwięcej kobiet stąd. A tak poza tym to temat o policjantach jest mi bardzo bliski a ich zagrywki doskonale znane. Autorko najgorsze co możesz zrobić to pokazać mu, że się go boisz. Prześledziłam Twój temat i jedyne co mogę Ci napisać wielkimi literami to NIE DAJ MU SIĘ! Kto chce wyciągnąć wnioski z tego tematu, zrobi to a kto nie chce, nie pomogą żadne Twoje argumenty. Trudno uwierzyć w ich taktykę, komuś kto nie miał z nimi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki jak on wyglada? Skoro jest taki groźny a Ty go widziałaś tonapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 opanuj emocje. Po co ktoś miałby tworzyć jakaś bazę danych :o to brzmi jak paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12... Za malo wiesz o swiecie :( Moze kiedys zrozumisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem naiwna i wierze w ludzi a nie teorie spiskowe.napisz coś więcej to może uwierzę w Twoje zdanie. Może powinnam w nie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 piszesz jacyś "oni". Kim są oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co pisze te tematy o Madzi wcześniej pisał do Marlenki (Marlenko mojego Życia ...) potem do Agnieszki teraz do madzi. Nie pamietam czy jeszcze do jakiejś , z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow zaczynaja sie problemy z dodawanoem postow :o Tu nie chodzi o naiwnosc czy cos w tym stylu.Wykorzystuja niewiedze :( swiat jest inny niz sie wydaje byc :( badzcie czujni i nie dajcie sie podejsc.Jako przyklad podam tytul filmu...Wrog publiczny numer 1...z Willem Smithem.Nie popadam w paranoje.Wykorzystuje te informacje by chronic siebie.To jest wazne.Dlatego miedzy innymi zrezygnowalem z fb.Mnostwo informacji podpartych dowodami znajdziecie na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtaktaktoja
12:23 "najpierw piszesz tu, podajesz niki , tematy itp. , a potem ,ze tylko byl w miejscu pracy . X Nie napisalam, ze byl TYLKO w miejscu pracy. Mam wklejac linki za kazdym razem? X "Probujesz uchronic inne kobiety , ale po co ? " Dziwne pytanie. 13:21 "Autorko jesli on cie stalkuje zawiadom Komende Wojewodzka Wydział Spraw Wewnętrznych wlasciwy wedlug jego miejsca zatrudnienia. " X Jesli kiedys zdecyduję się na taki konkretny krok, wszystkim zajmie się mój adwokat. Jareczek wie jaki jest warunek. Mam go juz nigdy nie widziec. X "Pomylilas sie jedynie co do jego wieku" Jedna jaskolka wiosny nie czyni ;) X "On tu siedzi i jego kolesie tez tu pisza." Obilo mi się o uszy ale co mnie to obchodzi? X 14:42 "Trudno uwierzyć w ich taktykę, komuś kto nie miał z nimi do czynienia." X Jakis czas temu sama nie uwierzylabym. 16:10 "Autorki jak on wyglada? Skoro jest taki groźny a Ty go widziałaś tonapisz" X Co to znaczy grozny? Gdzie tak napisalam? Nie wydaje mi się, zeby jego wizual byl tu istotny. 16:32 "Ten co pisze te tematy o Madzi wcześniej pisał do Marlenki (Marlenko mojego Życia ...) potem do Agnieszki teraz do madzi. Nie pamietam czy jeszcze do jakiejś " X Swietna uwaga! Na pewno pisal o Marcie. Chetnie poznalabym inne stalkowane przez niego kobiety. 16:32 "badzcie czujni i nie dajcie sie podejsc." X I w tym wlasnie celu powstal ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ich w psiarni narkotyzują i stąd takie zyeby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko co zamierzasz z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×