Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Babcia chłopak zastała nas w łóżku.

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam za dział, ale może pomożecie mi mamy, może babcie. Mamy po 19 lat. Mój chłopak miał wolne domu, więc pojechaliśmy do niego. W domu mieszkają dwie rodziny, ale wejścia i osobne itp. Niestety zapomnieliśmy zamknąć drzwi wejściowych i babcia chłopaka wparowała do pokoju kiedy robił mi minetke. Nie usłyszeliśmy, albo była tak cicho. Nie wiem jak spojrzeć jej w oczy, jak zachować się ? Co zrobic ? Babcia wchodzi do pokoju a tu wnuk między nogami jęczącej dziewczyny...strasznie mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie myśli ze pyszczasz się i ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój pierwszy patrner, jesteśmy ze sobą od ponad roku i nie od razu wylądowaliśmy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie spojrzyj jej w oczy, pewnie jak was zobaczyła to se przypomniała jak harcowala z dziadkiem i że znów by poświntuszyła. Mój tato kiedyś w mojej aptecznce znalazł wibrator i lubrykant, a mam męża, ale lubimy gadżety i igraszki :D Miał klucze od mojego domu by karmił nam kota pod nasza nieobecnośc. A że go bała głowa to szukał aspiryny w apteczce. Potem się przyznał że szukał tabsow na ból głowy i widziałam bałagan w lekach. Udałam, że nie ma tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym odeszla bo będzie to w tobie siedzieć cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia też szalała z dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie myśl o tobie nie za dobrze i nic tego nie zmienia, moze nawet brzydzi się Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 latkowi nie wchodzi się do domu bez pukania. Każdy potrzebuje trochę intymności. Rozumiem, że babcia zajmuje część domu, a on z rodzicami drugą. Nie wiem dlaczego babcia przez tyle lat nie nauczyła się kultury. Zawsze wchodzi tak bez pukania do czyjegoś domu? A co na te sytuację mówi twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 latek nie uprawia seksu w domu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dzaiadkowie zajmują połowę domu, a chłopak z siostrą i rodzicami drugą. Wchodzi zawsze bez pukania. Mój chłopak zaczął się śmiać i olał tą sytuację. Ja tak nie potrafię. Zresztą ta kobieta zna mnie od 2-3 roku życia. Dlatego jest mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz ją przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby pyszczać sie od najmłodszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia chwyciła za brzytwę, zgoliła siwego krzaka i do dziadka uderzyła, by ją też wylizał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niekulturakna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas tak kiedyś zastała teściowa. Mąż akurat lizal mnie między udami :D przeprosiła i wyszła, potem udawalismy, że nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×