Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość  luj

Dlaczego kobiety chcą tak bardzo sie zakochać

Polecane posty

Gość gość  luj

Przecież to chore . Chore uczucie . Miosc to jest taka choroba psychiczna źe nie tylko nie widzi sie wad . Ale nie widzi sie przestępczego i skandalicznego zachowania u osoby którą sie kocha . Ja piertole takie coś . Po co to potrzebne . Na siłę chcecie się zakochać nie rozumiem . Nie rozumiem tez ze nie czujecie pociągu seksualnego do faceta którego nie kochacie . Darujcie ale taka płeć dziwaczna nie powinna istnieć . Po co wy jesteście potrzebne . Gdy facet sie ożeni z kobietą to teź jest tak jakby obce ludzie . 7 dni okres 7 dni głowa boli . 7 dni kłótnia o nic . 7 dni zmęczona . Jesli to luty to pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba glupi jestes, tutaj na kafe wszystkie kobiety pisza ze maja idealne zycie seksualne, poza tym sa zonami, wiec z jakiegos powodu ten facet je za zone wzial. wiec nie wymyslaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłę nie da się zakochać. Prawdziwa miłość widzi wady partnera ale je akceptuje, bo kocha ( nie mówię tu o patologii tylko zwykłych ludzkich wadach) Tak, facet do którego się nic nie czuje jest aseksualny. Pociąg seksualny i ochota na seks u ludzi powinna wypływac z miłości, to nas odróżnia od zwierząt. Miłość nie jest ślepa, kobieta jeśli widzi że facetowi zależy tylkko na seksie i tylko do tego jest mu potrzebna, żegna się z nim. Bo po co byłby jej taki facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to miłe. czlowiek zyje po to by kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek żyje po to żeby zapierrrdalac. Niewolnictwo za 2k na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dobre: ,,chyba glupi jestes, tutaj na kafe wszystkie kobiety pisza ze maja idealne zycie seksualne" To wcale nie wyklucza tego co napisał autor bo to udane życie seksualne kobiety może być dwoma stosunkami pod kołdrą... rocznie na święta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miosc to jest taka choroba psychiczna źe nie tylko nie widzi sie wad" x Przepraszam, ale ja widzę wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie byc zakochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie wyklucza tego co napisał autor bo to udane życie seksualne kobiety może być dwoma stosunkami pod kołdrą... rocznie na święta smiech.gif xxx no nie zxa bardzo bo o ile kobiecie by to moze pasowalo, to mezowi nie, wiec by taka zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli bez miłości seks nie istnieje . Nie to nie różni od zwierząt . Wy sie róznicie od nas facetów . I z tym nie moge się pogodzić . Jak moze was nie interesować seks . Nie moge tego zrozumieć . Co to jest miłość po co to komu potrzebne . A seks jest potrzebny i przyjemny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bobra sobie czochrają . A to jest kazirodztwo 1 stopnia twoja reka jest z twoją pipom połączona więzią krwi . To jest najbliższe pokrewieństwo ręka pisda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ze jak sie nie zakochasz to nie możesz ****ać . Za takie głupoty to ja wam życzę żebyście nikogo nie kochały . Amazonki piertolone . Mówicie ze jesteście szczęśliwe a kazda goni za 190cm wzrostu . I 3000000000 zl miesięcznie . Wy faryzeusze fałszywe . Gnojowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks tylko z miłością jest tak głupi jak kieliszek wódki z zakąskom . Inaczej nie podajemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są też mężczyźni dla których miłość i rodzina jest ważna i którzy nie myślą tylko k*****m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, dla tych co nie potrzebują miłości są burdele. Tam panienki też nie czują pociągu do klientów ale za kasę zrobią wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaź mi cwaniaro faceta który nie wali konia i nie roocha w burdelu . Moze któras napisze ze jej facet nie zdradza ją . Musze wam napisać bo same nie wpadniecie na to ze oni to robią w tajemnicy przed wami . Jeśli jjest dziecko w małżeństwie to facet jesli jest człowiekiem to nie odchodzi od zony . Bo szkoda dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki to teź bagno . Robią swoje ale bez przekonania i bez chęci . Kobieta powinna być napalona na faceta .wtedy jest satysfakcja z tego ze oboje mają przyjemność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest piekna . Ale jak to się człowiek czuje w miłości . Czy tak jak po alkoholu czy po narkotykach czy jak opiszcie to co to jest za uczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodyy675446
Autor to głąb jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie eksperyment ze swoimi mężami . Wyjedzcie na wczasy albo gdzieś i nie roochajcie sie z nimi ale pilnujcie ich przez cały czas dzień i noc bądzcie z nimi nie odstępujcie ich na krok nawet podczas kąpieli i srania . Zobaczymy czy was nie zdradzi czy nie będzie chciał wyskoczyć gdzieś sam . Nie pozwólcie mu konia zwalić . 100% facetów reaguje tak samo . Roochanie jest najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zgadnijcie o kim myślą wasi mężowie przy waleniu konia . Napewno nie o was . Tylko o laskach z telewizji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doradźdzcie proszę.... wiem że to nie temat na to forum ale trudno... Z mężem znamy się 5 lat usmiech.gif od 3 jesteśmy małżeństwem i mamy 3 letnia córkę w zeszłym tygodniu w środę zobaczyłam że piszę z koleżanką z pracy okey pisza o pracy On nie kasuje tych smsów wszystko ok czasem wspominają o dzieciach nie powiem trochę mnie to wkurzyło ale nie dałam po sobie poznać zaczełam smsować z kolegą tylko że ja to robiłam jawnie zeby zobaczył jak był w domu że ja tez z kims piszę... wkurzył sie On pierwszy zaczał rozmowe z kim piszę.... (rybka złapana) Wczoraj zaczelismy rozmowe.... ja powiedziałam ze od pewnej akcji w sierpniu (nie bede sie rozpisywać jakiej) zaczełam mu tez sprawdzac chamsko telefon usmiech.gif no i oooooo własnie On tez sobie urozmaica życie smiech.gif Wczorajsza rozmowa dotyczyła tego że On to nie jego kolezanka tylko wspołpracownica i pisza tylko w godzinach pracy bo ona ma meza i coreczke wiec po pracy nie ma opcji bo wiadomo ze kazdy ma swoje zycie dzieci dom rodzina Ja z kolega tez moge sobie pisac ale wtedy kiedy go nie ma obok bo czuje sie olewany Dalismy sobie 100% zaufania Potwierdzilismy ze sie kochamy i to jest tzw bodziec i okey Wyznał mi ze troche sie boi tego ze go zostawie ze zabiore mu dziecko tym bardziej ze kolega jest sam a Ona ma rodzine i w zyciu by nie zaprzepascila tego Okey po 5 latach zgodze sie z kazdym nie jest juz tak cudownie usmiech.gif pisanie smsow z mezem to juz rutyna typu co na obiad kiedy wracasz z pracy a jedyny relax to wyskoczenie do sklepuusmiech.gif Wczoraj prosił mnie tylko o to ze mamy dziecko zebym myslała o coreczce bo ja kochamy i zeby jej nie zniszczyc dziecinstwa On o tym wie i pamieta i granic zadnych nie przekraczamy usmiech.gif Jak myslicie czy ustalic zasade ze jezeli ona czy kolega zaczna cos wiecej pisac ucinamy kontakt..... tylko ze ona jest z pracyusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochanie jest fajne ale tylko gdy jest wzajemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilkudziesięciu latach . Co ja pisze po kilku nawet małżeństwo czuje sie jak rodzeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:54 poczekaj jeszcze kilka lat to zobaczysz ze kita męża skieruje sie w inną stronę . Nawet gdybyście piepszyli sie 3 razy dziennie to 4 raz będzie chciał z inną laskom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwne pisdy . Nigdy niezrozumiecie facetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość luj
I wyszło szydło z worka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy już w nic nie wierzycie oprócz: Roooochania i kasy. Aż tak jesteście pozbawieni zdolności do kierowania się wartościami jak miłość np. To wasz wróg taka miłość, gdyby nawet się w waszym życiu pojawiła to byście ją zadusili ze złości, że istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×