Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda_f

czy to prawda?

Polecane posty

Gość Magda_f

ze kobieta podczas porodu moze zrobic kupke? ciekawi mnie to bo zastanawiamy sie z mezem nad porodem rodzinnym a nie chcialbym narazac go na takie widoki:(.. pewnie w ogole przestalabyym byc dla niego sexowna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed kazdym planowanym porodem wykonuje sie lewatywe ..na wszystko jest czas bo porod z reguly trwa kilka godzin .Tylko w sytuacjach wyjatkowych ..nieprzewidzianych kiedy kobieta zglasza sie do szpitala juz prawie rodzac moze dojsc do takiej sytuacji..ale kto by sie tym przejmowal !!! Tylko zdrowie dziecka i matki sie liczy ! Napewno lekarze ,ani polozne nie przywiazuja do tego wiekszej wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
Teraz juz w w szpitalach nie robi sie lewatywy, chyba że ktos sobie tego zyczy. Ale nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaa
A jak robić kupke, podczas ciąży? Czy dzidziuś nie "wyjdzie"?? Przeciez wtedy sie pcha....no i ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaaaaaaaaa
zajebisty temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy się robi lewatywe czy nie to zalerzy od zwyczajów szpitala.Np u mnie w mieście się robie.A i dodam że nawet jak zrobi się lewatywe to też można oddać stolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenkagmail.co
to ze nie robi sie lewatywy to bzdura! mi zrobili i nie pytali o zdanie. wszedzie tak jest. ale to nic nie przyjemnego. TAKZE SZANSE NA ZROBIENIE KUPKI W TRAKCIE SA NIKŁE. poza ty mąż nie bedie tego widział, bo mimo porodu rodzinnego nie wszystko moze widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×