Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cwaniak84 przeczytaj to

Polecane posty

Gość gość

w więzieniu pod prysznicem nie schylaj się po mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on pisał że lubi małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he ja mysle ze jemu sie spodoba to pochylanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy nie lubicie małych dzieci? czymś wam zawiniły? mozecie zazdrościcie im darmowej opieki i wyzywienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"myśle, że mu sie spodoba to pochylanie" xxx a tobie sie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akończta mi piertolic. jak mi jutro przylezie jakiś komuch i sie bedzie zachowywał jak komuch to go potraktuje jak komucha. a od pochylania jeszcze nikt nie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak mi pobyt w pierdlu ma sie rzucić na rozum tak jak wam to nie pozostaje mi nic innego jak wziąc komucha za zakładnika aż do czasu jak sie zjadą inne komuchy. do rana troche czasu zdaże wykombinować pare smiertelnych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszelki wypadek zrobie sobie zrzut ekranu żeby koledzy na komendzie i żony zabitych plicjantów mieli o czym myśleć. np dla kogo pracują. miełgo wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ albo jesteśnie niedorozwinięci jakoś od dawna albo może spotkała was ta tragedia jakos ostatnio to wam wytłumacze co sie stanie. ktos zacznie sie zastanawiac dlaczego na róznych urządzeniach przenośnych na kafeterii w tysiącach kopii wiszą sobie dyskusje o tym jaką frajde mi sprawi pochylanie sie po mydło w pierdlu i jakieś przecieki na publicznym forum dotyczące mojego aresztowania za niewiadome przewinienia. bo jak ktos to już dzisiaj wie co sie stanie jutro i pomimo to wysyła policjantów na śmierć to coś tu jest nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok możecie jutro przysyłac komornika. to też pewnie wywoła kilka dyskusji. np takich dla kogo pracuja komornicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jakieś rady? może poradzicie mi ile w łape biąrą klawisze albo sam dowódca zakłądu penitencjarnego? bo widze że jesteście dobrze zorientowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz wpiertole screen z tego topiku na strone cbś albo jakiegos wydziału wewnętrtznego. jakby sie jednak okazało że jesteście po jednych pinindzach to wyśle też kilka kopii dla waszych potencjalnych wrogów. to będzie hit dnia. skazany na rooochanie w dooope przez internet. policjanci przyjechali aresztować skazanego i zgineli w czasie akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***j tam piertole wysle to do jakichś zagranicznych stacji z informacja że jutro już nie będę zył. reszte se dośpiewają. miłej emerytury kondony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pocieszenie wam powiem, że wałsnie tak sie stanie bo tam na górze wielce im zależy na skandalu i umocnieniu wizerunku obecnej włądzy jako dyktatury. także pociągne was za sobą jepani frajerzy a o tym kto kogo będzie zapinał w dooopala pogadamy sobie w kotle ze smoła wy kooorfa niedopiertolone umysłowo l********gi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie już swobodnie sie wypowiadać. postanowiłem wrzucić to o 24. macie trzy godziny czasu żeby ratować swoje dooopy;) czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
the time is ticking away. night by night day bay day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy kooorfa z warszawy metrem jedzieta czy czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkreśle że nuciełem ten kawałek wysokim sopranem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tajemniczy cffel vel anal vel Namysłów vel cwaniak84 powrócił do pedofilskich wątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie znam żadnych pedofili i jak sie okazuje cwaniaków równiez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×