Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki związek ma szansę przetrwać?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w związku z 56l mężczyzną ja mam 26 lat dobrze nam że sobą jest ciepły opiekuńczy wyrozumiały i bardzo inteligentny mam poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o seks to zdecydowaliśmy że dopiero po ślubie gdzieś za rok bardzo mi na nim zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet okaże się długowieczny, to nie zazdroszczę. Trenuj zawczasu zmienianie pampersów bo za 15-20 lat będzie to najważniejszy rytuał w waszym związku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu_z_nikąd
Pytasz "ma szansę przetrwać". Ale co "przetrwać"? Możecie być szczęśliwi, możecie żyć fajnie - tylko że nikt nigdy wam nie zagwarntuje (ale Bóg, ani ślub, ani Wróżka) ile czasu. Jeśli być zapytała "Czy jest szansa na fajne życie" - tak, możesz mieć z nim wiele fajnych lat - tylko realnie - raczej nie wiecej niż 15-20cia. Ale wiesz, jeden szczęśliwy rok jest wart 20tu nudnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 lat? to starszy czy młodszy od Twojego ojca? dla mnie to nienormalne i pachnie jakimś kompleksem na tle emocjonalno-seksualnym. Rozumiem 10 lat róznicy to tego nawet czasem nie widać ale tyle? Dzieli was róznica pokoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facetem też coś nie halo bo taka róznica to lec***edofilem.... choc jemu się nie dziwię bo ma okazję pociupciać młode ciałko, bo żadna w Twoim wieku za darmo by mu nie dała i nawet nie spojrzała na starego pryka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 10 lat będzie dziadziem a Ty w rozkwicie wieku u niego z seksem do bani bedzie bo to juz ten wiek a Ty potzrebująca sama zrozumiesz,że jest za stary i beda Ci się podobać młodsi od niego i to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze moze przetrwac pytanie tylko jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten człowiek mógłby być Twoim ojcem!! Obleśne to. Młoda dziewczyna z 30 lat straszym facetem- cos strasznego!!! Autorka jest zaburzona, bo nikt nie wiąże sie z aż tak starszym człowiekiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkasamss
Jeśli wierzysz w takie rzeczy to polecam wróżkę Edytę... Mi pomogła sprostać rozterkom między głową, a sercem... Jest niedroga, a bardzo potrafi zaskoczyć. Tu podaje namiar: http://salonwrozb.pl/wrozka-edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×