Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zapomnieć o byłej?

Polecane posty

Gość gość

Kurde, chwali się naokoło (i na fb też) swoim "chłopakiem". Tylko, że ja nie pozwolę jej tak się tym cieszyć. Wybrała jakiegoś brzydszego, słabszego i mniej ciekawego kolesia. Jak była ze mną to kłamała, że poznała już innego, a tak naprawdę wtedy jeszcze go nie znała. Szkoda gadać. Krótka piłka: jak im to rozpieprzyć? Ja póki co nie mam nowej dziewczyny, żeby jej się tym też chwalić, więc pewnie nie czuje, że straciła fajnego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
Współczuje ci stary, bo sam to kiedyś przerabiałem. Trudny rok przed tobą, ale gwarantuje ci, że będziesz się kiedyś śmiał z tego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napuść na niego jakąś inną panienkę. Jeśli jest ładniejsza i co najważniejsze łatwiejsza od twojej byłej - ich związek bardzo prędko przejdzie do historii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiga101
A nie możesz poprosić jakąś atrakcyjną koleżankę aby poudawała twoją dziewczynę i też fotki wrzucić na fejsa? Jak będziesz próbował ingerować w jej nowy związek to okażesz swą słabość i udowodnisz,że ci nadal na niej zależy a jej sprawisz tym satysfakcję ,raczej tego nie rób.Tylko całkowita obojętność sprawi,że nie będzie triumfować a ty dasz radę ,nie ty pierwszy i nie ostatni .Dziewczyny przechodzą to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, mam kilka fotek z różnymi atrakcyjnymi koleżankami, no ale na żadnym ze zdjęć się nie całujemy, nie przytulamy itd, tylko siedzimy obok siebie. Poza tym po co się zniżać do jej poziomu i karmić się uwagą podziwiających mnie znajomych?? Tu trzeba od środka to rozpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mściwość oznacza że jestescie słabi i nie możecie pogodzić się ze strata i tym że dziewczyna wybrała innego ,może fajniejszego chłopaka od was, co boli najbardziej. A jeśli nie pozostawaliście w związku małżeńskim nie wiązały was żadne zobowiązania i nic sobie nie przyrzekaliście to możecie sobie co najwyżej poskakać ale do własnego odbicia w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa , zobaczymy za kilka lat, jak jej doopsko urośnie, a jego wywalą z roboty i zostaną na garnuszku pańśtwa z 500 plus, a jak będzie rządzić inna partia to się zesss....ją wszystko takie piękne tylko na początku, potem rozwody, alimenty, patologia i niebieska linia :D Ciągnie swój do swego. Widocznie patola ta laska była i znalazła takiego samego jak ona. Też mi strata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 Taka wersja najbardziej by ciebie ucieszyła ale może być też wersja druga, której myśli nie mógłbyś znieść , mianowicie że są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona się chwali tym łachem abyś był zdenerwowany i zazdrosny. Bo tak się czuła gdy ją zdradzałeś kretynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była perfidna laska. Ciągle tylko się interesowała czy mam pracę, ile zarabiam i jakie szkoły chcę jeszcze ukończyć. Kobieta dla której liczy się tylko wygląd i charakter, tak? Chyba tylko pieniądze i pozycja :O Nie chcę takiej. Staram się teraz znaleźć plusy zakończenia tej bezsensownej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kobieta jest zaradna, pracowita dąży w życiu do czegoś i marzy jej się coś więcej niż życie w stylu praca dom jedzenie spanie bsykanie ,nie będzie zainteresowana mężczyzną któremu to do życia wystarczy. Tak trudno to zrozumieć? To jest całkiem zdrowy normalny odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech sooka wyjdzie za jakiegoś celebrytę 🖐️ Jak jej tylko korzyści w głowie i kasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile wy wszyscy macie lat? Dobrze zrobiła, że cię zostawiła, kawał mendy z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nayeb mu, jej też 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×