Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to ma sens ?

Polecane posty

Gość gość

chłopak powiedzial ze chce ze mna być ale musi sobie jeszcze wszystko przemyslec? czy to ma sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma. Albo sie chce z kims byc albo sie nad tym mysli i nie zawraca gitary tej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.. tylko ze sobie przegadalismy wszystko i on powiedzial ze wroci do mnie ale potrzebuje troche czasu zeby ochlonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeżeli byłaś beznadziejna w tej relacji, to lepiej niech przemyśli faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ochlonac? Pewnie facet ma jeszcze inne opcje, Ty masz czekać aż się,, namysli"a on w międzyczasie pobajeruje inne laski, jak z żadną mu nie wyjdzie to przypomni sobie o Tobie. Jesteś w jego rezerwie. Dobrze ktoś napisał, jakby chciał to od razu powiedziałby że chce z Tobą być. Jak się namyśle to słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem,co chce przemyśleć? Ja też tak uważam jak gość wyżej,że jak chce sie z kimś być to sie nie ma nad czym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli byłybyście z facetem, który pił i was bił, ale chciał wrócić i obiecywał poprawę, to przemyślałybyście to czy od razu rzucały mu się w ramiona? Widać, że większość na kafe to jednak kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujesz że autorka piła, była agresywna lub przejawiala jakieś zachowania patologiczne? A to ciekawe... Jakoś nie było o tym mowy więc nie dorabiaj sobie ideologii że źle się zachowywała czy coś kretynie. Za daleko idące wnioski wyciągasz, a ten facet pewnie niezdecydowany bo leci na kilka frontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piłam ino się puszczałam jak już 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piłam.. nie puszczałam sie.. jestem dziewica. zaufałam facetowi pierwszy raz mimo ze bylo ich kilku... pierwszy raz sie zakochalam. otworzyłam sie przed nim... ale kłocilismy sie troche... nie byly to jakies wielkie kłótnie ale to byl jego najdluzszy zwiazek i mysle ze on sie poddal chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz, co za kretynki. To był tylko przykład, czy jeżeli facet by was źle traktował, to od razu byście do niego leciały czy jednak coś przemyślały. Autorka mogła być kłótliwa i upierdliwa, więc chłopak woli przemyśleć. Wątpię jednak, by do takich kretynek jak tutaj dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 co ty tam tłumaczysz starym panną :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa jasne, zaraz coś z autorką musi być nie tak? A ile to razy niby jest ok, a facet nie potrafi się określić bo po prostu kręci z kilkoma, leci na kilka frontów i nie wie która wybrać, albo chce być sam i dymac co chwilę inna... Faceci to swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie lepsze - zołzy, gderliwe, kłótliwe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×