Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćicixo

Romans młodej Z POLICJANTEM

Polecane posty

Gość gośćicixo

Witam, mam22 lat..poznałam pewnego przystojnego Pana policjanta który ma żonę i dwojke dzieci.. mieszkamy niedaleko siebie dosłownie na tym samym osiedlu.. wiem,ze im się nie układa w związku..małżeństwo jego to papierek od długich lat... zakochał się we mnie na zabój...i mam dylemat, ciągnąć to dalej? Traktuje mnie jak swoją dziewczynę ,jestem atrakcyjna kobieta.. nawet jego kolega z pracy za mną lata..ale go olewam, bo wole tego mojego :) i jak myślicie? Zostawiłby żonę ? Byłby szczęśliwy?bo wiem,ze nie jest..np jak ja jestem w pracy to on sobie sam pije piwko na ławce poza domem..jakby nie chciał z żona przebywać w mieszkaniu, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszczęśliw go, zastąp jego żonę, stań się jego kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćicixo
tak uczynię! bo pała, zapałka -dwa kije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tak jest jak piszes, to możliwe ze nie jest szczęśliwy w związku z żona , może Ciebie faktycNie kocha .porozmawiajcie na ten temat bo może on czeka na ten krok by zostawić żonę dla Coebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćicixo
myślę , że mnie kocha nawet mi prezenty kupuje nawet spełnił moje marzenie bym miała na własność radiowóz, kupił mi taki z demobilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma on lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa4676
kazda kobieta wie ze policjant to najgorszy typ faceta jaki moze mie ckobieta:) 1.Babiarz,d****arz 2.klamca 3.agresor 4.alkoholik. Jego zona wie o jego romansach,ale siedzi cicho bo tak jej lepiej. Szkoda robic sobie problemow z podzialem majatku i zabieraniem dzieciom ojca.Jestem pewna ze jego zona wie i ze nie jestes jedyną kochanką.ON za nic w swiecie od niej nie odejdzie. Bo splamiłby swoją kariere i opinie.Jak to policjant zostawia rodzine?:) Ps.Mialam podobną sytuację.SPotykalam sie 4 miesiace z facetem,szalał za mna a ja za nim...Mieszkam w warszawie wiec nie znam jego otoczenia.SPotyukalismy sie na miescie ,w reaturacjach,hotelach itp.Pewnego dnia zobaczylam jego komorkę,okazalo sie ze ma zone i male dzieci.Zapytalam,powiedzial,zeI ze nigdy ich nie zostawi... Ja zostawiłam jego...WIem ze teraz ma inną kochankę,Wychaczył ją na nocnej zmianie w jakiejs stacji paliw.... POSTAW sie glupia pindo na moiejscu jego zony.JAK bedzies zmiec 45 lat...i jakas dwudziestka zabierze ci męza....SUUOKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaj szczęścia, i on będzie szczęśliwy i ty! Nie marnuj takiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policjant nie ma żadnej kariery, no chyba że jest oficerem ale tacy mają też i żony na stanowiskach i nie uśmiecha się im rozwodzić. Ten co do ciebie podbija jest zwykłym krawężnikiem, w najlepszym wypadku ma stopień aspiranta, czyli po opłaceniu alimentów na żonę i dzieci zostanie mu mniej niż na przeżycie. Nie wiem jak można uważać policjanta za choćby trochę atrakcyjny zawód. Brud, smród a po pracy piwo. Notoryczne zwolnienia lekarskie z pracy i z rocznego WF-u a brzuch i dupa rośnie. No i opinia w społeczeństwie, w pełni zasłużona. Taki gość jak przejdzie na emeryturę to umrze z głodu bo kto przyjmie do pracy czterdziestokilkuletniego grubasa co tak naprawdę nic nie umie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś była mądra i fajna nawet byś nie spojrzała na żonatego policjanta, który w życiu nie odejdzie od żony, a po tobie będa inne. ale nadzieja matką głupich. zalecam więcej pokory i rozumu :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki gość jak przejdzie na emeryturę to umrze z głodu bo kto przyjmie do pracy czterdziestokilkuletniego grubasa co tak naprawdę nic nie umie robić? x Idzie na ciecia do ochrony, nie dosc ze ma emeryturke, to jeszcze pensje zgarnia za kolejne nic-nie-robienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@onaaa4676 Pierdzielisz jak połamana. Od 12 lat jestem żoną policjanta i do dziś dnia uważam, że ten mężczyna to najlepszy wybór w moim życiu. Jasne, nie jest idealny. Ma tendencje do marudzenia, lubi porządek ale sam nie lubi sprzątać i uwielbia zamartwiać się na zapas. Poza tym... nie mam się do czego przyczepić. Nie pije (chyba, że liczyć 1-2 piwa w sobotę do TV), nie bije, nie szlaja się (czasem ja go muszę namawiać, by z kolegami na ryby pojechał i się odstresował bo on najchętniej to w domu, by siedział). Dobry ojciec, fajny mąż i fantastyczny partner. @12.26 Ja nie narzekam na karierę mojego męża. Choć rzeczywiście jest oficerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak porzuci żonę z dwojgiem dzieci to z tej 1300 zł emerytury zostanie mu 40% bo resztę będzie płacił na alimenty a jak nie to komornik mu pomoże płacić. Załatwiłam jednego takiego i teraz mieszka z ojcem, też policjantem. Piją dzień w dzień na umór. Szach i mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebys zdechła w meczarniach suko ktora sie bierze za zonatego faceta... jakbys miala 40 i jakas siksa dupa krecila dla twojego męza....lyso by bylo? on jest znudzony zoną i chce poporstu w******* mlodą i ladniejszą.tyle.Mieszkacie na jednym osieldu?Pomysl jak cie ludzie z nienawidża i beda pisalic ci na dzrziwach "szmata". co z niego za ojciec...woli piwo niz spedzanie czasu z malymi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zdradzona chyba się odezwała, było dbać o męża idiotko, jak u ciebie czegoś nie dostaje to będzie szukać u innej - zapamiętaj to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***wki biorą się za żonatych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Ja też tak uważam że kurewki biorą się za żonatych , ... jeszcze się chwali wstyd , oni wszyscy mają złe żony , albo tekst po co się męczyć .Rozpieprzasz cudze małżeństwo jesteś szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy kurewki musicie polerować zdarte pały ?i brać się za żonatych i rozbijać rodziny jesteście szczęśliwe i dowartościować się na żonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×