Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwa miłość jest tylko jedna w życiu

Polecane posty

Gość gość
21:32 o dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka para z przed drugiej wojny ,która zeszła się po 50 latach.To dopiero historia miłosna. Ciekawe czy któreś z tych dziadków jeszcze żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Żyłam w separacji ponad pół roku. Mąż za granicą znalazł sobie kochankę, ale postanowiłam wybaczyć. Mąż jednak nie chciał słyszeć zupełnie o powrocie. Wszystko zmieniło się po spętaniu miłosnym, o którym sporo czytałam kilka lat temu. Postanowiłam naturalnie wrócić do tematu i przyznam, że wynikami się zaskoczyłam. Korzystam z praktyki magicznej u .marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne i polecam tego człowieka, bo zna się na rzeczy i potrafi pomóc nawet w mocno skomplikowanych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
5 minut temu, Gość gość napisał:

Żyłam w separacji ponad pół roku. Mąż za granicą znalazł sobie kochankę, ale postanowiłam wybaczyć. Mąż jednak nie chciał słyszeć zupełnie o powrocie. Wszystko zmieniło się po spętaniu miłosnym, o którym sporo czytałam kilka lat temu. Postanowiłam naturalnie wrócić do tematu i przyznam, że wynikami się zaskoczyłam. Korzystam z praktyki magicznej u .marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne i polecam tego człowieka, bo zna się na rzeczy i potrafi pomóc nawet w mocno skomplikowanych sprawach.

No i kajdanki w gratisie...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej nie jedna jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Bzdura. Inaczej kochasz jak masz 20 lat inaczej jak masz 30. I nie oznacza ze mniej. Tylko niedojrzali pochodzą w ten sposob jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz...

Bzdury niektórzy piszą, bo życia nie znają. Można zakochać się wiele razy w życiu, tylko trzeba trafiać często na osoby w swoim typie. Nie ma czegoś takiego jak jedna prawdziwa miłość. Może być tak tylko wtedy, gdy nie spotka się po tej pierwszej miłości kolejnej osoby, którą obdarzy się uczuciami. A ludzie tutaj przeżywają jakieś osoby, które odeszły. Ludzie!!! Czas iść po nową miłość zamiasy zamykać się w czterech ścianach i rozpamiętywać coś, co się kiedyś nie udało. Przez jakieś głupie sentymenty nigdy nie zaczniecie naprawdę żyć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Xyz... napisał:

Bzdury niektórzy piszą, bo życia nie znają. Można zakochać się wiele razy w życiu, tylko trzeba trafiać często na osoby w swoim typie. Nie ma czegoś takiego jak jedna prawdziwa miłość. Może być tak tylko wtedy, gdy nie spotka się po tej pierwszej miłości kolejnej osoby, którą obdarzy się uczuciami. A ludzie tutaj przeżywają jakieś osoby, które odeszły. Ludzie!!! Czas iść po nową miłość zamiasy zamykać się w czterech ścianach i rozpamiętywać coś, co się kiedyś nie udało. Przez jakieś głupie sentymenty nigdy nie zaczniecie naprawdę żyć! 

Racja, miłość znajdziemy wszędzie, w każdych okolicznościach nawet w tym falszywym mężu, żonie także otwierać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze jest do dzis

Ja tak mam. Malzenstwo bez motyli. Ale jest to dobre malzenstwo. Oboje uczciwi jestesmy nikt nikogo nie klamie. Tak milosc prawdziwa trafia sie raz w zyciu. Mialam to szczescie. I bylo odwzajemnione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×