Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żałuję, że córka nie chodzi do przedszkola.

Polecane posty

Gość gość
Agatka198801 Może Ty CHodujesz, ale są tacy, którzy wychowują. Hodowla pisze się przez "h" Przec "CH" jest wychowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Autorka. Dziękuję za wszystkie opinie. Dodam, że moja córka potrafi ładnie rysować, liczyć (w tym dodawać i odejmować), zna całkiem nieźle mapę itd. Spacery ma codziennie. Jedynie co, to kontakty z rówieśnikami wydają mi się zbyt rzadkie, a ona tego potrzebuje. Nie chcę żeby chodziła do przedszkola na przechowanie, dopóki ja nie pracuje. Póki co zapisałam ją na zajęcia raz w tygodniu w Domu Kultury. Dzikusem nie jest, łatwo nawiązuje kontakty, jest rozmowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do przedszkola, trochę mi szkoda ze względu na młodsze dziecko. Cztery godziny byłoby idealnie w naszej sytuacji. Co to są te punkty przedszkolne? Ona by się pobawiła z dziećmi, ja z młodszym dzieckiem. Do pomocy nikogo nie mam, spokojnie daję radę :) Zresztą, dziecko też powinno od początku widzieć i doświadczać, że w domu także są obowiązki, więc co to za problem, że przy dzieciach gotuję i sprzątam? Naturalna sytuacja. Sztuczna sytuacja to jest raczej wtedy, gdy dziecko nie widzi rodzica przy tych czynnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest w ogóle za zakaz odebrania dziecka po 2 godzinach? Z przedszkola Goodstart w Konstancinie - Jeziornie, w którym są moje dzieci (zaznaczam, że też jest to przedszkole prywatne) nie ma czegoś takiego. Ja decyduję, o której godzinie odbiorę dziecko. Jasne rano są zajęcia, na które warto żeby dzieciaki chodziły, ale umówmy się, jeśli dziecko dopiero ma przejść proces adaptacji to bez problemu powinni pozwolić na te 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinnna__m
Trzeba w domu też ćwiczyć z dzieckiem. Rysować, czytać, stawiać na rozwój fizyczny. Można urozmaicać dzień zabawami mulimedialnymi i tu polecam skakanka.pl - sama korzstam w pracy z dziećmi w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja chodzi ale też dużo czasu spędzamy razem, bawimy się często z aplikacją skakanka, którą przyniosłam z jej przedszkola, urozmaica nam to czas ale zgadzam się, że dobrze jak dzieciątko chodzi do przedszkola, rozwija tam funkcje społeczne i uczy odnajdywać się w nowym środowisku, a to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×