Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy spotkaliscie sie z takim czymś ze ktoś znajomy urywa z wami kontakt?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego tak sie dzieje? Niestety ja sie z czyms takim spotkalam ,a nic zlego tym osobom nie zrobilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak robię, gdy ktoś wielokrotnie mnie zawiedzie i gdy okazuje się, że jej/jego zachowania to nie popełnione błędy a jej/jego natura. Jakieś wydarzenie w końcu "przeleje szklankę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak robie jak mi ktoś podpadnie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loco453
To nie musi wynikać, z jaiegoś konkretnego powodu. Ludzie czasami urywają kontakt z lenistwa - teraz zainicjowane i utrzymanie relacji ludzie tez "męczy", dlatego jest facebook. Dać lajka to jeszcze nie jest taki wysiłek, ale zadzwonić, pójść na kawę, to już wyprawa : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama urywam ale wtedy gdy druga osoba rowniez nie inicjuje kontaktu. Pewnie wydaje ci sie ze ludzie beda wlazic ci do tylka i sie narzucac podczas gdy ty nic nie bedziesz robic aby ten kontakt utrzymac. Albo tak naprawde wcale nie jestes taka swieta jak ci sie wydaje. Dawalam jednej takiej falszywej mnostwo szans az w koncu powiedzialam sobie dosc i koniec kontaktu z ta idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak robię , gdy coś mi się nie podoba. Nie cierpię jak ktoś wchodzi w moje życie z butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli próbowałam utrzymywać ten kontakt, ale ten ktoś go nie chcial mówiąc " zdzwonimy się " itd. co nigdy nie nastapilo? Na pewno nic zlego nie zrobilam takiej osobie wiec nie wiem z czego to moze wynikac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się tak zdarza robić kiedy znajomość mnie męczy a sama osoba okazuje się nudna albo nie mamy o czym gadać i zwyczajnie się nie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wywaliłam właśnie z kontaktów w telefonie osoby, które się nie odzywją jakby zapadły się pod ziemię. Po co sobie zaśmiecać pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego ze oczekujesz za duzo od ZNAJOMYCH. Kurier z poczty co mi 2x na miesiac paczki przywozi to tez znajomy... ale nie bedxziemy sie zdzwaniac. pewnie zawracasz d**e ludzia z pracy czy innego kursu... a oni maja swoje zycie i 0 czasu na nowe zawieranie nowych BLIZSZYSZ znajomości. nie ten wiek :P. chyba ze jestes gimnazjum, czy co tam teraz jest po reformie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×