Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AAASSSDDD

Co zrobić gdy on nie chce dziecka...

Polecane posty

A więc tak moje drogie koleżanki, zaczynając od początku. Ja studentka dwóch kierunków jeden dzienny, drugi zaoczny + praca, on informatyk, student pracujący w zawodzie. Jesteśmy ze sobą prawie 9 lat, ja 24 lata on 28 ślubu nie mamy, ale planujemy. Wszystko układało się jak w bajce, do czasu aż wspomniałam o tym, że marzę o dziecku. Powiedział mi, że on nie jest gotowy i nie wyobraża sobie dziecka przed ślubem, że nie został tak wychowany. Ponadto nie wyobraża sobie, że bym zaszła w ciąże w czasie studiów. Spójrzcie jednak na to, że on za przeproszeniem uje*ał 3 lata na studiach, kiedy ja czekałam, pomagałam mu, wierzyłam ,że w końcu się uda. A teraz wmawia mi, że dziecko po tym jak on skończy studia. Tylko, że on wtedy będzie już po 30 a ja będę miała 26 lat, co jest dla mnie trochę za późno. Patrząc na to, że chcę mieć więcej dzieci a nie chce być starą mamą. Taka prawda. Wiem, że moi rodzice, jego pewnie też pomogli by nam. Mogłabym spokojnie skończyć studia. Mówiłam mu, że takie odkładanie do niczego nie prowadzi. Takie układnie wszystkiego po kolei, że w tym roku to, w następnym to a na trzeci rok jeszcze coś innego. Tak się po prostu nie da. Jestem załamana. Od momentu tej rozmowy praktycznie ze sobą nie rozmawiamy. Nie wiem co robić. Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Proszę tylko bez zbędnych obraźliwych komentarzy. Pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaproponuj ze wezmiecie slub albo zrób prowokacje i powiedz ze jestes w ciazy... wydaje mi sie ze chlopina szybko sie zmyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm myślę, że po prostu macie inne poglądy na ten ważny temat. Nie możesz wymagać od niego, że on nagle zmieni swoje przekonania i będzie chciał mieć dziecko; tak samo,jak on nie może zmusić Cię do porzucenia marzeń o dziecku. To zbyt ważna sprawa, żeby jedno drugiego zmuszało do czegokolwiek i każdy ma prawo mieć swoje przekonanie i zdanie w tej kwestii... Jeśli jesteś w stanie czekać to ok, być może on też wcześniej dojrzeje do tej decyzji, ale nic na siłę. Teraz bardzo wiele kobiet ma swoje pierwsze dziecko ok.30 rż, ale jeśli Ci to nie odpowiada, to już sama musisz przemyśleć, co z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×