Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Juz pisalam o kolezance co wykorzystuje corke ale dzis to przeszla sama siebie

Polecane posty

Gość gość

Na dodatek ze corce ukardla zabawke.Wpierajac jej ze to jest jej.To ostatnim razem jak byla u babci. Robiela sobie z corki jaja.Dzownila do corki ze jest na placu zeby przyszla a co sie okazuje ze jej niema.i tak ja ze 2-3 razy w konia zrobila.Od tego czaasu corka nie chce jej znac.Dzis wydzwaniala do corki a coka zawiziela sie i niechce z nia rozmawiac. to zaczela ja wyzywac od k***w. ze jest brzydka i glupia jak noc.corka mi to powiedziala.Czybyscie zainterweniowaly w tej sytacuji,jesli tak to co byscie zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze najlepiej by bylo jakby z dniem dzisiejszym corka urwala kontakt z ta kolezanka i cala rodzina ignorujcie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój maz niech gówniarze nagada. Agresja bedzie narastać jesli nic nie zrobisz. Ona musi dostać sygnał ze jak sie posunie dalej to bedą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona teraz tutaj do naszego bolku nie przychodzi. wiec ciezko ja zgarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokuj córce w telefonie nr tej koleżanki, po co narażać dziecko na takie agresywne i wulgarne kontakty? Uspokój ją, pewnie pierwszy raz się z czymś takim zetknęła, pogadaj, wytlumacz żeby nie rozmawiać, nie odpowiadać, nie bawić się, że są ludzie ktorzy źle traktują innych i nie warto tracić na nich czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×