Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego kobiety wolą drani ?

Polecane posty

Gość gość

nie rozumiem dlaczego kobiety wolą drani wiem ze nie da sie zrozumieć kobiet ani logicznie ja przekonac do siebie ale poprostu czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kobiety? Bo z tego co widzę to większość wybiera tzw zwykłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jedni dranie oceniają onnyvh drani nie twierdzę ze autor nim jest bo może. Jest trochę mniejszym draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znosze drani,wole niesmialych,czulych,kochanych Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nie liczyłem nawet ze ktos odpisze :D ale mam znajomą ktora mnie olewala od poczatku choć miala o mnie naprawde dobre zdanie i mnie lubi i chodź nigdy nie byla w powaznym związku albo facetów splawiala albo nie gadala z nimi io nie lubila ich ... wiem że lubi facetów drani takich bo widze ze z nimi sie zadaje uslyszalem o mnie zdanie ze nie jestem w jej typie kurcze kto ustala sobie typy faceta zamiast wiedzieć jaki ktoś jest to jakby nastawiać się ze spotka sie ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze to dlatego ze to sa emocje niewiarygodne jak w telenoweli a tu ja w ryja trzasnie a to zwyzywa i emocje siegaja zenitu.. Albo sa tez do tego masochistkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem romantykiem a kobiety nie chca takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az trudno mi uwierzyć w to że nie wazne co bym nie zrobil chcialbym byc zauwazony choc nie estem mega pewny siebie ale tez nie mega niesmialy dla goscia jak ja romantyk gitarzysta spiewa cwiczy itp g****o bede znaczyl czesto mysle ze kobiety to idiotki (nie wszystkie) bo muszą dorosnąc i mądrzeć eby dostrec pewne cechy u meżczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo romantyczny jest tak zr romanci fo trzech na raz. Taki. Romantyczmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby sa jakies inne.. Zamiast docenic porzadnego zaradnego czlowieka za bad boyami sie ogladaja dziwaczne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha nie jestem draniem ani trochę jestem pozytywnie nastowionym do zycia czlowiekiem chcialbym poprostu mieć szanse nic wiecej . nie lubie oceniać ludzi a po pewnych osobach widać ze na przyklad nie est rozważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żebym był dzieckiem ale jarałem dużo fajek mega i gdy widzialem ja , pomyslalem nie moglem jakos , rzucilem palenie od 2 mies nie pale jej widok sprawia ze czuje sie lepszym czlowiekiem choc wiem ze nie okazuje mi zbytniego zainteresowania ... kobiety sa mega dziwne i mimo ze rania wredne sa i czasami niektore zachowuja sie jak idiotki to mimo wszystko wciąż im ulegamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem. Romantyk zakochuje się wciąż, wszystkie go oczarowują i jest nie stały. Nieśmiały poleci na kazdą która kiwnie palcem. A taki drań jak kocha to kocha i inne baby się dla niego nie liczą. A trochę andrealiny bardziej umacnia niż osłabia związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wolą drani z tego samego powodu, dla którego mężczyźni wolą zołzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zolzy mowisz... zolzy to bym nawet w budzie na lancuchu trzymac nie chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha więc nie jesteśmy dla siebie ;) a ja już mam swojego drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest: mężczyźni boją się mądrych i niezależnych kobiet ;-) a kobiety nie chcą tych najporządniejszych mężczyzn i wolą łobuzów. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tych co sie na nich mówi bad boy, czyli inaczej dresiarz, najczesciej się z takimi umawiaja dziewuchy z patologii z tego co widzę.. ja nigdy nie miałam do takich inkllinacji, ale wiele kobiet takich woli bo moze przypominają im ich rodziców? Tata chlał i bił matkę, to ona tez sie garnie do takiego, bo jej przypomina ojca... to podswiadome... Ja sie tego typu osób zawsze bałam wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki drań jak kocha to kocha i inne baby się dla niego nie liczą. A trochę andrealiny bardziej umacnia niż osłabia związek. x moim zdaniem nic bardziej mylnego... znam troche osob tego typu, i czesciej niz reszta zostawiaja swoje kobiety, kobiety, bo zon nie maja... Jeden którego znam, ma tez tendencje do alkoholu, ryzykownych zachowań, i ma 6 dzieci kazde z inna kobieta... moze to tez kwestia podwyzszonego poziomu testosteronu który sie zdarza u takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drani wybieraja kobiety o niskim poczuciu wlasnej wartosci. Dran jest zazwyczaj atrakcyjny i pewny siebie. Kobieta sie dowartosciowuje. Mowie to z perspektywy 'zolzy'. Wybieram facetow, ktorzy robia to co ja chce i maja problemy ze znalezieniem partnerki. To taka psychologiczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wybieram nikogo. Nie brakuje mi ani emocji ani władzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety lubią wyzwania, bierze sobie taką pijaka, złodzieja lub dzifkarza i twierdzi że ona go zmieni :) Zazwyczaj im się to nie udaje i potem płacz, a jak jakimś cudem im się to uda i facet się uspakaja, to jej zaczyna się nudzić i zdradza go z bad boyem, gdzie sens gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza111
Bo kobiety lubią wyzwania, bierze sobie taką pijaka, złodzieja lub dzifkarza i twierdzi że ona go zmieni x x zastanawiam sie nad ta logika kobiet i dlaczego tyle chce ratowac swiat. ludzie sie nie zmieniaja. ale faceci tez sa slepi. z moim jestem 1,5 roku i on dopiero teraz mi zarzucil , ze nasz zwiazek jest chyba tylko dla zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 0 serio? ja mam od zawsze takie poczucie, ze cos ze mna nie tak, brak znajomych, itp, i wybrałam niepelnosprawnego, z charakteru "ciepła klucha".. Miałam wrazenie, ze będziemy pasowac do siebie. Ktos co ma słabe poczucie własnej wartosci to nei startuje do normalnych bo wie, ze nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzolza111
ja mam od zawsze takie poczucie, ze cos ze mna nie tak, brak znajomych, itp, i wybrałam niepelnosprawnego, z charakteru "ciepła klucha".. Miałam wrazenie, ze będziemy pasowac do siebie. Ktos co ma słabe poczucie własnej wartosci to nei startuje do normalnych bo wie, ze nie ma szans x x dranie nie sa normalni. to dranie wybieraja sobie kobiety. to czarujacy dran probowalby cie zdobyc. byc moze nie trafilas na takiego na swojej drodze albo nie sprawiasz wrazenia kobiety, ktora jest zdesperowana i naiwna dziewczynka. takie rzeczy sie wyczuwa. to, ze uwazasz, ze jestes dziwna wcale nie znaczy, ze nie potrafisz trzezwo ocenic sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie dlatego, że mają takich ojców . Nic lepszego nie zaznały w swoim dzieciństwie. Podświadomie wybierają własnie takich panów na swoich partnerów. Uważam, że tylko psychoterapia może coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×