Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile płacicie za prąd ?

Polecane posty

Gość gość
albo siedzą sami w wielkiej chałupie i we wszystkich pokojach światła pozapalane mimo że siedzą tylko w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie w całym mieszkaniu mam 5 żarówek, energooszczędne. telewizor, lodówka i pralka nowe. Piorę 2x w tyg. Telewizor często zostawiam na noc (wyłącza się sam po 4 godz) bo sie boje spać po ciemku. Mam bojler i robię herbatę w czajniku elektrycznym. Oczywiście laptop mam, 2 telefony. Żelazkiem prasuję jak muszę. Mieszkanie odkurzam raz na mies, częściej miotłą sprzątam. To na tyle tych moich sprzętów. Płacę 80 zł miesięcznie. Na wcześniejszym mieszkaniu było przyznam więcej żarówek i o 3 domowników więcej. Płaciliśmy ok 200 zł co miesiąc. Często pierwsza wpłata była największa. Rekord 800 zł. Ale miałam swoje podejrzenia że się sąsiad podpina. Ostatnio czytałam że te nowe cyfrowe liczniki często zawyżają pobór energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne...dom jednorodzinny...dwa bojlery, kuchenka, dwie pralki, woda ze studni, wiec pompa chodzi niemal na okreta , pompa do pieca, monitoring całodobowo, do tego 3 kompy , 3 telewizory, sprzęt męża typu szlifierki,wiertarki, sprężarka...oświetlenie na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś + twój wibrator który z przeciążenia wywala korki w rozdzielni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto płaci za prąd który pobiera licznik energii aby mógł odczytywać i przesyłać te dane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewnie Yeti przelewem , pewnie że ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę http://andre-tech.pl/kategoria-oferty/oferta/ jeżeli szukasz dobrych pomp ciepła, kotłowni na pelet, kotłowni gazowych, ogrzewania podłogowego,ogrzewania ściennego i interesuję cie temat odkurzaczy centralnych to ta strona jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×