Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile płacicie za prąd ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o dom jednorodzinny lub mieszkanie w bloku . ( rachunek jest za okres dwóch miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam sam kawalerka gotuje na gazie, za prad place 80zl co dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam z rodzicami ,M3 w bloku ,płacimy 75-100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama w bloku. place 150 zl co miesiac. ciepla woda na bojler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu jednorodzinnym wode grzeje pompa ciepla i przy 3 osobach bierze okolo 50kw pradu na miesiac to wychodzi okolo 30zl miesiecznie za CWU, a ogolnie calos to placimy niecale 200zl co 2 miesiace i gotujemy na kuchni indukcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie chyba energetyka w bambuko nabija . Dom jednorodzinny za dwa miesiące płacę około 350 zł . Jedzenie gotuje na gazie ,woda ciepła do mycia też nie jest na prąd . To za co tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpiął ci się jakiś pracowity świstak i maszyny mu pracujo a sam leży bykiem w składziku gaś światło pacanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładowarki?laptop stary,stara lodowka? zarowki stare nieoszczedne? stary telewizior? ja mam wszedzie ledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 zł, 2 osoby w m4 60 mkw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś też tyle płacę dom jednorodzinny w sumie 4 osoby = zamrażarka + lodówka + cztery telewizory + pralka + zmywarka + dwa komputery + pompka ciepła + klimatyzacja latem zimą centralne ogrzewanie . Urządzeń podłączonych na stałe nie wliczam takich jak router ,,rejestrator od kamer do tego mikrofala mikser itp. Wodę do picia i jedzenie gotuję na gazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też płacę ok.200zł miesięcznie i nie mam pojęcia jak ludzie to robią,że mają o połowę mniejsze rachunki.wszystkie urządzenia mam nowe,żarówki energooszczędne itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko rachunek przychodzi przeważnie za okres dwóch miesięcy masz 200 zł za dwa miesiące czy okolo 400 za dwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich firmach wam rachunki za dwa miesiące ja mam prąd z PGE i mi rachunki są co miesiąca półrocznym rozliczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za samą wodę płace około 100 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam z ENERGA licznik dwutaryfowy i przychodzi co dwa miesiące np przychodzi rachunek w Październiku to okres rozliczenia jest od 1 Sierpień do 30 Wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200ZŁ za 1 miesiąc-tak jak napisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lodowka 180kw na rok wiec 15kw miesiecznie zarowka led 6w a swieci jak 60 niech sie pali 5 godzin dziennie to daje 30 wat czyli mniej niz kilowat miesiecznie! Nawet jakby takich zarowek w mieszkaniu 5 sie palilo to i tak jest to 5 kilowatow miesiecznie telefon ladowarka jak sie laduje bierze 3-4 waty na godzine, ladujac 4 godziny dziennie co dwa dnia daje 250wat czyli 0.25 kilowata miesiecznie laptop ciagnie max 80wat a przeciietnie 50-60w chocbym siedzial przy nim nawet 5 godzin dziennie to daje 300wat dziennie, czyli 9 kilowatow miesiecznie telewizor 43 cale pobiera 60w na godzine chocbym mial go odpalonego nawet 5 godzin dziennie to znow okolo 9kw miesiecznie ale wiadomo ze az 10 godzin dziennie przy laptopie i tv nie spedzam, wiec i tak liczone nad wyrrost lampki standby w urzadzeniach czy nie wyciagnieta z kontaktu ladowarka to jakies 2kw miesiecznie piekarnik pare razy w miesiacu niech by bylo 6kw, mikrofala ma moc 1kw i tyle bierze w godzine a jak cos wlacze na 3 minuty to wezmie 50wat, niechbym codzien tak cos grzal choc i tak codziennie nie korzystam ale ok, wyszloby 1,5kw na miesiac sumujac 15kw + 5kw + 0.25k + 9kw + 9kw + 2kw + 6kw + 1.5kw + 5kw (na jakies tam inne) daje okolo 53 kilowaty na miesiac co daje 30zl miesiecznie wiec nie wiem co sie tak dziwicie ze mam takie male rachunki i w zasadzie wcale nie oszczedzam, uzywam tego co potrzebuje i tyle, nie siedze po ciemku by przyoszczedzic, normalnie korzystam a wcale duzo nie place gotuje na gazie, woda ciepla miejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53kWh na miesiąc? Jaja sobie robisz :D u mnie nie ma tylu sprzętów co u ciebie a zużycie prądu miesięczne wynosi ok 120kWh więc coś słabo liczysz maleńka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie licze dobrze i nie malenka... Nawet kupilem sobie miernik pradu i sprawdzalem co ile dokladnie pobiera pradu, zapomnialem jeszcze o pralce, moja bierze 0.4kw na cykl, piore 5-6 razy na miesiac to daje 2-2,4kw miesiecznie policz u siebie co ile czasu masz wlaczone to ci wyjdzie za co bulisz te 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn wyjdzie ci skad ci nabija te 120kwh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie idzie ok 200kw miesięcznie. Mam nową pralkę,lodówkę,2 nowe telewizory,2laptopy,3telefony,3letni bojler. Gotuje na gazie. Pranie robię co 2dzień. Wszystko energooszczędne a+++. Płacę ok 150do 200miesięcznie. Prąd mam w pge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej placilam 350zl a teraz 250zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 60 zł = 60 mkw ??? Chyba połowę miasta masz podłączone pod swój licznik że tyle Ci nabija i to za 60 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 metrow kwadratowych mieszkanie! A nie ze 60 kilowatow mi nabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 280zł na miesiąc za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też rachunek przychodzi co dwa miesiące razem jest przeważnie około 330 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200-1500zl za dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nie wiem co wy robicie jakie sprzęty podłączacie do prądu ze wam aż tyle nabija i że takie pieniądze grube płacicie. Chyba że macie bojler elektryczny na ciepłą wodę i gotujecie na kuchence elektrycznej albo jakieś mega prądożerne telewizory i komputery macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×