Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Ślub i Wesele 2018 pogaduchy

Polecane posty

Witajcie. Wiem że jest mnóstwo podobnych tematów, ale wierze że sa tu jakieś osoby które chętnie razem ze mną bedą odliczać dni oraz wypowiedzą sie , doradzą, podzielą swoimi pomysłami na ten Najpiękniejszy Dzień w Życiu. Nasz Ślub 27-29.10. 2018r

Gość gość
Ja 2 czerwca 2018. Przygotowania pełną parę. Wszystkie "grubsze" sprawy załatwione. Dodatkowo oprócz fotografa biorę fotobudkę. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Zdjęcia w księdze gości = wspaniała pamiątka na lata :) Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych (chyba wśród starszych największą :P ) Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Gość gość
my z kolei właśnie trzymamy w rękach zaproszenie. Teraz można całkowicie spersonalizować zaproszenie, my zadecydowaliśmy o wielu sprawach takich jak rodzaj papieru, motyw przewodni, kolor wstążki treść zaproszenia itd. Projekt został nam przez firmę przesłany i dopiero po akceptacji z naszej strony nastąpił druk. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to że w tym samym stylu wydrukowaliśmy winietki, zawieszki na butelki oraz naklejki na pudełka z ciastem. Dzięki czemu całość była bardzo elegancka. Myślę że oferta jest naprawdę świetna dlatego podam wam link do strony bo może się przydać http://stronawesela.pl

Gość gość
Nasze wesele tez w przyszłym roku. Lokal mamy zarezerwowany na sierpień, a impreza odbędzie się w chacie z zalipia. Chata znajduje się w Katowicach i ma charakterystyczne malowidła na ścianach i ten wiejski styl zalipia. Mnie się to strasznie podoba.

Nasz ślub w sierpniu 2018 ;) Mamy salę, samochód, koścół, częściowo ubrania, wstępnie dj-ja i fotografa, wybrany wzór zaproszeń. Czy ma ktoś do polecenia fryzjera i kosmetyczke z dojazdem do domu, w Krakowie?

Gość gość
A jakie atrakcje weselne wybieracie? Bo ja mogę polecić www.fotobudka-event.pl naprawdę warto :)

Gość polaris_ona
a samochód na wesele? wypożyczacie czy jedziecie swoim? ja się zastanawiam nad wypożyczeniem takiego fajnego mercedesa... widziałam że Dyniewicz wynajmuje na śluby i mają ten model który mnie interesuje, ktoś może zna?

Gość gość
Nasz ślub już w sierpniu i możemy się doczekać. salę mamy zarezerwowaną w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To wyjątkowe miejsce, bo to zamek. Wnętrze jest piękne, sufity są wysokie.

Gość gość
ja polecam z czystym sercem sukienki Violi Piekut. sa przepiekne. cudowne. a kolekcja wiosenna to w ogole sztos. <3

Gość gość
Nasze wesele też będzie w tym roku i już nie mogę się doczekać. Mamy zarezerwowaną salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Wszystko jest już prawie dopięte na ostatni guzik.

Gość gość
My czekamy na ślub w październiku. salę zarezerwowaliśmy sobie w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To piękne i wyjątkowe miejsce, dlatego nie możemy się juz doczekac.

Gość gość
ja ostatnio miałam wieczór panieński w Zamku Janów Podlaski, zachwycona byłam! dziewczyny razem z obsługą zorganizowały mi tak cudowny weekend w spa, że jeszcze na wspomnienie czuję się jak na wakacjach <3 zabiegi na ciało i twarz są cudowne i akurat w sam raz przed weselem, a cała atmosfera zamku to coś niesamowitego! aż żałuję, że nie tam mamy wesele...

Gość Zuzaa2
Ja byłam na Zamku w Janowie na weselu koleżanki i bardzo mi sie podobała sala. Obecnie sama szukam czegoś na swoje wesele i chyba zdecydujemy się właśnie na ten lokal!

Gość gość
zgadzam się zdjęcia ze ślubu to wspaniała pamiątka, my zdecydowaliśmy się na reportaż ślubny i sesję plenerową. Zdjęcia wyszły niesamowicie, wprost bajkowo, magicznie. Uważam że duża w tym zasługa fotografa dlatego polecam szczerze Panią Kasię z Ocal Chwile http://ocalchwile.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować