Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotykam sie z super dziewczyna ona zaczela pytac czy kiedys bylem w zwiazku

Polecane posty

Gość gość

a ja nie bylem nigdy w zwiazku z kobieta :( Mam prace ktora wymaga podrozy wiec generalnie korzystalem z zycia mialem wiele przygod, kilka prostytutek, ale generalnie same przygody, lub krotkie seks-zwiazki na 2-3tygodnie. Do tej pory zmienialem temat bo nie wiem co powiedziec, ale raczej nie powiem jej o tym. Tak myslalem zeby powiedziec ze jestem prawiczkiem, ale.... w sumie nie jestem i chyba wymysle jakis krotki 1 roczy zwiazek.? Dzieczyny co o tym myslicie? co byscie chcialy uslyszec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzel focha powiedz, że nie odpowiadasz na tak postawione pytania a tezy i zarzuty w nich zawarte są natury politycznej Nie odzywaj się do niej aż się nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem, jak mozna bać sie odpowiedzi na to pytanie? tylko lovelas nie odpowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byśmy chciały usłyszeć? PRAWDĘ! Dla mnie facet który choć raz był u prostytutki, jest skreślony. Nie ma nic bardziej poniżającego faceta :O Żenada kolego, po co Ci w ogóle związek z kobietą, skoro byłeś zdolny do takiego życia??? Sorry nie jesteś materiałem na partnera. Współczuję twojej dziewczynie. Nie dość że jesteś d****arzem, to jeszcze chcesz budować związek na kłamstwie. Żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja nie rozumiem, jak mozna bać sie odpowiedzi na to pytanie? tylko lovelas nie odpowie On właśnie jest lovelasem no mówi przecież: "mialem wiele przygod, kilka prostytutek, ale generalnie same przygody, lub krotkie seks-zwiazki na 2-3tygodnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy drodze popytaj może się jakaś z tobą umówi a nr tel do tej ślicznej niewinnej istoty daj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyzsze odpowiedzi to porowokacje prawikow kazda kobieta powita cie radosnie, ja bym skakala w gore z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agencje towarzyskie juz cie chca przygarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powyzsze odpowiedzi to porowokacje prawikow kazda kobieta powita cie radosnie, ja bym skakala w gore z radosci" x Hahaha dobre jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejciu :( ale mnie pojechaliscie, a mnie na niej zalezy, mysle ze moge ja juz kochac. Prosze o powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu, powiedz jej, ze miales kilka przelotnych znajomosci ale nie mozna powiedziec ze to byl zwiazek, bo sie nigdy nir zakochales, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki?? Ja bym takiego nie chciała. A sam zwiazalbys się z prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O same świętoszki sie rozgdakaly tutaj. Do stodoły kuropatwy - kapuche nogami ugniatać a nie bzdury na kafe wypisywać! Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha hipokryzja bab kiedys byl temat jak laska sie puszczala to jej radzily ze przeszlosc sie nie liczy tylko tu i teraz bierz to za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki?? Ja bym takiego nie chciała. A sam zwiazalbys się z prostytutką? x sprosotowanie, ale ja nie bylem prostytutka tylko chodzilem CZASEM na prostytutki, generalnie nigdy nie placilem za seks, czasem one kochaly sie ze mna za darmo, a czasem za pieniadze. Ale przewaznie to byly zwykle jednonocne milosne igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ale kretyn:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze robisz oni zle ci radza nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina teraz doprowadz z nia do seksu do max 5 radnki a bedziecie kochac sie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sprosotowanie, ale ja nie bylem prostytutka tylko chodzilem CZASEM na prostytutki, " x A co to za różnica? I prostytutka i klient są tyle samo warci. W sumie to klient jeszcze gorszy, bo płaci za swoją słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaaaa
jeśli jej powiesz o d****ach a jest romantyczna rzuci cie ,więc jeśli chcesz z nią być musisz ją oszukać ,taka jest brutalna prawda,a jeśli jest skrajna to i tak cie rzuci jeśli nie jestes prawikiem :-) jak jest głupia rzuci cie jak nie byłeś w związku z jakąs kretynką ,zależy kim ona jest ,więc opowiedz jaka jest jakie ma poglądy ,bo tak będę strzelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie uważam że to coś złego, zresztą wyczuje sytuacje i powiem że albo byłem w 1 związku albo że jestem prawikiem, zależnie od tego co bedzie chciała usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz pytaniem na pytanie. Czy ona była w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta uwazam ze od prostytuek duzo sie nauczylem one to sa ogien co neiktore, taka jedna w tajlandii z tatuazem pokazala mi taki seks ze nie zapomne kochala sie za darmo ze mna bo mnie lubiala i wiele nauczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdej baby trzeba się uczyć od nowa tak w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatecznie sklamalem, ze mam za soba 2 krotkie polroczne zwiazki, nie da sie tego zweryfikowac, on lyknela :) wierze, ze mnie pokacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze się z tym czujesz? :O Jesteś z siebie dumny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×