Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często robicie swojemu facetowi loda? pytanie na luzie

Polecane posty

Gość gość

Pytanie na luzie, jak często robicie swoim facetom loda? Mój mąż często 1 -2 lody na tydzień ma :D Często jest tak, że po seksie prosi mnie o loda na drugi dzień, a czasem zaraz po seksie chce jeszcze pieszczenie paszczowe lub ręczne. Czy mój taki niewyżyty czy wasi mają podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy ale zaczęło sie od tego, ze On sie brzydził minetki wiec siłą rzeczy....często o tym mysle, ile przez niego trace z przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole nie robie mu loda a i on za bardzo nie chce. Minetki robi mi często minimum 1x na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale. Jak znajdziesz poważnego faceta do małżeństwa, to nie będzie ci kazał robić takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nigdy nie upokarzam się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest poniżające... nie wierzę, że kobieta z własnej woli robi mężczyźnie loda...? Mój mąż mnie szanuje i nigdy nie powiedziałby, że tego ode mnie oczekuje. Ja też nie wyobrażam sobie, żebym zachowywała się jak idiotka. Miej swoją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie mieć bardzo ograniczone mózgi skoro nie mieści Wam się w głowie, ze seks oralny może być przyjemny dla obu stron. Przecież ludzie od zarania dziejów go uprawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu zawsze przed seksem czyli codziennie. Jesteśmy małżeństwem z 3letnim stażem. Mamy książkę kamasutra i jaka pozycja sie tworzy danego. dnia tak sie kochamy. Mam wszystko co potrzebuje i mysle ze on również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienie loda to ponizenie dla was? Haha dobre :D Ksiezniczki wielkie do buzi nie wezma a potem sie dziwią ze maz chodzi do kochanki, pewnie jeszcze myslicie ze jestescie petardami w lozku, bo poruszacie dupą, lecz niestety zapewniam was ze kobieta ktora nie robi loda, nie wykazuje inicjatywy to zwykła kłoda. Szkoda mi waszych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim ograniczonym trzeba być, aby myśleć że kobieta ktora nie robi mężczyźnie loda to zwykła kłoda :) Są inne ciekawsze rzeczy w seksie niż członek w ustach :D smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i Kłoda ale jak mąż się kiepsko stara to po co zona ma się produkować. Jak mąż robi wiele żeby mi było dobrze to i ja mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za to kobieta, która mówi "nie wierzę by ktoś robił loda z własnej woli" to sztandarowy przykład oświeconego umysłu o wręcz nieskończonych horyzontach myślowych :D Jak nie chcesz by Ciebie ktoś zaczepiał, to nie zaczepiaj innych. prosta zasada, której dzieci uczą się w przedszkolu. Proste dla Twojego bezbrzeżnego mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a przed seksem paciorki odmawiasz?? zawsze po ciemku i po bożemu? ale ciemnogród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby jakie rzeczy sa takie spektakularne w lozku, oprocz robienia loda? Podziel się wiedza, moze wykorzystam u siebie w lozku. :D Ale pewnie i tak nic nie wymyslisz bo jestes zwykla kloda, fizyczną i mentalną, rozumiem kobiety, ktore sprobowaly loda i z jakichs powodow nie chcą go robic, ale takie jak Ty, ktorym lód uwłacza godnosci to zwykle tępe pissdy. A pewnie do minety to pierwsza śledzia wystawiasz. Zalosna jestes. Daj namiar do swojego meza to ja mu o******* z polyczkiem chociaz raz zeby mezczyzna zaznal rozkoszy bo z taka kretynka jak ty to nigdy jej nie zazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale na prostytutki pewnie chodzi, a one to już mu takie rzeczy robią, o jakich ty nawet nie śniłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która mówi "fuuuj, penis, to poniżające, upokorzenie, zero godności" będzie kłodą w łóżku. Bo w łóżku robi się mnóstwo rzeczy podczas, których nie ma się godności :D Twarz wykrzywiona w orgazmie? Pozycja na jeźdzca i trzęsące się cycki? Na pieska? Idąc logiką braku godności to większość seksualnych pozycji jest upokarzająca. A jak ktoś nie jest kłodą to powie "ee, seks oralny mnie nie jara, mojego męża też nie, lubimy inne rzeczy, ale co kto woli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, jak facet nie chce i nie każe, to kobieta do ust nie weźmie. Ale jeśli pan każe, a ta nie myśli samodzielnie, to potem pisze na forum, że ona robi codziennie, a te co tego nie robią to kłody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzisz, Ty nie znasz innej relacji niż rozkazy od faceta, dlatego nie mieści Ci się w łebku, że niektórzy są partnerami w związku. Ale rób co chcesz - jeśli krytykowanie kobiet lubiących seks oralny sprawia, że Twoje życiowe frustracje wydają się mniejsze a życie lepsze - proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na prostytutki pewnie chodzi, a one to już mu takie rzeczy robią, o jakich ty nawet nie śniłaś smiech.gif xx Sugerujesz, że chodzi do ciebie? :D :D :D Widać, że obeznana w tych sprawach no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i dziś brawo, wyjęłyście mi to z ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Widzisz, Ty nie znasz innej relacji niż rozkazy od faceta, dlatego nie mieści Ci się w łebku, że niektórzy są partnerami w związku. Ale rób co chcesz - jeśli krytykowanie kobiet lubiących seks oralny sprawia, że Twoje życiowe frustracje wydają się mniejsze a życie lepsze - proszę bardzo. xxx Bla, bla, bla, bla ... ;) Widać, seks nie daje ci satysfakcji, bo coś spięta jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż prostytutki ma w tyłku... jeśli już to byłaby to kobieta z klasą. nie samym lodem człowiek żyje ograniczona istoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A minetka to też upokorzenie dla faceta? Czy godność faceta wytrzymuje zlizywanie soków z piczki? czy jemu też kobieta każe coś robić a sam by nie zrobił? Czy może mężczyźni wg Was są zwyczajnie lepsi i nie musza się takimi pierdołami przejmować - robią w seksie co im sprawia frajdę, a kobiety jako upośledzone i głupie jednostki muszą za wszelką cenę robić sobie zakazy i krytykować innych by poczuć się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.15 jesteś taka wulgarna i prosta Bije od Ciebie totalny brak wychowania Dziewczyna napisała nie obrazajac nikogo wyraziła swoje zdanie o miłości oralnej Twój język jak.z podziemia Jedne to lubią inne nie Nie myśl że tylko przez brak takiej formy miłości w łóżku powoduje szukanie kochanki Jestes taka prymitywna Ja to lubię i robię , ale Ty nie myśl tak prostacko o innych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś i dziś brawo, wyjęłyście mi to z ust usmiech.gif xx Z ust powiadasz? :D No my to już wiemy. Pisz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślę, że pierwsza część Twojej wypowiedzi świetnie obrazuje zawartość Twojego mózgu, więc z mojej strony szkoda dyskusji. Miłego plucia - to Twoja jedyna radość w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak masz zamiar uprawiać seks, to mąż ci musi mówić: rozłóż nogi, bo sama się nie domyślisz i nie podejmiesz inicjatywy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu jest różnica - zawartość mojego MÓZGU, a zawartość twoich UST. Twoją przyjemnością jest jedynie trzymanie członka w ustach. Poniżające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pobożnej - skoro nie robisz loda męzowi, bo to zło wcielone, po kiego ciula wchodzisz na temat o robieniu loda? upośledzona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×