Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często robicie swojemu facetowi loda? pytanie na luzie

Polecane posty

Gość gość
nie po to mam usta, żeby wkładac do nich męskiego członka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha a rób se tego loda, czujesz sie przez to bardziej dowartościowana ?:D Cieszy się głupek, że robi lody... Masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem ale nie za często. Zazwyczaj jako element gry wstępnej (parę razy w miesiącu) czasem jako cały stosunek (Może z raz na dwa miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 poprancu a co ty szukasz na damskim forum ? konia walisz podniecajac sie naszymi wpisami bo żadna kobieta cie nie chciała ? omg i ta twoja rozwiazłosc żałosne jak ty jestes żałosny i samotny . wspólczuje ale za duzo p****li sie naogladałes synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo ty biedne dziecko mówisz i dlaczego nie jesteś w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymysl coś innego ośle kapusciany a nie papugujesz po mnie i nie mówisz tylko piszesz ofermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12313 dziś rzuć okiem na tematy na tym forum, tu jest tylko spina i pękająca żyłka w tyłku. Temat był na luzie, a pojawiły się kobiety wyzywające inne kobiety, od szmat, dziwek etc. To są rzekome matki, wtf? wychowujące w poczuciu godności i miłości swoje dzieci, a operujące językiem rodem z rynsztoka. O ich kulturze nie będą się rozpisywać, bo szkoda strzępić języka. Osoba szczęsliwa i spełniona tak nie postepuje, jeśli nie robi tego typu rzeczy w łóżku to ok, ale czego to ją tak dotyka, że nagle używa sobie na innych? Żenujące, jeśli czegoś nie robię, nie upoważnia mnie to wyzwisk innych osób, które mają odmienne zdanie, inaczej jestem sfrustrowanym, nieszczęśliwym człowiekiem. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup sobie okulary bu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wczoraj 13:17, Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jakim matołem trzeba być, żeby zakładać temat o lodach? Chcesz brać w usta męskiego członka to bierz i się ciesz. " To są rzekome matki, wtf?" A może dziecko pomyliłaś tematy? to temat: "CIĄŻA, PORÓD, MACIERZYŃSTWO I WYCHOWANIE DZIECI". A jakiś tępak zakłada temat jak często robi loda... i jeszcze cieszy się i myśli, że to takie fajne, że jest genialna bo robi tego nędznego loda. Żenada. Ponawiamy pytanie: dlaczego nie jesteś w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jakim trzeba myć matołem, żeby wchodzić na temat, który cie nie dotyczy i wyzywać innych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mniejszym niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontynuujcie, idę po popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z różną częstotliwością, raz częściej raz rzadziej... mam 4 miesiecznego płaczącego dzieciaczka i za każdym razem gdy żale się mężowi że mam dość on żartuje sobie "jakbyś połknęła to nie miałabys problemu " :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też idę po popcorn :D Niezłe prowo, jest się z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja jak berety :D To ja przyniosę coca-colę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś A ja gdy zrobie loda mówie mężowi że połknęłam nasze dzieciaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkattarzyna
ja robie lody latem, najczesciej z truskwkami a maz uwielbia malinowe z bita smietana ;) syn preferuje kakaowe. Mam sporo przepisów bo lubimy lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gada głupek sama ze sobą, żeby podnosić temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie 2 lub 3 razy w tygodniu mąż minetke tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość786878789
jestem w ciazy zagrozonej - zakaz seksu ale partnera zaspokajam codziennie oralnie - chyba ze jest długo w pracy to co 2gi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój się martwił że sperma poprzez pępowine trafi do dziecka :D dalej połykałam ale mówiłam że to tylko w postaci białka a nie że plemniki popłyna hhihi mówie o czasie ciąży , bo teraz to na lajcie co pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
"gość12313 dziś rzuć okiem na tematy na tym forum, tu jest tylko spina i pękająca żyłka w tyłku. Temat był na luzie, a pojawiły się kobiety wyzywające inne kobiety, od szmat, dziwek etc. To są rzekome matki, wtf? wychowujące w poczuciu godności i miłości swoje dzieci, a operujące językiem rodem z rynsztoka. O ich kulturze nie będą się rozpisywać, bo szkoda strzępić języka. Osoba szczęsliwa i spełniona tak nie postepuje, jeśli nie robi tego typu rzeczy w łóżku to ok, ale czego to ją tak dotyka, że nagle używa sobie na innych? Żenujące, jeśli czegoś nie robię, nie upoważnia mnie to wyzwisk innych osób, które mają odmienne zdanie, inaczej jestem sfrustrowanym, nieszczęśliwym człowiekiem. Tak to widzę." x Dokładnie, tutaj jest masa trolli i hejterów z mocno napiętą żyłką w pupie i zaburzoną psychiką. Nie potrafią kulturalnie i z wyczuciem porozmawiać, mam podejrzenie, że to patologia lub gimbaza robiąca sobie jaja. Nie dorośli do tego i żadnego forum, ani żadnej dyskusji w świecie dorosłych. 20 lat temu w internecie było spokojnie, tzw. patologia praktycznie nie miała komputerów, a gimbazy też było mało. Teraz powszechny dostęp do sieci ze smartfonów też dał im łatwy dostęp do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy, nie robie tego poprostu to niehigieniczne... nie bede brac do ust by potem calowac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wystarczy po, umyć buzię :) a jak penis był w pochwie by cię zapłodnić, a potem tą pochwą rodziłaś dziecko, to cię nie brzydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często robię mężowi loda. Patrzę na niego wtedy, widać jak mu się to podoba, oczy aż mgła mu zachodzą, taki ma wzrok wtedy ze brr aż mam ciarki wtedy. i dlatego że go kocham, uwielbiam go całego nie brzydze się tym, że między nami jest bliskość zaufanie i razem możemy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My często 69, ostatnio mam wrażenie, że cześciej niż zwykły sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać ze dużo normalnych osób jeszcze w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia......odkąd kupiłam gałkownice robie mu codziennie choć zdarza się że robi sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No są specjalne maszynki do lodów .Mąż będzie zadowolny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×