Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często robicie swojemu facetowi loda? pytanie na luzie

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nie dość że ograniczona, upośledzona, to jeszcze pruderyjna współczuć męzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat na luzie, o czym innym a wejdzie taka święto/j/e/b/l/i/wa i rozwali temat o swoich świętych prokreacjach, w doopie mamy twoje upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio ci się wydaje, że jak ktoś nie poniża się w ten sposób to zaraz jest pobożny? Czy ty też jesteś upośledzoną prostytutką bo robisz tego nędznego loda? Czy serio czujesz się dumna z tego powodu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prostytutki sobie w domciu poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem dziwić się, że faceci wchodzą na to forum i się nabijają z kobiet. Niektóre nawet nie zauważają, że tu pisze ileś osób naraz typu "gość", a wszystkie przekonane, że to ta jedna pisze i próbują jechać po niej :D :D Kobiety ogarnijcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ponizajcie sie tak!!! moje usta służa do czegos innego a kobieta to nie szmata do wycierania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O B R Z Y D L I W E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętne IQ jest dość niskie, skoro na odpowiedź "Jak czesto robisz czynność X" tyle debilek odpowiada "ale czynność X jest fuuj, trzeba być głupim by to robić". W szkole też tak odpowiadałyście na pytania? Nauczyciel pyta o jedno, a Wy o czym innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie hahahhahaaha ale przygłupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś debilką jest kobieta która robi z siebie dziwke lub pozwala na to swojemu mężczyznie. A jeszcze większą debilką jest ta, która wyzywa od debilek kobiety które uważają, że przysłowiowe robienie loda uwłacza jej godności. Nie każda kobieta "musi" to robić. Dla jednych jest to poniżające i uwłaczające godności, dla drugich to coś fantastycznego i myślą, że tak ma być. Cóż, każdy ma inne priorytety i upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro środa, czas na loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie pustaku, przygłupem jest ta która na proste pytanie odpowiada co innego. Jadłaś zupe? - tak, byłam na zakupach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robie - mój mąż jest bardzo zaradny i robi sobie sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a potem piszą: mąż mnie zdradza, nigdy nie miałam orgazmu, pomóżcie, co robić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to się skurczybyk wygimnastykował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słuchaj przygłupie.... średnio inteligentna osoba zrozumie, że na pytanie" jak często robicie loda" ktoś odpowie, że to poniżające to oznacza nic innego jak "wcale". Jesteś nierozgarnięta od nadmiaru lodów, nic dziwnego że facet traktuje cie tak jak na to pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, tak, a potem się obudziłaś zlana potem :D :D piszesz nie na temat, jak często robicie loda, odpowiadasz: feee, bleee koń by się uśmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 produkuj się dalej, ide po popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "a potem piszą: mąż mnie zdradza, nigdy nie miałam orgazmu, pomóżcie, co robić?" ty tak na serio...? myślisz, że jak się na łykasz spermy od lodów to mąż Cię nigdy nie zdradzi albo, że tylko od tego dostaniesz orgazmu? Jeśli mężczyzna nie szanuje kobiety to zdradzi ją prędzej czy później, a ty możesz poniżać się dalej robiąc te swoje lody waniliowe, orzechowe, czekoladowe. Mylisz się, jeśli Ci się wydaje, że taki mąż nie odejdzie do innej, mądrzejszej kobiety. Jeśli ma odejść to odejdzie, widocznie nie jest mnie wart i na mnie nie zasługuje. Nie zrozumiesz na czym polega szacunek do siebie samej. Odejdzie to trudno, życie nie kończy się na facecie. Toczy się ono dalej, a może nawet i lepiej. Załamać się, bo facet odszedł dlatego, że nie robiłam mu loda. Załamka. Mam inne ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skąd wiesz jak kogo traktuje facet? nie dość, że bogobojna to jeszcze jasnowidz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś seks oralny do ambicji porównuje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz rób te lody, kundle czekają. Tylko się nie zachłyśnij, pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat brzmi JAK CZĘSTO, a nie " co myślicie o, czy robicie to". I jak widać spełnione życiowo i seksualnie kobiety, które mają super udane anty-oralne życie seksualne muszą koniecznie poniżać inne kobiety, bo robią w sypialni co innego. Bo tak, to nie mój mąż mnie poniża gdy OBOJE z właśnej woli uprawiamy seks oralny, a kafeterianka wyzywająca mnie od dziwek. Własnie te przepełnione godnością kobiety PONIŻAJĄ inne wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś właśnie, najwiekszy hejt, wyzwiska i poniżanie to własnie od tych pruderyjnych , straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój partner uważa, że nikt tak nie nienawidzi kobiety jak inna kobieta, jak widac ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój partner nie ma racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rh tak was czytam az naszła mnie ochota na lodzika czekam na mezusia to sie ucieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×