Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Milosc bez seksu Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Hej Czy mozliwe jest aby przezywac milosc calkowoce bez kontaktu fizycznego i czulosci cielesnej? Jestem ewidentnie bardzo mocno zwiazana emocjonalnie z pewnym facetem z ktorym nie moge byc. Czy taka relacja moze byc silniejsza i piekniejsza niz standardowy zwiazek? Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że może. To wyższa forma miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka wspaniala . Lepsza niz fizyczna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziwne pytanie. Przecież miłość do dziecka np. jest pozbawiona strony fizycznej a jest piękna silna i czysta. I nikt nie powie że gorsza od miłości do partnera. Albo miłość siostrzana albo braterska. Jest wiele miłości nie są gorsze od tej miłości w której jest pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda , ze jest wiele odmian milosci i nie mozna prownywac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość duchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A milosc kosniczna czy tam energetyczna to dopiero odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO prawdziwa milość,uczucie które bardzo boli jesli nie może się być z tą osobą.JA TEŻ TAK MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie z jednej strony czuje sie mega szczesliwa, ze mam kogos tak bliskiego a z drugiej strony cierpie, ze nie moge z Nim dzielic Swiat, wakacji itd... Ale wydaje mi sie, ze jest to wlasnie przypadek milosci karmicznej... Juz nie mowiac o tym, ze sni mi sie co noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak potrzebujesz rozświetlenia tej sytuacji i dobrej dary, co masz zrobić, jak postępować, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on wie o twoich uczuciach do niego? Powiedź mu , ciekawe czy będzie tak samo miły, jak do tej pory. Może opacznie rozumiesz jego intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie. Moze nie powiedzialam nigdy wprost :kocham Cie, ale wie... To wychodzi i w rozmowach i w dbaniu o siebie wzajemnie. Kiedys 1 dzien nie rozmawialismy ze soba. Pierwsze slowa w tel.byly :nie tesknisz? Nie kochasz? Nie dzwonisz?... Niby zart ale w naszej zawilosci sytuacji prywatnych takie slowa nie sa bez znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest Wasza sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka miłość to wielkie cierpienie i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jestesmy w dlugoletnich zwiazkach. Oboje mamy dzieci. Oboje jestesmy wierzacy i z zasadami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jestesmy w dlugoletnich zwiazkach. Oboje mamy dzieci. Oboje jestesmy wierzacy i z zasadami... x miałam podobną sytuacją - oboj***ardzo wierzący i brak zainteresowania małżonków czymkolwiek. Początkowo tak jak wy tylko przyjaźń, jednak w końcu zdecydowaliśmy się na seks ale bez penetracji. Całowaliśmy się i dotykaliśmy aż do orgazmu (u niego wytrysku). Czasami się jeszcze z nim spotykam bo lubię go nadal i to robimy bo on nadal bardzo wierzący ale mnie już tak nie zależy i miałam paru kochanków, z którymi uprawiałam normalny seks. Nie spowiadam się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty już zdradziłam swojego partnera z nim.. w swojej głowie. Kwestia czasu , kiedy zrobisz to w "realu". Piszesz, że jesteście osobami wierzącymi, a co powiesz odnośnie: " ślubuję ci uczciwość małżeńską? "Czy twój mąż wie o relacjach , jakie masz z tym panem? Ostatnio od swego męża usłyszałam, że byłby zazdrosny o to , jak mogę spojrzeć na innego. Może ktoś pomyśli, że to głupie, jednak ja myślę że ma rację, bo w tym spojrzeniu może być wszystko: chęć zdrady, pożadanie, etc. Dla mnie również jego takie spojrzenia na inne panie, sprawiają że jestem zazdrosna. Więc coś w tym jest, że zdrada rodzi się najpierw w głowie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja doskonale sobie zdaje sprawe z tego, ze to jest zdrada emocjonalna:(((... A to jest czasem i gorsze od cielesnosci... Ale to jest silniejsze ode mnie... Co do przysiegi- ja i moj partner jestesmy ze soba ponad 10 lat ale bez slubu. On nie jest osoba wierzaca. Z kolei moj przyjaciel jest po slubie juz 20 lat. Ogolnie z zona tworza dobre malzenstwo. Ale brak juz w Nim wladnie tych spojrzen. Przyciagania. Zawsze powtarzam jemu a on mnie, ze lepiej pozostac na takiej stopie jak jestesmy niz schrzanic wszystkim zycie... Ale mimo wszystko wiem, ze to TEN... Cholernie to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czochrasz sobie bobra codziennie to jest ci dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×