Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga na African Mango

Polecane posty

Gość gość

Od dłuższego czasu wielu klientów jest mamionych reklamami African Mango ktory jest zwyklym przekretem bazujacym na naiwnosci ludzi z nadwaga. African mango zwyczajnie oszukuje swoich klietow bo ten produkt marketingowy nie dziala nie dzialal i nie bedzie dzialal na ludzi z nadwaga. Rownie dobrze mozna nalykac sie powietrza i efekt bedzi taki sam jak african mango. African mango to maszynka to wyciagania pieniedzy od ludzi ktorzy maja probelmy z nadwaga. Wykorzystuja desperacje ludzi znajdujacych sie w ciezkiej sytuacji ze wzgledu na swoje problemy zdrowotne. To zwyczajna podłosc !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena777
kupowalam to gowno przez 2 miesiace. Na sama mysl o african mango robi mi sie niedobrze. Zmarnowane pieniadze nic wiecej. Czemu policja nie zajmie sie tym oszustwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda@ skad ty sie urwalas????? Jestes tak naiwana ze wydawalas pieniadze na syf african mango przez 2 miesiace ????? haha Brak słow .... Ludzie wam na prawde juz odbija wydawac pieniadze na oszustwo w kapsulce african mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaoo9
OSZUSTWO OSZUSTWO african mango. To moja recenzja na temat tego pseudo srodka na otyłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos w ogole myslal ze oszustwo african mango dzialala to powienien udac sie szybko do psychiatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa11121
Kuracja african mango przysporzy dodatkowych siwych wlosow na glowie bo w portfelu bedzie mnie kasy a waga na pewno nie spadnie. Wystarczy przeczytac sklad tych oszukanczych kapsulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ostrzegać ludzi przed tym przekrętem. Bo osoby z problemem nadwagi nie zdają sobie sprawy ze wyrzycaja pieniadze do smieci kupujac african sciema mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że tytuł nie nazywa się "african mango, kaplanex i inne suplementy NIE działają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina11z
Słyszałem że African Mango interesuje się policja. Parę osób trafiło z silnym bólem żołądka. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja ? Przecież arfican mango to ściema! To wogole nie działa to jak ma żołądek rozbolec. Prędzej rozbili Cię głowa od utraty gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango, Kaplanex itp. suplementy to dla frajerów są. Poczytajcie o składzie. Trzeba być niewyedukowanym tłukiem, żeby uwierzyć, że te rzeczy działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo,pieniądze wyrzucone w błoto.Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznijmy może od tego, że mango to suplement a nie lek odchudzający. Nie schudniemy po nim, tak jak po lekach, 10 kg w miesiąc. Zażywając lek, niszczymy żołądek i wątrobę, a efekt jojo, przez tak drastyczne odchudzanie, na pewno będzie. African mango to WSPOMAGACZ a nie tabletka cud. Dzięki naturalnym składnikom nie wyrządza krzywdy, mobilizuje organizm to szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Czytając wasze wypowiedzi, śmiem twierdzić że wy jesteście niedouczone i tak na prawdę nie wiadomo czego oczekiwałyście. Przechodzę kurację z african mango już prawie cztery miesiące, miałam dużą nadwagę, bo 110 kg, aktualnie ważę 95 i nikt mi nie powie że nie działa bo jestem żywym dowodem na to że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaZ
African Mango to zwyczajne oszustwo którym interesuje się policja. . Tylko idioci to kupowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja ma się interesować zwykłym suplementem dopuszczonym do obrotu w Polsce? Kretynizm pierwszego sortu :D! To zwykły suplement, który nie działa jak i kaplanex itp. ściemy z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do innych środków sie nie wypowiem bo nie jestem osoba co widzi wszystko w czarnych barwach jak tu niektorzy na forum ale moge cos powiedziec na temat african mango bo stosowałam ten syf. Nie życzę najgorszemu wrogowi kupowania tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikbbbb
Policja się interesuje bo pojawiły sie przypadki osób które trafiły do lekarza z bólem brzucha po zażyciu tego świństwa. Teraz juz wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja może zacząć ścigać z urzędu dopiero wtedy, gdy substancja czynna danego leku zostanie wpisana na listę substancji zakazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście gdy do jakiejś prokuratury wpłynie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Wówczas robi się badania substancji a gdy ta jest nielegalna, to wówczas osoby, które mają historię choroby związaną ze spożywaniem podejrzanego suplementu mogą udać się do prokuratury bezpośrednio lub na policję, która kieruje sprawę do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że po ekstrakcie a mango występują bóle żołądka? Hahaha wiekszej glupoty nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam african mango od 2 dni ale odstawiłam to g****o bo rozbolał mnie żołądek. To TRUCIZNA !!!!!! powinni tego zakazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej firmy stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek5
Na pewno nie zdecydowalabym sie na stosowanie jakiegos suplementu, jesli bym nie znala jego skladu i zastosowania. Tutaj https://vitio.pl/african-mango mozna wiecej o nim przeczytac. Zastanawiam sie wlasnie, czy to nie byloby dobre w taki sposob sprobowac schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa a to najważniejsze, mi po dwóch miesiącach ubyło ponad 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam te z vital progres brałam przez 3 miesiące i schudłam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój rekordowy wynik to 14 kg a to wszystko dzięki african mango z vital progres, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę od 3 tygodni i ani grama mniej, kupiłam ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak UWAGA! A wpis pewnie zrobiła konkurencyjna firma co zaraz powie dalej że african mango jest be, ale za to ich produkt "X" jest super i załatwia wszystko. Podobnie zreszta jak większośc tutejszych wpisów z linkami co tez pewnie bezinteresowne nie są.Ja stosowałam african mango i powiem że działa, nie jest to może efekt powalający na kolana jak większośc sklepów obiecuje jednak kilka kilo udało mi sie zrzucić i czuje sie całkiem dobrze z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African mango jest super mogę go polecić próbowałam różnych suplementów ale tylko african mango mi pomógł zrzucić 16 kg w nie całe 3 miesiące. Polecam i podrzucam link producenta gdzie sama zamawialam więc stronka sprawdzona http://nplink.net/MMmevsTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×