Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie auto wybrać dla kobiety ?

Polecane posty

Gość gość

Które mało pali, jest tanie (mam 19lat więc nie mam za dużo kasy) jest malutkie , ładne i wgl.zeby fajnie jeździło ja się na tym nie znam ale pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil455
Ja na ten moment myślę, że fajną dla Ciebie opcją będzie Honda Jazz nie jest to tak drogie auto. A dla kobiety jest to jak najbardziej fajna opcja. Nie jest duże, jednak rodzinka spokojnie się zmieści. Nie pali dużo, dobrze się prowadzi i też co ważne ma porządne blachy dzięki czemu tak szybko nie gnije. Możesz z resztą udac się w Warszawie do HondaPlaza z rodzicami i sprawdzić jak się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ibiza hatchback, ford ka, smart, Tico,uno,panda,hyundai i10, ford fiesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiety to idelane będzie małe autko. Może warto przejść się do salonu peugeot i zobaczyć co oferują na wyprzedaży rocznika? Zawsze jak się zaoszczędzi trochę kasy to jest dobra sprawa, zwłaszcza jak teraz święta się zbliżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg jakiego klucza dla kobiety idealne będzie małe autko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarton
Podzielam zdanie Krzysiekteria bo faktycznie diesle do miasta się nie nadają, to są samochody do długich tras, a jeśli naprawdę chcesz oszczędzać to do miasta lepiej wybrać jakieś auto z instalacją lpg optima, bo to i ekologiczniej i na pewno dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie w końcu chcę się zdecydować na swój nowy samochód. Dużo teraz się słyszy o tej wyprzedaży rocznika w peugeot i to może pora bym ja się wybrała do tego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaesks
dla kobiety to auto powinno być wygodne, bezpieczne, ładne, przestronne i przy tym ekonomiczne, czyli każde praktycznie które ma instalację lpg( ja mam polską optimę) bo dzięki temu można te kilka stówek zaoszczędzić co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko e46 330ci styl i szyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksanderka80
Ja mam Yariskę i uważam, że to bardzo komfortowy samochód. Do miasta w sam raz, bo rozmiary samochodu nie są duże, więc nie ma np kłopotu z parkowaniem. Poza tym auto wygodne w środku sporo miejsca. A bardzo dobrą ofertę na Yaris mają w Carolina Toyota Wola w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona akuraf jezdzi Reliant mas link ponizej do wikipedii. Bardzo sobie chwalimy bezawaryjnosc!moze marka malo znana ale cena jest fantastyczna a i servisowanie nie stanowi problemu w polsce! I co najwazniejsze to masz dużą oszczędnosć na oponach!!! https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reliant_Robin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jest wiele możliwości na kupno samochodów dla kobiety. Jeśli szukacie sprawdzonych modeli to polecam opcję z autoryzowanym dealerem Honda Plaza w którego ofercie znajdziecie mnóstwo ciekawych samochodów http://www.hondaplaza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekM0
To jeszcze zależy gdzie mieszkacie oraz czy szukacie czegoś większego czy jednak mniejszego głównie na miasto. Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę salonu AutoRes bo tutaj czasami również w ofercie aut używanych można złapać naprawdę fajne modele w przystępnej cenie i do tego zawsze liczyć na wsparcie sprawnie działającego serwisu z którego również korzystam odkąd mam od nich Hyundaia i30, także polecam bo wydaje mi się że co do nich nie można się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agis

dużó fajnych małych aut w dobrej cenie i też w dobrym stanie mają  w Autoloco. Ja tam kupiłam z mężem auto  i jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliksianka

Praktyczne samochody to Toyoty. Akurat mam Avensis i bardzo dobrze mi sie ją prowadzi po mieście. Polecam zajrzeć do Warszawy do salonu Carolina Toyota Wola. Mają fajne oferty i dordadzaja co kupić, aby być zadowolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

U mnie dobrze się sprawdza Yaris II 1.4 w dieslu. Jest dość zgrabny, nie wymaga kosztownych napraw, a co ważne spala nie całe 5l.  Spełnia Twoje wszystkie wymagania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

ja też mam toyta yaris i rzeczywiście mało pali, fajnie się jeździ po mieście, bo wszędzie się wciśnie na parkingu 🙂 Ja swoją kupiłam w auto loco koło Leszna. Mają tam dobre ceny i auta w dobrym stanie, więc nawet się nie zastanawiałam tylko mąż sprawdził stan, było ok to kupiliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

Mi się dobrze tivoli jeździ. Dobrze się nim parkuje i nie ma problemów jak wjadę na krawężnik czy dziury nie ominę, bo to taki miejski suv 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Popatrz sobie na aygo, to jest fajne i małe auto. Wygląda super i nie pali dużo. A jeździ nim się świetnie, a do tego bez problemu można zaparkować w garażu podziemnym bo nie zajmuje dużo miejsca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marka Mini mi się od dawna podobała, fajne nie duże, zgrabne , ekonomiczne samochody. Jak szukałam auta dla siebie odwiedziłam salon Bawaria Motors Mini w Katowicach i  sprzedawca doradził mi Countrymana, dla mnie autko idealne. Przestronne wnętrze, a jednak auto nie duże. Super do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×