Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamajaaaaaaaa

jak oceniacie moje wydatki

Polecane posty

Gość mamajaaaaaaaa

mieszkanie 1000 przedszkole prywatne 2 dzieci 1000 (1000 od państwa z programu 500+ ) jedzenie 1600 auto 500 raty i tv 440 Razem 4540 Dochody łącznie z 500 + mamy 6100 zł na 5 osobowa rodzine czy to już bieda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda to chyba wtedy kiedy ledwo na chleb starcza... A jak wystarcza na prywatne przedszkola to normalne życie. Tak ja myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6500 zł na 5 osób to mało :( dziwie sie ze dzieci chodzą do prywatnego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzą do prywatnego bo się pewnie do państwowego nie dostały a przy 3dzieci to już raczej oboje muszą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne. To jaki dochod jest by dostawac 500+? Dostajesz na trojke dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajaaaaaaaa
pracuje na 1/4 etatu na umlwe reszte biore do ręki, mąż tak samo, dostajemy na trójke od państwa 500 + plus zasiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze a my mamy 6tys na 3 osoby i szału jakos nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 5 osób to mało. My też mamy koło 6k na 3 osoby i też musimy mocno główkować żeby w miarę wszystko ogarnąć i obowiązkowo coś odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma jedno dziecko i jej dochód netto to prawie 5 tys zł a jej maż podobnie ... czyli mają miesięcznie na ich trojkę prawie 10k i NARZEKAJĄ ŻE WCALE NIE JEST TO TYLE ILE BY CHCIELI ... ja mam 2 dzieci i mamy na nas czworo niecałe 8 tysiecy i dajemy jakos fajnie radę (Poznan, siostra Wrocław)... Niketorym to zawsze za mało będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamajaaaaaaaa dziś I na takich oszustów pracują uczciwi ludzie... Nie wstyd ci??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2017 o 15:22, Gość mamajaaaaaaaa napisał:

mieszkanie 1000 przedszkole prywatne 2 dzieci 1000 (1000 od państwa z programu 500+ ) jedzenie 1600 auto 500 raty i tv 440 Razem 4540 Dochody łącznie z 500 + mamy 6100 zł na 5 osobowa rodzine czy to już bieda ?

Wydatki masz  standardowe jak większość ludzi. Jedynie nad zarobkami możecie trochę popracować bo bez 500+ wychodzi 4600 a to szału nie ma. Bieda zaczyna się w momencie kiedy zaczyna ci brakować od 1 do 1. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×