Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luxmed, EnelMed, Medicover, który pakiet polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Uwaga na Luxmed. LuxMed zawiera umowy w taki sposób, że w pełnym pakiecie pomija pewne bardzo podstawowe badania - nie jestem lekarzem i nie jestem w stanie zweryfikować tej listy, ale fakt, że nie ma na niej np. tympanometrii, która jest podstawowym badaniem diagnostycznym przy wysiękowym zapaleniu ucha to skandal. Szczególnie, że badanie to w innych placówkach można wykonać już za 20-25 zł (w Luxmed 50zł), trwa 2 minuty i jest możliwe do wykonania podczas wizyty lekarskiej w gabinecie. Ciekawa jestem ile jeszcze tego typu badań Luxmed pomija na liście badań dostępnych w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź Umowę i przeczytaj - nie będzie zdziwienia i żadnych "skandali" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lux medzie można wykupić pakiet stomatologiczny za 49 zł, w tym są zniżki na leczenie, przeglądy bez limitu. Bardzo dobrze leczą zęby, wykorzystują najnowsze metody. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam pilnie wykonać rezonans kręgosłupa i w lux medzie dosłownie na drugi dzień miałam termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge przesłac skan bardzo ciekawego listu od Enel-Med i Medicover piszcie na: bmxboy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym pakiet w Lux Med. Przyjaciółka ma i bardzo poleca. Podobno dzięki aplikacji Portal Pacjenta umawianie wizyt jest jeszcze prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja od ok. 2 lat korzystam z enelmedu w Krakowie, wcześniej miałam pakiet w LuxMed.  Uważam, że LuxMed wypada lepiej zarówno jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wizytę, wybór specjalistów oraz wyposażenie gabinetów.

Mnie ostatnio zaskoczyło to, że w enelmedzie w gabinecie ginekologicznym nie ma USG, aby wykonać badanie trzeba umawiać się na kolejny termin ( a bliskich terminów brak ) a później znów na konsultację?  W LuxMedzie wszystko odbywało się to na jednej wizycie zamiast na trzech. 

Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wizytę w enelmedzie to, np. na wizytę u alergologa dziecięcego obecnie czeka się  2 miesiące. Długo, tym bardziej, że nie są to niestety godziny popołudniowe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

mam pakiet w Enel Medzie, mieszkam w Warszawie, zazwyczaj wizyty są szybko, nie pamiętam żebym czekała kiedyś. mi pasuje kilka placówek, najczęściej umawiam się w arkadii, atrium lub na okopowej, zawsze w którejś z nich mam dostępnych lekarzy. a jakby naprawde nie było to zawsze są jeszcze inne placówki w kilku innych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnny

Halo tu Kraków,

Byłem w Medicover Kraków przez trzy i pół roku razem z żoną i dzieckiem (przez dwa lata), oczekiwanie na wizytę bardzo krótkie więc duży plus, zakres badan szeroki. U nowego pracodawcy mam Enel med i to jest jakaś masakra, pediatra 2-3 miesiące, ginekolog dla żony 3 miesiące, alergolog dla dziecka 3 miesiące. Lux med nie korzystałem ale wśród znajomych rożne opinie. 

1. Medicover

2. Lux med

3...

4...

5 Enel med

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enel-med....

Nie rozumiem zachwytu nad tym "zjawiskiem". W poprzedniej pracy mialam pakiet w medicoverze-jak to polka narzekalam, ze ja z Warszawy, a wizyty wyswietlaja sie w Piasecznie (co ma jedno do drugiego, to nie wiem). Jednak przy determinacji, mozna bylo sie w miare szybko zapisac na badania, do lekarza... Ba, nawet wychodzili na przeciw i to pielegniarka kontaktowala sie z lekarzem i termin sie znalazl. Wszystko bylo w systemie: skierowania, wyniki badan. Aplikacja bardzo intuicyjna, latwa, mila i przyjemna. Natomiast po zmianie pracy, zmienil sie dostawca uslug - na Enelmed. Brak mi slow na to centrum, pomimo tego, ze zycze im jak najlepiej, gdyz sa jedynym pakietem oferowanym w pracy :( .... Aby sie dostac do lekarza, ktory mnie interesuje i w czasie w ktorym akurat jestem dostepna, a nie jest to wybitnie rzadka specjalizacja mam czekac 3 miesiace!!!!! Aplikacja (mobilna) jest tak ciezka, ze az strach cokolwiek w niej klikac. I slowo o lekarzach... Jesli chodzi o Medicover, roznie z nimi bywalo.... Ale jesli chodzi o Enelmed, to ja nie mam bladego pojecia wedlug jakiego klucza sa zatrudniani. Jakis czas temu zglosilam sie do nich z ostrym bolem brzucha... Nie moglam dojsc na wlasnych silach, ktos mnie przywiozl...Lekarz, ktory mnie przyjal, przepisal tabletki i skierowal na badania, ktore w wyniku ograniczen Enelmedu miala zrobic nastepnego dnia. Pomimo, ze lekarz wiedzial jaka jest sytuacja, badania byly oznaczone dopiskiem "Pilne", nie byl w stanie ocenic sytuacji, ocenil, ze nastepnego dnia bedzie juz o niebo lepiej. Koniec koncow, nastepnego dnia bylo tak dobrze, ze z rana musialam wzywac karetke, a w pozniejszych godzinach wyladowalam na stole operacyjnym. Uwazam, ze w przypadku naglego i ostrego bolu od razu powinien skierowac mnie na SOR, a nie bawic sie w rutynowe badanie. Teraz jestem w trakcie poszukiwania zastepczego pakietu, gdzie moze nie na drugi dzien dostane sie do lekarza, lecz w miare szybko, a co najwazniejsze lekarz bedzie wiedzial jak mnie prowadzic. Jedynym plusem tego centrum, to internista w niedziele, gdy np w weeekend dopadnie nas przeziebienie i chcemy sie wzmocnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enel-med....

A dodam jeszcze do Enelmedu... Aby zrobic sobie np RTG klatki piersiowej, to skierowania w systemie nie uswiadczycie -  jest papierowe. Umowic sie przez sytem tez nie umowicie, tylko przez telefon albo w  placowce.... Ech ten Enelmed i XXI wiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinowa

Ja jestem bardzo zadowolona z pakietu w lux medzie, poza tym mam też u nich pakiet stomatologiczny , nie płacę za przeglądy a jak jest potrzeba to ubytek jest dobrze i bez bólu zaleczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anwzra

Medicaver  to tragedia pod każdym względem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pakiet medicover complex jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Mamy 67 specjalistów do wyboru do tego - rehabilitacje, wizyty domowe, przysługuje nam również lista kompleksowych badań, przegląd stomatologiczny raz do roku oraz opieka medyczna podczas podróży, rehabilitacja czy szczepionka przeciwko grypie, ale to tylko kropelka w morzu, co nam oferuje medicover. Płacimy raz na miesiąc, a korzystamy z mnóstwa dobrodziejstw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko

tylko nie przypadkiem Geriamedica, seniorom proponują pakiety medyczne i teoretycznie świetną opiekę; zwykłe naciąganie nic więcej; na szczęście w porę dziadek mi opowiedział o nich i nie wykupił nic u nich;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikus

Słyszałam o Geria Medica, średni koszt pakietu to kilka tysięcy złotych a kierowane to jest do seniorów... totalne naciąganie! Emeryci koniec z końcem ciągną i żeby na takie coś sobie pozwolić to kredyty biorą i tak się zaczyna lawina nieszczęść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agava

lepiej tę geriamedicę szerokim łukiem omijać; naciągają i nie mają skrupułów że to są starsi ludzie, co czasem ledwo im do kolejnej emerytury starcza; w głowie się takie praktyki nie mieszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara.s

ja korzystam z pakietu medycznego lux med i mogę szczerze polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka

Jeśli chodzi o pakiet medyczny to ja mogę polecić taki jak mam zapewniony z pracy - czyli medicover. Nie spotkała mnie żadna przykra czy dziwna sytuacja, zawsze wszystko odbywało się tak jak powinno. A ja  obsługi i wizyt u lekarza byłam zadowolona, bo zajmowali się moimi problemami tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Od lat jestem związany umową z Enel - Med, z resztą nie tylko ja ale i masa innych moich znajomych. Nigdy nie słyszałem żadnego złego słowa. Wszystko tak jak być powinno, krótki czas oczekiwania, miła obsługa i lekarza, a przede wszystkim indywidualne i odpowiednie podejście do pacjenta. Mogę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Też polecam Enel-Med, jestem bardzo zadowolony z tego pakietu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pakietu w Lux Med. Dodatkowo za niewielkie pieniądze dokupiłam sobie pakiet stomatologiczny. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pakietu w Lux Med. Dodatkowo za niewielkie pieniądze dokupiłam sobie pakiet stomatologiczny. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam z pracy Mediocver. Po zmianie pracy, chciałam zachować ciągłość leczenie u dziecka. Wykupiłam standardowy pakiet, w tańszej wersji, a za każdą wizytę dopłacam tylko 15 zł. Jeśli cała rodzina nie choruje często to ta wersja pakietu się bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dłuższy czas mamy z pracy EnelMed. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy lekarze na miejscu, krótkie terminy wizyt. Czego chcieć więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pakietu w LuxMed. Fajna sprawa jest z tą możliwością dokupienia pakietu stomatologicznego. Mieszkam w Warszawie i u mnie się to fajnie sprawdza, mamy świetnych stomatologów. Tak więc warto mieć u nich pakiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×