Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

niszczarka do dokumentów , albo coś innego prosze o radę

Polecane posty

Gość gość

Mam taki problem, prowadzę z mężem niedużą firmę , mamy zatrudnioną księgową, i mamy bardzo dużo różnorodnych papierów, od 15 lat trzymam segregatory bo nie mam ich gdzie wyrzucić.W piecu spalić nie można na podwórku też nie bo mieszkamy w domkach jedn. i mamy maleńkie podwórko. Ja papierów z danymi nie wyrzucam do kosza, i mam pełno worów z róznymi kartkami i ja to trzymam i nie wiem co teraz z tym zrobić, teraz dopiero myśle o niszczarce do papieru ,ale takiej niedrogiej bo na bieżące dokumenty mi wystarczy, ale co zrobić z trzymanymi papierami, czy taka niszczarka jak zacznę ciąć wszystko zaraz się nie popsuje, a drogiej nie zamierzam kupować.Koleżanka mówiła ,że jest jakis środek do zmazywania tuszu , ale nie wiem ani gdzie to kupić i jak stosować.Komuś temat wyda się głupi, ale dla mnie to poważna sprawa, ktoś coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chociaż ktoś wie jaka firma najlepsza i z tańszych i jaki model wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jak wiadomo zwykle najtańsze rzeczy nie będą najlepszymi. Patrzę tutaj https://biuronimo.pl/niszczarki_15 i do Twoich potrzeb nie wybrałabym niszczarki za 200 czy 300zł, ale taka za 500zł już raczej może dać radę. Możesz też napisać do tego albo innego sklepu z niszczarkami, na pewno coś doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berti

Firm produkujących sprzęt do niszczenia dokumentów jest naprawdę sporo, ale problem zaczyna się, kiedy chcemy kupić niszczarkę do dysków. Jedną z lepszych firm specjalizujących się właśnie w takich sprzętach jest ProDevice, w dzisiejszych czasach (kiedy tak często słyszy się o przeróżnym wycieku danych), to powinien być obowiązkowy element wyposażenia każdej firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aienn

My mamy Rexel Alpha Konfetti P-1 i dobrze nam służy, bezawaryjnie. Kupowana online w www.offishop.pl Maja tam dobre wyposażenie do biura, fajną ofertę, szeroką i z dobrymi cenami a do tego firma szybko wysyła zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile chcesz na taka niszczarkę przeznaczyć? Z gory nie polecam kupowania najtańszego urzadzenia. Szczególnie, ze w biurze zwykle dokumentów jest sporo. I jeśli kupisz tanią niszczarke to będziesz mogła wkładać do niej jedynie po kilka kartek. A jednak dobrze jest mieć urządzenie, które jest  w stanie zmielic cały plik.

Zorientuj się tutaj:

https://www.biurfan.pl/urzadzenia-biurowe-cat-25

W sklepie masz sporo profesjonalnych urzadzeń biurowych, jeśli nie bedziesz wiedzialą co wybrac to dobrze jest pogadać z obslugą sklepu. Powinni Ci doradzić dobrą niszczarkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile jest tych dokumentow. Jesli dokumentów nie jest zbyt wiele to faktycznie zwykła niszczarka wystarczy. Tak aby zniszczyć pojedyncze kartki.

Jeśli jednak dokumentów jest wiele, polecam kontatk z firmą utylizacyjną:

https://geomar.net.pl/oferta/niszczenie-danych/papierowe-dokumenty/

Firma specjalizuje się w niszczeniu dokumentów papierowych. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×