Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od jakiego wieku dziewczyna może chodzić na randki

Polecane posty

Gość gość

Czy 12 latka może? A 13 latka? A 14 latka? itd... Moja córka ma 12 lat, pozwoliłam jej na randkę z chłopakiem - w kawiarni a potem spacer po parku, ale jak mi powiedziała" mamo, chemi nie było" więc ni chce się z nim dalej spotykać. Moja siostra uważa że to za młody wiek na randkowanie i że nie powinnam jej pozwolać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemię i fizykę będzie miała w 7 klasie. Niech zajmie się nauką, a nie randkowaniem. Aż się boję myśleć, co byłoby gdyby poczuła chemię i on dojrzewający chłopak też... Za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mądrą siostrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc to nie była randka. Miejsce spotkania nie ma tu nic do rzeczy. Chciałabyś być młodą babcią? To jej pozwalaj już na chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież takie randki na początku to zabawa, ewentualnie trzymanie się za rękę. Pozwalać, super, że macie taki kontakt, że ona Ci o tym mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy aż super? Przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co miałam powiedzieć!? Ze nie pozwlam? A jak sama by poszla sobie z nim po szkole? Tak to przynajmniej wiedzialam gdzie sa, gdzie ida o ktorej koncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ma już okres to znaczy, że już może zajść w ciążę i chodzić ku temu na randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie faceci nie interesowali do 16-17, kazda dziewczyna jest inna. I mieszkalam mniej wiecej od tego czasu sama na stancji, a na pierwszej randce bylam jak mialam 18 lat ;) Moim zdaniem lepiej pozwolić i miec kontrole niz robic z siebie zakazujaca matke. Bo wlasnie często jak jest rygor w domu to te dzieci wariuja. W moim lo mnóstwo byli osób mieszkających na stancjach, w internatach i nikt nic zlego nie robil. Wy odkad tylko mialyscie okres to rozkraczalyscie nogi byle gdzie skoro uwazacie, ze 13latka puszczona na spotkanie zachodzi w ciaze? Autorka dzieki temu jest na biezaco, a jakby zakazala to pewnie mloda poszlaby z "sandra na kebaba" i tyle by autorka widziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×