Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuku rruku

Wiecie w którym dniu cyklu zaszłyście w ciąże?Jeśli TAK to jaka z tego płeć? :)

Polecane posty

Gość gość
chodzilo mi o to ze nawet jak znasz swoj cykl i wiesz kiedy masz owu to nagle sie ta owulacja moze przesunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak tylko, że miałam monitoring cyklu, ale mąż zachorował i odpuściłam ten miesiąc. Uprawialismy sex na 4,5dni przed owulacją, a teraz gdy jestem w ciąży po usg okazało się, że owulacja była jeszcze 2dni później. Szok, szok, szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem, nie patrzylam vzy plodne czy nie, czy owulacja bo ja mam roznie ale w ciaze zaszlam dosc szybko. Mam dziewczynke i chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początek cyklu i syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owu - syn Owu - syn Teraz jestem w ciąży i poprzestalismy starania na 4dni przed owulacją, udało się po roku starań, ale jeszcze nie wiem co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9dc cykle 28 dniowe, wielki szok bo bylam pewna ze w 9dc nie zajdę. No i był syn, aktualnie juz 7-latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15dc- dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 dc przy cyklach 27 dniowych-dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam tutaj na 1 str o 12.37. Moje 4 dziecko to syn, z 14 dc. Udalo się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28 aż wróciłam do tego co pisałaś :) gratuluję :) Ja pisałam na tej stronie o 10:37, dam znać czy i nam się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28 a dlaczego celowaliscie w syna? Mając córki macie porównanie i faktycznie syn lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.47 nie dlatego, że wolimy którąś płeć, po prostu starsze córki są bardzo zżyte i chcieliśmy, żeby synek też miał brata, który będzie jego powiernikiem. Oczywiście jeśli byłaby trzecia córeczka, kochalibyśmy ją tak samo. Ciężko powiedzieć, czy z którąś płcią jest łatwiej, myślę że to zależy od charakteru dziecka. Z przymrużeniem oka powiem, że łatwiej ogarnąć chłopaka, jeśli chodzi o ubranie i fryzurę, dziewczynki lubią się stroić i trzeba kupować im milion butów - do sukienki, do spodni, balerinki, sportowe, sandałki, torebeczki i spineczki. No i poranne czesanie długich włosów, dla mnie koszmar. Za to chłopcy, chociaż nie jest to regułą, później zaczynają mówić, wołać na nocnik itp. Ale tak naprawdę każde dziecko jest indywidualnością i trudno przewidzieć, jakie bedą jego mocne a jakie słabsze strony. Dziękuję za gratulacje i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 14 dc corka i 14 dc synek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owu - dziewczynka monitoring i potworny ból brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzień przed owu i syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centralnie w owu i córka :) przynajmniej na razie usg tak wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w sam szczyt owu i chłopak, chociaz do 19 tygodnia mowiono mi na usg, ze córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMika
W pierwszej ciazy zaczelismy starania w sam środek cyklu 28 dniowego miałam wtedy owulacje - 14 dc i mam synka :) W grudniu roku ubiegłego juz 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMika
Urwało mój post... W grudniu był to 12dc. 3 dni przed owulacja i zobaczymy za kilkanaście tygodni czy będzie chłopczyk czy dziewczynka test juz pokazal druga blada kreskę z czego oczywiście bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykl 28 dniowy monitorowany - 14 dc jest syn. Teraz przytulanki 10, 11 i 16 dc. Testy owulacyjne do 15 dc negatywne (jedna kreska ciemna druga jaśniejsza potem już n. Potem już nie testowałam. Plamienie 3 dniowe 19-21dc, gin twierdzi że to było plamienie owulacyjne i potwierdza to USG. Jestem w 6tc więc sam początek ciąży i jeszcze trochę poczekam aż płeć się ujawni. Najważniejsze żeby wszystko było ok i żeby zdrowe było. Mąż twierdzi że córka będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMika
Gratuluję ☺ wygląda na to że jesteśmy w podobnej sytuacji tylko ja dopiero w 4 tc licząc od OM. Dokładnie najważniejsze żeby wszystko było dobrze, a mój twierdzi tak samo że będzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo planowałam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykl 28 dni, 9dc syn (wbrw wszelkim regułom ;) ) teraz 10dc, ale za wcześnie na płeć, ale ciąża zupełnie inna więc może i płeć inna? 12tc wiec może niedlugo się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymrużeniem oka powiem, że łatwiej ogarnąć chłopaka, jeśli chodzi o ubranie i fryzurę, dziewczynki lubią się stroić i trzeba kupować im milion butów - do sukienki, do spodni, balerinki, sportowe, sandałki, torebeczki i spineczki. No i poranne czesanie długich włosów, dla mnie koszmar. x Nie wszystkie są różowymi laluniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMika
Hehe coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMika
Dziewczynki też potrafią dac w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz kochalismy sie 13, 14 i 15 dc. Owu byla w 14 albo 15 dc , bo 14 dc na wizycie u gin pecherzyk juz byl bardzo dojrzaly i gotowy do pekniecia i wg gin na 100 procent bedzie coreczka. W dwoch poprzednich ciazach seks byl w 14 dc tylko i wylacznie i mamy dwoch synow. Także jak widzicie nie ma na to reguly. Wszystkie wyliczenia i powstrzymania się nie maja sensu. Co ma byc to bedzie i nie mamy na to wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×