Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co chodzi?

Polecane posty

Gość gość

piszesz z kolesiem od jakiegos czasu poznalam go na portalu randkowym no i w sumie mowil ze tez tak czasem ma ze kogos chciałby miec ale kiedy dodalismy sie na fb napisal mi ze nasz kontakt nie idzie w najlepsze.Zapytalam dlaczego tak jest to on napisal ze za bardzo to rozkminia i ze sam nie wie czego chce . Potem napisal ze jezeli szukam chopaka to on nie chce sie wiazac bo boji sie ze jak sie zwiaze to potem nie bedzie tego chcial i nie bedzie potrafil odejsc ale chcialby sie ze mna spotykac i rozmawiac. Nie rozumiem jego zachowania nawet mnie za dobrze nie zna nigdy sie jeszcze nie widzielsmy a juz pisze mi takie rzeczy skad mozna wiedziec tak od razu czy sie kogos chce czy nie ? jak zapytalm sie go czy mu sie nie podobam to napisal ze mu sie podobam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, nie chce związku tylko Ru... A bez zobowiazan, a opakowal to w słowa,, spotkań i rozmow" :D. On od razu się asekuruje, wyznacza granice, może ma kogoś a chce się zabawić. Odpuść go sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisal mi ze nikogo nie ma i nigdy nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pisać to można wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jakby kogos mial to bysmy nie gadali na fb tylko na portalu.. bo przeciez dziewczyna moglaby to zauwazyc kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa tak zwani trudni ludzie, od początku problemy i tak zostanie, czy to mezczyzna czy kobieta, nie ma już znaczenia. A przecież nie brakuje normalnych osob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli on chce tylko sexu to ja nie wiem co robie zle... zawsze mam tak samo od czego to zalezy ? czemu wszyscy faceci chce sie tylko ze mna przespac raz albo najlepiej to zebym byla jego stala klientka ze tak to brzydko ujmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś atrakcyjna seksualnie , jeśli prawde piszesz .To chyba żaden problem , dla kobiety znającej swoja wartość , podnieść poprzeczke dla adoratorow. I po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dziwne bo jezeli ktos by mi sie podobal to chciabym z nim byc a nie tylko sie ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie podobasz mu się tylko do seksu albo zabijania nudy a nie do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec , co w tej sytuacji zrobić, chcesz wytłumaczenia obiektywnego tego co się dzieje, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że facetowi może podobać się naraz kilka Lasek... Może z kilkoma pisać czy to na portalu czy na fb, a na fb mógł nie ujawniać swojego związku, nie zmieniać statusu.wiesz ile zajętych facetów w necie udaje singli? Trzeba robić ogromna selekcję żeby trafić na kogoś fajnego. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×