Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gośćwiedźma
Masz rację, nie czytam tego co piszesz. A jak przeczytam, to odnoszę się do tego, co uważam, że mnie dotyczy. X Gościu, nie ma że na tydzień. W dzikich czasach mężczyźni byli wystawienie na bardziej ekstremalne warunki, więc i przywileje mieli większe ;) Gdyby było inaczej ludzkość by wyginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Nie ma, że na miesiąc miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz sytuacja jest fajna bo mamy z drugą parą seks w czworo kącie nie ma zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Czyli co? Mężczyznom zależy żeby zdradzać? Gdyby prawo dopuszczało posiadanie dowolnej liczby kobiet to nie byliby już zainteresowani? Czytałam wpisy, że monogamia jest wbrew naturze człowieka. A ta natura wywodzi się przecież z jaskini. Z czasów gdy zadaniem mężczyzn było bronić swoich kobiet przed dzikimi zwierzętami i innymi mężczyznami, którzy z chęcią powiększyliby swój harem. To w kulturach, w których na jednego mężczyznę przypadało wiele kobiet popularne było posiadanie więcej niż jednej. W kulturach, w których było odwrotnie to kobiety posiadały kilku mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
gość dziś [18:53 I tak właśnie powinno to wyglądać ;) Po co zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzmo nie przekonałaś mnie i jeśli by sprowadzić dyskusję do sportu to czuję się zwycięski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Ojej :( naprawdę, nie wiem jak się z tym pogodzę. Wolno mi napisać co myślę i jak interpretuję pobudki wypływające z natury człowieka. A Ty sobie to komentuj jak chcesz i myśl co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwiedźma :) Nie uważasz ze to bezprzedmiotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Konserwatywa skromna zostala jednak przycisnieta do muru na mojej bezludnej wyspie. Ponieważ dalsze jej brniecie w zaparte ośmieszłoby ją woli udać że nie istnieję. x Hahahaha chyba nie zauważyłeś więc cię oświecę - jesteśmy na forum, w temacie w którym swoje zdanie już wyraziłam :classic_cool: jak nie mam z kim rozmawiać to po prostu nie rozmawiam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby tak od jakiegoś czasu gość wylądowałby na bezludnej wyspie z wyjątkowo nieatrakcyjna kobietą w zaawansowanym wieku. Taką, powiedzmy, ciotką Zytą :p Wolałby ręczny, czy podbijałby do pani, korzystając z ekstremalnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skromna kosetwatystko gupio ci sie przyznac że zostałaś bez argumentów bo i bezludna wyspa cie zagieła i zdrada co acordoon pisal wiec nie chcialaś juz brnąć dalej i sie wycofałas po cichaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Od jakiegoś czasu jako gość wczoraj Gość12312 Piona! Napiłbym się z tobą piwa. Spodobał mi sie tekst o geografii. W prawdzie nie rozumiem jego kontekstu w dyskusji pyskówce. Ale przyznaję to ja gralem na gełografiji. I wysylalem sms na karteczkach do koleżanek. Ty kochana wkuwałaś w tej chwili liczbę ludnosci Czechoslowaji. Ech i co ja teraz biedny zrobię. smiech.gif” x Piona przyjacielu! Dziękuję. Wczoraj miałem tyle pracy, ze nawet na sekundę nie miałem czasu zajrzeć na forum, ale czuję satysfakcję jak produktywnie poszedł mi dzień. Dodam jeszcze, ze z chamem trzeba po chamsku, bo inaczej nie dotrze... Stad ta pyskówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Sprawnością nigdy w klasie nie dostawałaś zalotnej karteczki sms w klasie od chlopaka. Stąd oby ci jest ten swoisty motyl w brzuchu który miał za zadanie uksztaltować kobietę-anioła. Stąd bierze się ta zawiść i nietolerancja do motyli innych ludzi. usmiech.gifsmiech.gif” x Swietnie napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Zdradzać można ale trzeba szanować żonę w domu nie ubliżać,pomagać,kwiaty kupywać,nie byc dla niej ciężarem,a podporą być poprostu dobrym człowiekiem dla tej drugiej osoby a to że seks nie jest taki jak powinien to trzeba sobie na boku ulżyć ale potem przyjsc do domu ucałować żone kwiata kupić pomóc przy obiedzie,sprzątaniu,obronić jak trzeba i można zyc i cieszyć sie sobą” x Moze to i prowo, ale tak powinno byc. Dodałbym jeszcze, ze powinno sie jej często mowic komplementy, ale prawdziwe i nieudawane. Starać sie we wszystkim co sie robi w domu i pracy...Zaspokajać zonę najlepiej jak sie potrafi, tak zeby miała kobiece wytryski podczas orgazmów... Powiem dalej, mozna byc dobrym człowiekiem dla ludzi, zony, dzieci i miec seks z kims innym niż tylko żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w sztucznie wytworzonej chorej kulturze gdzie od dziecka wyłącza się nam że sex to zło, dobry jest dopiero po ślubie. Przeciętny rodzić wolałby by jego 14 letnia córka została przyłapana na kradzieży niż na sexie. A kawałek na południe w Czechach do zdrady nie przywiązuje się takiej wagi,sex to sex. A w krajach azjatyckich to już całkowicie odmiennie sex jest afirmacją życia, czymś co się robi dla przyjemności czymś pielęgnowanym i pięknym. U nas każe się mieć wyrzuty sumienia po urozmaiconym sexie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Od jakiegoś czasu jako gość wczoraj Nie chwalac się mi się zdarza zwalić jeszcze. Dbam przy tym by tryskajacy eliksir wyladował na damskim buziaku. To takie przestepstwo na ero?” x Działasz na zmysły. Tez tak lubię :) Tylko wolę ci/pkę zamiast buziaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Jak ktoś mądry powiedział :Żone trzeba kochać” x Nie trzeba, kochanie jej powinno wypływać z serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„ja nie neguje że tak się nie dzieje,że ludzie mimo,że mają udane związki gdzieś tam na boku szukają przygód” x A wiesz dlaczego tak jest, bo monogamia to bardzo słaby pomysł społeczeństwa. Człowieka i jego potrzeb seksualnych nie zmieni sie przez 2000-3000 lat, jego geny kształtowały sie wiele milionów lat. Nawet jak jest wspaniale w seksie z żona/mężem, to potrzeba urozmaicenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
w domu ugotowane,poprasowane koszule,a sekretarke traktuje x Jesli ktos tak robi dla tych rzeczy, to jest podły... Przede wszystkim w domu trzeba tez pomagać lub samemu prasować, gotowac (o ile sie potrafi), sprzątać, a nie liczyć na zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Żadna nie ma logicznego uzasadnienia. Jak już gdzieś pisałem... Człowiek nie jest monogamiczny z natury. Tylko dał sobie to wmówić.” x Podpowiem Ci, brakuje Ci urozmaicenia, choc seks z żona możesz mieć idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„jeśli myślisz że jesteś lepszym człowiekiem bo lepiej piszesz gramatyczne i nabijasz z drugiej osoby to jesteś w błędzie” x Dokładnie, nie wykształcenie i tytuły mówią kto jakim jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Człowiek nie jest też z natury stworzony do mycia się, tylko dał sobie to wmówić spioch.gif” x A czemu zakładasz, ze nie jest stworzony do mycia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Lubicie zdradzać źyczę wam wam abyście byli zdradzan” x Lepszy układ 2m plus k, ale nie każda żona to lubi, nawet jak ma taka możliwość, to nie korzysta z niej... Poza tym, jesli ja zdradzam, to pozwalam na zdradę drugiej połówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
W tej dyskusji porównywanie zdrady do zbrodni, to ogromna przesada. Tak, tak, to czysty populizm. Wlasnie tak robia „prawicowcy” z pozoru krystalicznie czyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sprawa jest prosta. Nie chcesz prowadzić życia monogamisty/ki? Nie wiąż się z nikim. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„udaje kochającego męźa” x Jesli wraca i udaje, to kawał z niego... Mozna wracac i nie udawać, tylko byc prawdziwym w tym co sie robi i czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Brawo, ja też mam wielu, po każdym takim ostrym seksie jestem jak nowo narodzona, w domu pełna oddana żonka” x Bo wlasnie taki seks daj***ardzo duzo energii do zycia. Chce Ci sie we wszystkich bardziej starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„nie chcę romansu chodzi mi tylko o dobry sex” x Bo tylko o to w tym chodzi, o cos innego, urozmaicenie, obce ciało, dodatkowe emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„A ja jestem ciekawa ilu samców byłoby w stanie poświęcić dobra, które niesie ze sobą cywilizacja na rzecz posiadania wielu samic w jaskini. Już wspominałam o tym, ale jakoś chór zwolenników takiego stylu życia zamilkł.” x Widzisz, bo zakładasz, ze trzeba wrócic do czasów „jaskiń”, zeby nie było monogamii... Popatrz obecnie, ze istnieją inne kultury, religie, w ktorych nie ma monogamii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×