Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość12313
"gość dziś Myślałam, że wpisał się ktoś ciekawy, a to znowu ty pechowiec.gif" x Jak na razie to ukrywasz się za gościem, więc nawet nie wiadomo kim jesteś. Przynajmniej na mój temat coś wiesz, bo mam podpisany nick. Pewnie jakbyś zaczęła się podpisywać, okazałoby się, że jesteś nudziarą przebywającą na forum od lat, a nicki zmieniałaś jak rękawiczki... I kto to mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Okopciłem sobie anusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Tak, okopciłem sobie anusa, jajka i fi/utka, a nawet twoją cip/kę, a następnie obudziłaś się zlana zimnym potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12313 dziś Napisze tylko tyle, pakujesz w błoto każdego nie mając na jego temat bladego pojęcia i jestem pewna, że zniechęciłeś nie jedną fajną kobietę. Może i miałabym ochotę stać się dla ciebie rozpoznawalna gdybyś jak człowiek zamienił słowo czy dwa mimo, że piszę jako gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nadęty pieniacz jest. Pewnie pomyśli, że ty i ja to niby jedna osoba i jego hejter.;) Dopiero przyczepił się do mnie na innym temacie. Kompletny brak dystansu do wszystkiego.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie myśli co chce. Pisać też sobie może co chce, jakoś mnie to osobiście nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
15:40, 15:55, spoko, wszystko rozumiem. Tylko sami widzicie jak hejterzy sie do mnie przyczepili :) Nawet teraz nie mam pewności czy to niehejter to napisał, zeby pokazać co niby straciłem :) Taka zagrywka ;) Zacznijcie sie wiec logować :) Bo na razie widze samych bezimiennych gości, którzy duzo mówią, a mało robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×