Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
Razem z prostatą nie usuwają rąk ani języka, k****a też można zastąpić wibratorem czy dildem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym nie miał styczności ze zdradą to bym tu nie pisał.Wsród moich bliskich znajomych,w pracy,w rodzinie.Znam temat doskonale.Zdradzały kobiety i mężczyźni.W niektórych przypadkach stwierdzenie; -głowa siwieje,du/pa szaleje jest idealnie wpasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 co że zastąpisz jak już się wtedy na nic nie ma ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś usuniecie prostyty to koniec popedu seksualnego i nic nie zrobisz, nic nie podnieca i nic na sile nie zrobisz smutas.gif Ale bzdura!!! Zaburzenia erekcji mogą wystąpić, ale likwiduje się je lekami na impotencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kogoś kocha to nie chcesz żeby ta osoba cię zostawiła. Nawet jak jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety poped i ochota na sex calkowicie zaniknely, smutne to ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się całkowicie z twoim stwierdzeniem zazwyczaj to mężczyzną odwala, chcą być młodsi i bardziej atrakcyjniejsi. Moja koleźanka właśnie takiego starego pruka sobie znalazła ma dobry ubaw z niego, kasę ciągnie,prezenty robi i a facet niczego się nie domyśla i myśli źe złapał Pana Boga za rękę. Dziewczyna ma narzeczonego i razem z dobrodziejstw star**** zyją to źe zrobi mu loda to dla niej jest jak wypić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Twierdzę że nasza kultura jest chora dlatego że wszelkie normy moralne związane z sexem ustala facet który teoretycznie nie ma z tym styczności - ksiądz. Do tego chore jest społeczeństwo bo piętnuje wszystkich którzy księdza nie słuchają i ośmiela się mieć własne normy dotyczące sexu. Np zdrada, to jest złamanie pewnych zasad a zasady ustalamy sami w związku. Jeśli żyje w wolnym związku nie mogę się w tym kraju do tego przyznać jak nie jestem celebrytą. Zaraz ktoś powie że jestem idiotą bo żona mi się puszcza, ona też będzie piętnowana. A dla nas jest to jak wypicie kawy z kimś innym. Dlaczego narzucacie innym swoje zasady twierdząc że są idealne? Islam zły, Azjaci źli tylko moje podejście jest najmojsze.” x Brawo za ten post, 100% prawdy. Na forum tez mamy takich krzykaczy hejterow, którzy piętnują wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi którzy nie wierzą, a zdrady nie tolerują zwyrolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uznanie dla waszego luźnego związku ja byłam kilkanaście lat po wolnym związku i niestety nie wyszło mi to dobrze. Zakochałam się i opuściła swojego partnera a potem ja zostałam opuszczona,wcale to nie jest miłe, jestem teraz sama i jest mi z tym źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zdradzona. Jak ktoś zdradza lub chce zdradzić zawsze wymyśli najbardziej nawet absurdalne argumenty na swoją obronę. Wydało się, bo tej drugiej przestał odpowiadać tylko seks. Nawet zaczęły się kłótnie między nimi. Wtedy nagle to ja stałam się ta lepsza. Mimo wcześniejszych kłamstw na temat naszego podobno niedoskonałego związku i seksu. I w końcu na pytanie dlaczego, odpowiedział. Bo miałem za dobrze z tobą, aż trochę nudno. Chciałem urozmaicenia. Czy warto było dla nudy mnie ranić? Pewnie tak... Zdrada boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Ech... Tak to właśnie wygląda. Ale nie martw się, za chwilę przyjdzie takich dwóch panów i wytłumaczą Ci, że nie masz prawa czuć się zraniona, że tak właśnie powinny wyglądać związki. Życzę Ci żebyś w końcu znalazła spokój ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Mnie najbardziej zastanawia dysonans jaki jest pomiędzy tym co piszą o mnie (i innych osobach na forum) hejterzy, a tym co piszą na temat zasad moralnych. Jedno z drugim się wyklucza - wyzywają, złorzeczą, używają agresywnych epitetów, a sami są za brakiem zdrad i poszanowaniem zasad czystości duchowej i wierności. To pytam się jak jest? Czy to czasem nie rozdwojeni jaźni - jak patrzę na polskie społeczeństwo, to ogromna jego część tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
"Co z tymi którzy nie wierzą, a zdrady nie tolerują zwyrolu?"\ x Dla mnie ty taki/taka jesteś skoro tak hejtujesz i takich epitetów używasz. Maszz rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
"gość12313 zazdroszczę Twojej kobiecie takiego faceta. Rzadko się zdarza żeby faceci mieli tak luźne podejście do zdrady. Mój niestety nie chce nawet słyszeć o tym żebym od czasu do czasu dała się przelecieć innemu. On z inną też nie chce." x Dziękuję Ci bardzo za taki głos w tej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
"gosc12312 wyjasniam: napisał gość 2017.10.12 No właśnie same niedouki zamiast uważac na gełografiji to pewnie w czołgi grali xxxxx uwagę odebrałem w kierunku siebie bo nierzadko na lekcjach zajmowalem się innymi rzeczami stad moje braki w pisowni. usmiech.gif i odpowiedziałem w ten deseń... Xxxcyt. . Spodobał mi sie tekst o geografii. W prawdzie nie rozumiem jego kontekstu w dyskusji pyskówce. Ale przyznaję to ja gralem na gełografiji. I wysylalem sms na karteczkach do koleżanek. Ty kochana wkuwałaś w tej chwili liczbę ludnosci Czechoslowaji. Ech i co ja teraz biedny zrobię. Xxx oto i cała nic nie znaczaca historiausmiech.gif" x Coś źle druhu odczytałem i myślałem, że do mnie odnosisz tą wypowiedź o geografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
gość wczoraj Gość 12313...skad jesteś?usmiech.gif Z mazowieckiego, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
trollu, a ty sobie wybieliłaś anusa lub ci/pkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Ta kobieta, która zadaje te „trudne pytania” niech najpierw sama na nie cwaniara odpowie, a potem niech innym zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waligrucho kobiety skopały ci duupe,nie płacz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pardon miało być Waligóro kobiety siorbały ci dóópę... bo mam dyslekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Nikt mi nic nie skopał. To twoje marzenia senne. A tacy jak ty hejterzy, to wredni, malutcy ludzie - zawistni polaczkowie. I co, z gościa tylko potrafisz pisac? Tyle masz odwagi tchórzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Wybieliłem sobie anusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie tak bardzo podniecają kobiety,że jak je widzę w np obcisłych jeansach to myślę o. zdradzie w myślach i mi sztywnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecają ciebie kobiety? To chyba normalnę jeżeli pisze. To facet to zdrowy objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Właśnie szczytowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12313 Chyba zostałeś sam na scenie :D nawet kolega się wymiksował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×