Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

ffjffj

Polecane posty

Gość Dash Rysiu
Double loot jest wiec to moze pocieszy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiatra daje leki psycholog zmienia myslenie. Musisz miec pomoc tych 2 . Dlaczego masz mysli samobojcze ? Masz depresje ? Bipolär ? PotrZebujesz terapi i medykamentow. Zglos sie do poradni psychologicznej . Masz jakies symptomy fizycznie ? Atak paniki ? Problemy z sercem ? Brak koncentracji ? Spisz po nocach ? Pijesz alkohol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze na nighmare isle i profituje bo chyba chara na Candie przenosze bo tam war ma byc i lece sie napiertalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pie'rdolona dwubiegunowka jak ch'uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie mi przez tych gnoi ucieka!!! Juz moglbym wbijac 99 ranged!! Jestem w klanie i gram z ludzmi!!! Kvrwa j*****a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lekarzach mam chodzic gnoje!! Zamiast isc do lekarza wolalem sobie isc nad jezioro do natury na piwo!!! Ucieklem kvrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych symptomow gizycznych!!! Dwa miesiace calymi dniami gralem zeby miec crystal bow!! Chce sie zalogowac do gry i isc na pest control pograc z innymi ludzmi!! To nie mam na czym bo gnoje zawsze beda gnojami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grze mam znajomych i poznaje ciagle nowych ludzi z calego swiata!! Australii finlandii stanow niemiec kazachstanu!!! I w czym kvrwa problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×