Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczór kawalerski, striptizerki

Polecane posty

Gość gość
Faceci to wszyscy tacy sami, sądzą że są z***biście bo fiuta mają między nogami a prawda taka że większość kobiet nie zaznała pochwowego orgazmu bo jesteście do bani :D Ba zaledwie 10-20% kobiet może raz zaznało orgazmu pochwowego, tacy z was ogierzy. Myślicie że tylko pchanie wystarczy, 3 ruchy i po sprawie a za nie wiadomo jakich wspaniałych sie mają :D Dobre sobie. Myślicie że zadowolicie kobietę jakimś krótkim jednorazowym stosunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty kobieto płaczesz Współczujemy Ci wszyscy:D musisz być straszna skoro nie trafiłaś na z******tego faceta:D no cóż, pewnie jesteś oziębła gruba i brzydka:D gorące laski trafiają na gorących kochanków i nie narzekają a prawda jest taka że większość polek jest taka jak Ty, tłusta, tępa, oziębła i lezy w łóżku jak kłoda. Poszłabyś na taki damski striptiz, to byś zobaczyła jak się ruszać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy panowie to przecież ciacha, wszyscy jak jeden mąż... Grubi i łysi :D symbol seksu i prostaty... O wiele więcej jest kobiet dbających o siebie niż mezczyzn. A też kobieta może się zabawiać przez całą noc, bez przerwy, przeżywając ciągle orgazmy a wy co, jak się uda wam 2 razy pod rząd dojść to chwała że się udało :D bo zawsze jak dojdziecie to trzeba czekać aż znów będziecie gotowi o ile będziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego ze, striptizer ma zapłacone i jeszcze bzyknie. A striptizerka robi to dla kasy. Pan młody sypnie kasa i pobzyka, a pani młoda co? Sypnie kasa, naogląda sie męskiego wyrzezbionego ciała, i bzyknie sie z tym facetem, będzie go dotykać do woli po tych mięśniach i wszędzie indziej, tak jak z mężem nigdy by tego nie zrobiła, ona ma również świetna zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [17:42 nie dość że nie umiesz przyjąć prawdy do siebie to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Polak, myśli że skoro ma k****a to wszyscy powinni mu się kłaniać. Beznadzieja. Dlatego wolę Niemców, przystojni dobrzy w łóżku, ale i tak wolę trójkąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale polewka z tych płaczących tutaj tłustych loszek:D zazdrość aż cieknie:D korzystajcie Panowie ile się da i przed i po:) jak to mówią z jedną krową to żaden byk nie wyrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I młode ogiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny niemiec hahahhaahah to tak jak ładna niemka:D ale Wy baby jesteście tępę Dobrze że w teraz w Polsce coraz więcej Ukrainek to są prawdziwe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram kolegę. Polki Ukrainkom mogą czyścić buty:) mamy w firmie 3 takie laski że nawet kobiety się za nimi oglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzę na ludzi to w większości widzę ładne szczupłe kobiety i grubych z zakolami albo już łysych mężczyzn, a co niektórzy zamiast zębów mają system zero jedynakowy. Co jak co ale przystojni to wy nie jesteście, mało który jest chociaż przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- proszę nie zaniżać statystyk:) okej można sobie tak pisać i pisać wg mnie, zarówno facet moze bzyknął striptizerkę jak i kobieta ze striptizerem. Taka jest prawda. Aczkolwiek, uważam, ze jeżeli miedzy narzeczonymi w lozku, jest szaleństwo, otwierają sie przed sobą, kochają z pasja, czasem wypija i puszczają im hamulce, jednakże wszystko w granicach! Pod względem fizycznym szaleją za Sobą, emocjonalnym także, kobieta gotowa jest na wiele dla swojego ukochanego i tak samo on dla niej. Wiec zastanawiam sie czy jeżeli jest mężczyzna który w życiu sie " nabzykal" i trafił na kobietę za która szaleje, młodsza o 10 lat. Podczas kawalerskiego, ciekawe czy skorzystał by z usług striptizerki, która uprawia seks jak maszyna, jej okrzyki pseudorozkoszy sa ewidentnie udawane, i myśli o tym aby już skończył. Skorzystałby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mieszkasz na wsi to tak jest, a te wszystkie ładne kobiety które widzisz, to nie są polki, Wy to siedzicie w domu bo ze schodów już ciężko zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale polacy są uważani za szpetnych, polski są uważane za ladne. Na ulicach w większości są szczupłe, zadbane kobiety, a każdy mężczyzna wygląda tak samo albo dres napakowany albo gruby Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłem temat, bo liczyłem na kilka odpowiedzi, a tutaj taka kłótnia. Zamykam temat. A ze striptizerki, faktycznie skorzystam:) Raz się żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Ukrainek. Nagle Polki sa zle, wszystkie jesteśmy Słowiankami. Wg mnie, zarówno mężczyźni i kobiety, sa piękni w każdym kraju, wiadomo ze sa osoby mniej urodziwe i bardziej. Wiec nie obrażajcie panowie półek, gdzie kazdy z Was, którzy sa tu żonaci, macie za zony właśnie Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan młody, życzę Ci aby Twoja żona skorzystała ze striptizera:) miłej zabawy, zastanawiaj sie czy ona aktualnie nie bzyka sie z tym napakowanym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech się bzyka. ja akurat jestem bardzo napakowany i sam mógłbym robić striptiz a mojej żonie daleko do takiej striptizerki:) więc trzeba skorzystać:) Koniec wątku:) Do widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało która młoda dziewczyna polka jest gruba, mieszkam w bardzo dużym mieście, codziennie widuję piękne kobiety, czy to starsze czy młodsze ale wszystkie zadbane, szczupłe, co raz więcej ćwiczy i to dobre 80-85%, a mężczyźni? Sypią się, nie dbają o siebie, spotkać przystojnego polaka jest tak rzadkie jak wygranie w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem striptiz na wieczorach panieńskich i kawalerskich to słaba opcja. ,,Jestem taki żałosny że zapłacę żeby jakaś dziunia pokręciła przede mną tyłkiem i dała się złapać za cycka'' albo ,,jestem taka zdesperowana żeby podotykać umięśnione męskie ciało że zapłacę i pohihoczę z koleżankami zanim poślubię swojego przeciętnego faceta''. Co innego striptiz już w związku, wysmakowany i wyrafinowany taniec jako wstęp do czegoś więcej. Wtedy to ma jakiś sens, a nie striptizerka w tanich wyuzdanych majteczkach ociera się o rurę myśląc o tym co ugotuje na obiad i ile zarobi od stada podpitych napaleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to znaleźć kogoś kto i dobrze wyglada i ma odpowiedni charakter. Jednak mężczyźni dobrze zbudowani, maja objawy narcyzmu, i wysokiej pewności Siebie. Nie mowię ze kobiety nie, Bo również tak jest. Jednakże mężczyźni tego pokroju sa skorzy do przygodnego seksu bezzobowoazan z innymi kobietami. Ale... jeżeli nakryje sie takiego faceta, wyjawi mu prawde, i nawet jeżeli odwróci kota ogonem... to po nakryciu dziwnych rzeczy z jego strony kilka razy, zaczyna sie bać powtórzyć to. A Ci zaniedbani, sa zazwyczaj w dużo większym stopniu wierni.... ale sa kobiety, np. Takie jak ja, gdzie trenuje, pracuje w mundurowce jako zawodowy, i wręcz mam dość tych uganiających sie za mną, nie chce mężczyzny spokojnego ale wiernego, mnie kręcą Ci niegrzeczni, jednakże ma być wierny. Ale o to, to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie!!!! Ale ten wyrafinowany striptiz, w seksownej bieliźnie, w domu, przed swoim mężem, i otwieranie sie przed sobą na swoje fantazje :) I to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie takich prostaczek nie ma szans,z takim wieczorkiem,jesli ktos jest ze zwyklym kolesiem poleciłabym przelecenie striptizera na panienskim,zawsze jestem za sprawiedliwym podziałem,akurat do mnie zawsze była kolejka wielbicieli,mogłam wybrać z poza kręgu wieśniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukannnn
Ja miałem swój kawalerski w klubie ze striptizem, ale nie miałem potrzeby zabawy w prywatne pokazy i dotykanie. Ładne panie dodają uroku imprezie, ale niekoniecznie muszę wchodzić z nimi w bliższą interakcję. Takie imprezy są dobre, o ile ma się poukładane w głowie ;) Fajna muzyka, pyszne jedzenie i open bar to dodatkowe zalety takich miejsc. Moja impreza odbyła się w New Orleans, gdzie wszystko było utrzymane na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzicz, oprócz może 2 panów. Nie chciałabym spędzić nawet minuty wśród takich prostakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×