Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

jedyne co mnie trzyma przy zyciu to mysl o anglii

Polecane posty

Gość gość
uświadom sobie, że twoje marne życie dobiega już końca cynik. Zdechniesz w rowie tarzając się we własnych odchodach, taki bedzie koniec twojego zawszonego zycia... To jest nie uniknione🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem cynik a po drugie cieszylbym sie gdyby tak bylo, od 5 lat mam depresje czy polska czy anglia depresja i depresja to chyba polska i polacy we mnie budza depresje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w anglii jak jestem to marze o moim wymarzonym domu, o podrozowaniu, o wymarzonej lazience o sluchawkach bang olufsen o macbooku o mieszkaniu w warwick o graniu wielkich koncertow a w polsce w ogole nie marze. Leze calymi dniami i mysle o kocmoluchu co jeszcze bardziej we mnie poteguje depresje. Nie wiem co sie ze mna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w anglii jak jestem to marze o moim wymarzonym domu, o podrozowaniu, o wymarzonej lazience o sluchawkach bang olufsen o macbooku o mieszkaniu w warwick o graniu wielkich koncertow a w polsce w ogole nie marze. Leze calymi dniami i mysle o kocmoluchu co jeszcze bardziej we mnie poteguje depresje. Nie wiem co sie ze mna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik mowilem co,ze Polska to g....o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa jak chcialem spotkac na browca to spenialas piczka a bylem w Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz prace chociazby part time I szukam kapeli,ktora pojawila co sie rozwinac. Qrwa znasz angielski.Rusz d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*szukaj kapeli,ktora pozwoli ci sie rozwinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś twój też jest nieunikniony i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doctor Evil wczoraj nie jestem cynik a po drugie cieszylbym sie gdyby tak bylo, od 5 lat mam depresje czy polska czy anglia depresja i depresja to chyba polska i polacy we mnie budza depresje... " To wina tych co doprowadzają Polaków do depresji:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×