Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alicja_raciaz

Kupic dziecku konsole?

Polecane posty

Gość alicja_raciaz

Moje czternastoletnie dziecko oszalalo na punkcie konsoli. Mowi, ze chce byle jaka, byle byla i byle działała na niej fifa 18 czyli jakas super piłkarska nowa gierka. Ja sie na tym nie znam, on mi caly czas podsuwa linki do media expertow itp, a ja sie waham... boje sie, ze jak juz przysiadzie do tej konsoli to nigdy sprzed niej nie wstanie. Co myslicie? Jak maja wasze dzieci? Czy czternascie lat to dobry wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 13, a pierwsze PS 3-dostał w zerówce. PS 4 w czwartej klasie. Wszyscy jego koledzy tak mieli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie dzieci w wieku 7 lat mają. I grają non stop. Jakos gry wykupują w programie? Nie wiem o co chodzi. Myśle że jak będzie korzystał z umiarem to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wytłumaczecie o co chodzi z tymi grami? Jak się ich kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
No a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiszleKusze
Czternascie i jeszcze nie ma konsoli ;)? Gdzie ty takie cudo uchowalas ;)? Moim zdaniem teraz jesli Cie stac to mozesz mu kupic, inaczej bedzie caly czas sfrustrowany - tak jak ktos napisal - na pewno jego koledzy juz wszyscy mają. Z doswiadczenia Ci powiem, ze lepiej kupic lepsza konsole niz gorsza, bo to sie zmienia jak w kalejdoskopie i pozniej na te gorsze wersje juz gry nie beda dzialac, i bedzie trzeba kupowac nową. Z tego co wiem to PS4 Pro chyba teraz wiedzie prym, a we wspomnianym przez Ciebie ME wlasnie jest w promocji z fifą, ale to sa informacje sprzed tygodnia, wiec musisz sobie sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmaMama
dawaj do tego sklepu i kupuj, chlopcy bez fify to teraz po scianach chodza (i to niestety nie tylko czternastoletni, ale rowniez dwudziestoczteroletni) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma sześć lat i ma Nintendo Wii:-) stara konsola którą kupiliśmy z mężem dawno temu dla nas ale super zabawa i trzeba się przy tym ruszać:-) córka gra dziennie 1-2 godziny potem się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy koledzy mojego męża z pracy mają konsole i tą gre już :) Mojemu mężowi też się marzy :) Też się dziwię, że 14latek jeszcze konsoli nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsolę można kupić z grami i to się bardziej opłaca, ta fifa to chyba jeszcze jest przedpremierowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz dziecku sprawić zawodu to lepiej od razu zainwestuj w Nintendo Switch. Na stronie www.hdmarket.pl widziałam niezłe mają ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka__87
jak Wasze dziecko ma starą konsolę to teraz jest fajna promocja na media expert, można ją wymienić na nową PS4 pro, dzięki temu będzie ona tańsza o wartość odkupu tej starej :P No i są jeszcze dodatkowe bony co można za nie jakaś grę od razu sprawić. Jak coś to mają regulamin na media expert, ale ogólnie to opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, szczerze mówiąc, to ja bym wolała 14 latka zapisać do klubu piłkarskiego czy na jakieś zajęcia z piłki nożnej, niż kupować mu konsolę żeby w komputerze grał w piłkę. Świat stoi dziś na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież to nie przestępstwo kupić dziecku konsolę, pewnie że można posłać dziecko na piłkę ale czasem też może zagrać sobie w domu w jakąś grę- nie dajmy się zwariować. Moim zdaniem całkiem fajna ta promocja na media expert, powiem mężowi to może z synem zamienią na to PS4 pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myslę, że konsola to wcale nie jest głupi pomysł :) ja skorzystalem z tej promki na media i pykam sobie w fife na nowym pro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinabond
wymien hahaha, to serio niezly pomysł :) poczytam sobie chetnie regularmin tej akcji, ostatnio myslalem o ps4pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega mi doradził w Bestcenie kupić , tanio mają w porównaniu z innymi , on kupował i zadowolony , ponoć 2 stówki prawie taniej dal Musze pooglądać i porównać bo juz mi syn wierci dziure w brzuchu co myślicie o tych cenach https://bestcena.pl/konsole-i-gogle-vr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nintendo w najlepszej cenie znalazłem w internecie na stronie www.hdmarket.pl i tam jeszcze często dorzucają gry na promocji więc można ukąsić niezłą promocję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka ma 9 lat, od 2 lat ma mintendo 3DC a w tym roku dostala Nntendo switch. Uzywa tez komputera/tabletu. Ma ograniczony czas na komputer / konsole / tablet : 45 minut dziennie. Prze weekend ma w zasadzie bez ograniczen ale staramy sie organizowac czas i czesto sobotnie i niedzielne popoludnia spedzamy wspolnie poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w domu jest konsola ale ważne żeby to było z głową. dziecko nie może grać całymi dniami. ostatnio wymieniliśmy xboxa360 na one X w media expert bo mają promocję z rabatem i fifą 19 za 1zł i ustalone że niedzielne popołudnie gramy razem a tak to dziecko nie ma dostępu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorientuj się na media expert, wybór jest bardzo duży i znajdziesz coś w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

No kup, tylko kontroluj, żeby nie spędzał przy niej zbyt dużo czasu. Jeśli poszukiwałabyś sklepu, w której mogłabyś ją zamówić, polecam bestcene (będzie taniej). Regularnie robię w niej zakupy i nigdy nie zdarzyło się, żeby coś było nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabris

Pewnie, że kup ale trzeba pilnować żeby dziecko nie grało cały czas. Fajne konsole i to w dobrej cenie mają w bestcena.pl, my u nich zamawialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konsolach do gier nie ma nic złego, jeśli korzysta się z nich z umiarem. Wiadomo jednak, że każdy sprzęt może się popsuć, dlatego warto mieć na oku serwis, który naprawi praktycznie każdą konsolę czy pady. Playzone specjalizuje się w takich naprawach. W zakresie ich obowiązków jest m.in. naprawa padów. Ale nie tylko, bo mogą też pomóc przy takich problemach jak zbyt szybko nagrzewająca się konsola, gdy pali się żółta albo czerwona lampka czy gdy jest brak obrazu na złączu HDMI. Tutaj macie namiary na nich: Playzone serwis konsol, Solec 81B lok. A35, 00-382 Warszawa, tel. 22 498 66 99. Działają na rynku już od ponad 13 lat, także mają dużą wiedzę, zwłaszcza, że pracownicy cały czas się szkolą i poszerzają swoją wiedzę.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×